Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Hayat tabiki devam edecek. Kendim icin olmasa bile bebegim icin boyle olmak zorunda. Onun en cok bana ihtiyaci olacak. Cok sagolun.
yazma konusunda bir fikrim yok. Su an bunu dusunemiyorum. Yine de sagolun.

Aileniz yanınızda, onlarla da ya da onlarsz da mutlu bir çocuk büyütebilirsiniz. Hem bebeğiniz hem de kendiniz için mutlu olun. Siz hatalı ya da kusurlu biri değilsiniz. Sadece o adam sorunlu, o adam eksik..
Eminim ben çok mutlu zamanlarınız olacaktır. Buraya da yazarsınız hep birlikte mutlu oluruz :)

Hayat tabiki devam edecek. Kendim icin olmasa bile bebegim icin boyle olmak zorunda. Onun en cok bana ihtiyaci olacak. Cok sagolun.
yazma konusunda bir fikrim yok. Su an bunu dusunemiyorum. Yine de sagolun.
Zamanla içindeki yara iyilesecek ama izi geçmeyecek. Şimdi tüm bu olumsuzliklardan sıyrılıp bebeğine odaklanman lazım. O dogunca hayatının farklı ve guzel bir dönemi başlayacak. Yaralarını hızla iyikestirecek yüzünü güldürecek inşallah. Hep duslarimizdasin. Allah yar ve yardımcın olsun

Umarim umutlarim sizin yazdiklarniz gibi yeniden yeserir birgun. Umarim o gun cok uzak olmaz.

Bu evden gittigimde, 2,5 yillik anilari burada birakip gittigimde belki daha da kolay olur bilmiyorum. Allah razi olsun.

Umarim umutlarim sizin yazdiklarniz gibi yeniden yeserir birgun. Umarim o gun cok uzak olmaz.

Elbette uzak olmayacak eminnolun. :) siz hayatı güzel yönlerinden görmeye çalıştıkça hayat da size iyi yönlerini gösterecek. Kaldı ki en güzel sey yakında gelicek, minik bi paşa. :) onun ilk uyuyuşu, gülüşü, koşuşu, size laf yetiştirmesi.. hayatınızdaki en güzel duyguları onunla tadacaksınız eminim. :) belki bir gün hayatınıza birisi dahil olacaktır, olmaması için hicbir engel de yok üstelik. :) hayat bize ne getireceği belli değil. Kimin sözüydü hatırlamıyorum ama bir söz vardı "hayatım alt üst oldu diye üzülme. Nerden biliyorsun hayatının altının üstünden daha iyi olmadığını?" :)
Emin olun her şeyi başarabilecek güce sahibiz. Ihtiyacımız olan her şey içimizde. :)

Canim o zaman babaanne ortaligi karistirip hepiminize sebep.olmus Allahin adaleti milim şaşmaz herkes ettigini mutlaka bulacaktir Rabbim hepimizin yardimcisi olsun uzuldum

Bu konuda velayetin anneden alınması imkansız. Velayetin anneden alınması için çok özel sebepler var. Bu konu sahibi ile bağdaşması imkansız sebepler. Öyle bir madde geçerli olmaz . Çünkü zaman ve koşulların insana ne getireceği belli olmaz.

Cok guzel yazdiklariniz. Cok tesekkur ederim desteginiz icin. Yaziniz biraz da olsa moral oldu bana.

Cok guzel yazdiklariniz. Cok tesekkur ederim desteginiz icin. Yaziniz biraz da olsa moral oldu bana.

Ne demek, asıl sizin varlığınız umit oldu hepimize. Baksanıza ne kadar çok mesaj aldı konunuz. Sadece aldatma oldugu icin degil bh kadar destek, sizin halinize hayran olduk. :) Siz ışıl ışıl bir anne adayısınız ve nasıl sağlam durulurun en güzel örneklerindensiniz. Ve eminim pırıl pırıl da bir evlat yetiştireceksiniz. :) siz kendinize iyi bakın, gerisi hallolur Allah'ın izniyle. :)

Ben bu kadsr dert etmiyorum bu meseleyi artik. Bir hafta boyunca yasattiklarina ragmen cocugunu hic merak etmeyen birinden bahsediyoruz. Zamaninda benimle oldugu gibi simdi de bi baskasiyla cocuk hayali kuruyordur belki, o kisiden cocugu olsun istiyordur belki de. Kim bilir...

Bu destege hayran olmamak mumkun degil tabiki. Beni tanimayip destek olan o kadar cok kisi oldu ki. Burada ve hayatta bu kadar guzel vicdanli insanlar varken benim en vicdansizlarindan birine denk gelmem sanssizlik. Ogrencilerime herseyin insanlar icin oldugunu soylerdim. Evet, hayatta ne oluyorsa hepsi bizim icin. Ne yasayacagimizi hic bilemiyoruz. Umarim cocugumun bahtinguzel olur.

Bu evden gittigimde, 2,5 yillik anilari burada birakip gittigimde belki daha da kolay olur bilmiyorum. Allah razi olsun.
Bu tamamen sana bağlı bir durum canım. Bir kere düşünmeye bile değmez olduğunu icsellestirdigin zaman hiç umursamayacaksin bile. Mekan degistirmek iyi gelecek muhakkak.
O aşağılık öyle bedbah günler yaşayacak ki surundugu günleri gördüğün zaman içinin yangini sonecek. İnşallah o günler çok yakın.

Benim esimde ilk anlattiginiz gibi uysal sadik gezme tozma bilmez ev iş arasi dakik gider gelir.sosyal medyadan pc den bihaber..valla korktum cunku bu tarz erkekler asla aldatmaz diye bilirim.gozunuzden kacan neydi acaba.eksik olan neydi.ve kac yillik evlisiniz?

Peki bu kadar çocuk isteyen şahıs senin hamileliğinin bu evresine kadar nasıldı?
Hevesli davranıyor muydu?

Zor ama gülümseyerek başlayabilirsiniz hocam. Bebişinizi her hissettiğinizde gülümseyin. Dışarıda bir kuş bir kedi herhangi bir sey gördüğünüzde gülümseyin. Emin olun iyi gelecek. Hem size hem paşamıza. :) kahkaha ile gülün demiyorum tabi ama minik de olsa bir gülümseme çok ise yarayacak eminim. :)
Insallah evladınız hep iyi insanlarla karşılasır, siz de :)

Evlenmeden önce flört döneminiz olmuşmuydu olduysa o dönemdeki gözlemleriniz nasıldı burda okuduğum en üzücü hikaye bu Allah sabırlar versin yardımcınız olsun

Olmustu, evlilikle birlikte 4 yil kadar oluyor nerdeyse, 4 yildir taniyorum. Pardon, tanidigimi saniyormusum. Yani su olay su yuzune cikana kadar ne bir sogukluk ne baska bir sey. Cocuk konusunu ilk o dile getirmisti. Ben de artik olabilecegini dusunmustum ve ebliligimizin ikinci yili dolarken almistik guzel haberi. Cift cizgiyi gordugundeki heyecani dun gibi gozumun onune geliyor. Cok beklememistik 3.ay oluvermisti. Hersey yolundaydi ya da yolunda gibiydi.

Yine ceza yiyeceğim ama o surtuk o zaman hamilelik sürecinde ortaya çıktı. Yoksa böyle bir durumu olan adam çocuk ister mi

Insallah. Cok sagolun. Su an o kadar sık hareket ediyor ki. Gozumdeki yasla birlikte minik de olsa bir gulumseme var yuzumde. Su iki ay gecse, bir kucagima alsam onu, bi koklasam herseyi unutuverecekmisim gibi. Insallah dediginiz gibi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…