Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Yüzsüz adam. Hem de şeref yoksunu. Kendi gibi birini de bulmuş. Yaşasın bir yıl kadar mutlu sonra bulur belasını. Bu erkek milleti varya bişey demiyorum ben. Vereceksin eline kesip bi tarafını bu sefer elinde olan bişey olur hem. Tam hadımlık

rica ediyorum, karnınızda ki bebeğin sizin duygularınızdan, heyecan ve üzüntülerinizden etkilendiğini unutmayın, kimse unutmasın ve sizi artık istemediğiniz hiçbir şeye zorlamasın ailesi, keşke anneniz falan bir mesaj atsa, şu an önemliolan elmalının ve bebeğinin huzuru ve sağlığı, lütfen daha fazla rahatsız edilmek istemiyor, öncelik onun ne istediği gibi bişeyler yazsa ya da söylese
herşey geçer, herşey unutulur, ama şu dönemde bebeğinize allah korusun bişey olsa geri dönüşü olmayabilir,o yüzden mümkün mertebe uzak durun bu tip karşılaşma ve heyecanlardan

Aslında hocam oturup konussanız? Barısmak icin degil ama ne neden olmus öğrenmek icin. En azından siz kafanizi kurcalayıp durmazsnz. Sonra da birdaha asla yüzünü görmezsiniz.

Bu bana cok agir gelir. Ogrenmeyi istemiyorum ki. Sanki ogrenirsem hersey daha kotu olacakmis gibi. Anlatacaklarini kafamda kurup icime islemesinden korkuyorum.

Yok gelmesin, pisman da olmasin. Olmasin ki bir daha geri donmeyeyim bu girdigim yoldan. Mal mulk konusu da elindeki herseyi alsam da durumu kotuye gidecek ya da ortada kalabilecek biri degil. Koymaz ona yani. Ben yine de cocugumun hakkindan fazlasini talep etmek istemiyorum. Ailem de saygi duyuyor fikrime.
Maddi durum, kariyer iyi yani.. O yüzden dolanan sinekler çok bu da kendini Bi halt sandı.

Bak Canım çocuk yetiştirmek madden de büyük yük. İleri de nafaka arttırımı yapar yapmaz belli olmaz. Dava süreçleri yıpratıcı . En azından ev araba varsa mutlaka al . İkisi de çocuğa lazım. Yüksek de Bi miktar nafaka belirle çocuk için..

Çocuğunun haklarını sakın küçümseme

Bir insan daha ne kadar piskin olabilir ki??
Ailesi tahmin ettigim gibi gelmisler. Kv veya kp demek icimden gelmiyor artik, ailesi diyebiliyorum. Babami aradilar acmadi. Sonra annemi aradilar. 4.kez aradiklarinda babam acti. Meger ogullariyla bulusmuslar, konusmaya gelmek istiyorlarmis. Kestirip atmamaliymisiz. Buyuklerle birlikte konusulsunmus.
Ben bilmiyor muyum sanki kendi istegiyle gelmeyecegini, biliyorum tabiki sonuna kadar. Ama ailesi herseyin bitmis oldugunu, geri donusu olmadigini bilmiyor, hala anlamadilar ya da anlamak istemiyorlar.
Evde ilk girdigimizde degistirdigimiz kilit vardi. Babam onu takti. Anahtar oldugu icin girebilecekleri dusuncesiyle. Gorusmeyi kesinlikle istemiyorlar ben istemedigim icin. Bu tarz seylerin olacagini biliyordum az cok. Uarim saattir yine cok kotuyum. Iste boylesine yipranmamak icin hersey tek celsede olsun bitsin istiyorum.

Siz kararınızı verdiğinize göre onların gelip gitmeleri önemli değil . Zaten artık yalnız değilsiniz aileniz yanınızda .

rica ediyorum, karnınızda ki bebeğin sizin duygularınızdan, heyecan ve üzüntülerinizden etkilendiğini unutmayın, kimse unutmasın ve sizi artık istemediğiniz hiçbir şeye zorlamasın ailesi, keşke anneniz falan bir mesaj atsa, şu an önemliolan elmalının ve bebeğinin huzuru ve sağlığı, lütfen daha fazla rahatsız edilmek istemiyor, öncelik onun ne istediği gibi bişeyler yazsa ya da söylese
herşey geçer, herşey unutulur, ama şu dönemde bebeğinize allah korusun bişey olsa geri dönüşü olmayabilir

Allah korusun. Umarim bir daha aramaz ya da gelmeye kalkmazlar.

Maddi durum, kariyer iyi yani.. O yüzden dolanan sinekler çok bu da kendini Bi halt sandı.

Bak Canım çocuk yetiştirmek madden de büyük yük. İleri de nafaka arttırımı yapar yapmaz belli olmaz. Dava süreçleri yıpratıcı . En azından ev araba varsa mutlaka al . İkisi de çocuğa lazım. Yüksek de Bi miktar nafaka belirle çocuk için..

Çocuğunun haklarını sakın küçümseme

Haklisin. Sanirim durumuna gore belirlenir.

Çok ilginç günlerdir hiç aramaması yani kaç yıllık evlisinin bilmiyorum ama sevgi bitmiş bile olsa alışkanlıklar var ... Size yaşattığı Acının mislini yaşasın

gelse nasıl yüzünüze bakacak daha, hey allahım! gelelim diyolar bi de

Ne aski lan zibidii askmiss.. offf resmen beynim yandi..
Siz nasil guzel yurekli sakin asil bir kadinsiniz yaa..
Ben varya o adami inim inim inletmistim coktaaann cirkinligin dibine vurmustum ahh kotu huy iste..

O kv kp de bir zahmet uzak dursunn..
Siz yapmis olsaydiniz boyle bir seyi oglum dagitma yuvani git konus karinla derlermiydi..
Ortaligi dagitirlardi simdi ise gelin konusalim bulusalim..
Yok caniiiiiimm, bi gitsinler yaaaaa

Yok gelmesin, pisman da olmasin. Olmasin ki bir daha geri donmeyeyim bu girdigim yoldan. Mal mulk konusu da elindeki herseyi alsam da durumu kotuye gidecek ya da ortada kalabilecek biri degil. Koymaz ona yani. Ben yine de cocugumun hakkindan fazlasini talep etmek istemiyorum. Ailem de saygi duyuyor fikrime.

Pisman olsa da donme canim ya. Eskisi gibi olamazsin ki zaten ona karşı. Ortada hiç birşey yokken birdenbire bunu yaptıysa hep acaba neler karıştıriyor diye düşüneceksin. Bu kararli tavrini devam ettirmelisin.

Ailesi hepimiz oturup konuşalım dediyse o da olacak yani. O zaman ya ailesi onu reddetmekle falan tehdit ettiler yada pisman olmaya başladı da yüzü mu yok acaba aramaya.

Ailesinin bunu yapacağı belliydi. Belki seni sevdiklerinden onlarda kahroldu. Ayrilmanizi istemiyorlar ama empatiden yoksunlar işte. Ayni seyi sen yapsaydin tepkileri sanki yine böyle mi olacakti. Olay erkektir yapmis bi hata affedivere geliyor hep yine dönüp.

Aşık olduğunu sanan bi zavallı sadece, hem bu dünyasını Allah bilir ama hem öbür dünyasını mahvetti bi erkek için oğlan çocuğuna sahip olmak bambaşka bişeydir kendisini bu duygudan mahrum bıraktı

Böyle şeyleri görüp duyunca haksizliga uğramış birini görünce Iyiki öteki taraf var diyorum o cehennem iyiki var... çünkü ne yapsam sogumaz icim o adi insana ve onun gibilere...
Rabbim yardimcin olsun bebegini sag salim kucagina al inşallah unutacaksin hep boyle yanmayacak icin...
Hani bi söz var ya Bu da geçer ya Hu...
Senin bu acılı günlerin o adi insaninda aşkı! Gececek... ömür de gececek kimsenin yaptigida yanina kar kalmayacak... duamizdasin...:emir_bebek::KK15:

X