Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Çok üzüldüm, zamanında bende buna benzer olayı 5 yıllık sevgilimle yaşamıştım, hiç kullanmadığın bir yoldan geçmem, bakar kör bi insanken o kadar uzaktan onu seçebilmem... bunların hepsi Rabbimin eliyle olan şeyler, evet o adi adam baba olmayı da o bebeği tanımayı da hak etmiyor, ama dünyanın en şrfsiz insanı da olsa onun babası olacak.. kesinlikle donuna kadar almalısın... o mesaj sana bir çok kapıyı açacaktır, kendine geldiğinde bunlarla muhakkak uğraş herşey senin için bundan sonra daha güzel olacak inşallah, bunu ilk yaşayan değilsin son da olmayacaksın ne yazık ki

Öyle duygulu yazmışsın ki ben yaşadım sanki içim titredi
Gerçekten diyecek söz bulamıyorum
Sadece ALLAH diyorum
Yardımcın olsun, böylesi mahlukatlarıda iki cihanda sürüm sürüm süründürsün
Ben çok kötü oldum

Ne yazsam şaşırdım içim acıdı lütfen bebegın için boşanma aşamasında Hakkın olanı al bebeğinle güzel bi hayat sizi bekliyor unutma bir kapıyı kapatan Allah daha iyisini açacaktır

senın yerıne koyuyorum da kendımı Allahım böyle bıseyı sana yasatmaya hakkı yoktu aşkı batsın yerin dibine ama eden bulur o da bulacak kapında köpek olacak

Ya neden tazminat vs almayacakmışsınız. Alın her şeyini aylık nafaka da bağlatın. O mesaj silindiyse bile mahkemede bulunur yani. Alın parayı. Gidin her ay bakım yaptırın fakir sevindirin ne bileyim çocuk okutun. Harcamak zorunda değilsiniz ille. Canı acısın. Hiç tamah etmez demeyin. Bir ay önce aldatacağına en azından böyle şerefsizce aldatılacağına da ihtimal vermezdiniz eminim. Böyle bir insanın parası da çok önemlidir. Aşk para ikilisi çoğunlukla kol kola gezer

yazıklar olsun onun erkekliğine, insanlığına. nasıl rahat nasıl pişkin günlerdir arayıp sormuyo, bi açıklama yapayım demiyo. uçkuruna sahip çıkamamış adına aşk diyo :KK62: Rabbim ona çocuğunun yüzünü görmeyi nasip etmesin, umrundamı bilmem ama. evden işe, işten eve bi adamsa hangi ara yapmış bu şerefsizliği. nasıl güvendirmiş kendine.
bu acıyı niye tek başına üstleniyosun, niye hala anneni babanı aramadın. Rabbim yardımcın olsun, bebiş sağlıkla doğsun.

İşte insanlar aşk kisvesinin altına saklanıp her şeyi yapabileceğini sanıyor. Ana, baba, evlat hiçbir şeyi gözü görmüyor. Vicdanını ve haddini yolda bırakıyor. Utanmayı unutuyor. Kendini unutuyor. Bir yanılgının içinde sürüklenip gidiyor

Öyle biri yok artık. Biliyorum o da aramayacak ben de aramayacağım onu bir daha hiç. Hiç birbirimizin hayatında olmamışız gibi kapanıp gidecek.
ben şoktayım inanamıyorum bende 8 aylık hamileyim içimden eşinize beddualar etmek gerekiyor nasıl ya nasıl bir kadını karnında bebeğini taşıyan bir kadını bu hale düşürür siz çok asil bi insansınız ama o bunu haketmiyo derhal kendi ailenize ve onun ailesine haber verin ne olucaksa olsun burda yerden göğe haklı tek kişi sizsiniz masum ve tertemizsiniz allah bunu yapanı yanına bırakmaz o kadınada yazıklar olsun onun yanına kalmasın ahirette değil bu dünyada yaptığını görsün utanıyorum kadınlığımdan sizin gibi kadınlar olduğu sürece karnı burnunda kadını görünce hiçmi için sızlamadı yazıklar olsun suratına tükürmek istiyorum ama oda onlarda hiçbizaman mutlu olamazlar allah o sabinin hesabını ikisindende sorar lütfen hatta noolur ailenize haber verin desteğe ihtiyacınız var ve sonuna kadar bütün haklarınızı alın sürünsün mahkemede sonuna kadar sizden yana olucaktır böyle bi insan için bebeğinizi üzdüğünüze deymez tahmin edebiliyorum çok ama çok acı ama yalnız olmaz yazılarınızı hep takip edicem allaha emanet olun allah yardımcınız olsun

Aaa aaaa aaaaa!!!!!
Dehşetle okudum yeminle. Bacım kusura bakma ama ne şrfsiz bir adammış ya!!!!!
Valla bildiğim tüm küfürleri saydım. Film gibi yeminle yaaaa..
İnsan hamile karısına bunu yapar mı? Hadi yaptı diyelim bu kadar mı gamsızsın be adam kadın öğrenmiş ne hale gelmiştir ortada bir can var hadi kadına acımıyorsun üzülmüyorsun tamam da peşinden gitmezmisin, ne halde öğrenmezmisin. Bir mesajla mı. Ay valla tutmayın beni ben sıkıcam ümüğünü herifin.
Sende de ne metanet varmış, valla o yellozun saçını başını yolar, o herifin de ağzına yüzüne eder büyük olay çıkartırdım ben kesin asla sakin kalamazdım. Tam şirrete bağlardım tam.
Lanet olsun ahlaksızlığı, aymazlığı içimize aşk diye sokanlara..
Her şeyi o kadar basite indirgediler ki... aşkmış... b.k aşk. Ne aşkı lan ne aşkı? Aşk senin neyine..
Ay lütfen git ortalığı ayağa kaldır, milletin gözünden düşür şunu çocuğunu gösterme.
İnşallah sokaklarda sürünen bir dilenciye dönüşür amin.
aminnn

ooo or.....pu ya ne demeli evli erkekle fingirdeyen sürtüğeeee...

belkide bilmiyordu evli olduğunu öğrendiği anda bitirmesi gerekirdiherşeyi yoksa sürtüklük onda meslek haline gelmiş demektir

yuva yıkanın yuvası olmaz arkadaşım sizden aldıkları o ahhlar onlara gün göstermez.. heleki o masum bebeğin hakkı ikisindede kalmaz vicdanlarında boğulurlar..

allah yolunu açık etsin evladınla güzel insanlar çıkarsın karşına

Ben okurken çok kötü oldum öyle iyi bir ifade biçiminiz var ki şuan benim başıma gelmiş gibi boğazım düğüm düğüm çok etkilendim gerçekten rabbim yardımcınız olsun.
Eminim ki onun da yaptığı yanına kalmayacak.

ELMALI turtam ELMALI turtam okurken ağladım yaa bunu sana hemde hamileyken nasıl yapabilir..oooffff çok üzüldüm inan ki..biri daha vardı geçen seneydi sanırım,aynı senin gibi hamileyken böyle bişey yaşadı,aslında bu mahlukata ve o sevgilisi denen kadına dünyayı dar edersin...

Konu sahibi durumun kolay değil ama çaresiz değilsin.

Daha gençsin ve yarınlar aydınlık emin ol..

Burda zannedilenin aksine hamile oluşunu dezavantaj değil avantaj olarak görüyorum ben.

Senin muhteşem bir dayanağın var şimdi .. Mutsuz evliliğinin çok tatlı bir sonucu var karnında.. Mutsuz diyorum çünkü Mutlu olunsaydı böyle bir son olmazdı emin ol.

Yazdıklarından anladığım sen de senin yanında mutsuz bir Adamı asla istemezsin. Bu şuur düzeyinde , onurlu ve naif bir kadın izlenimi yarattın ben de..

Naçizane tavsiyem zor da olsa çocuğun olduğu için düşman ayrılma ancak çocuğunun haklarını mutlaka koru. Bugün düşman olsanız emin ol sen yarın tekrar sevecek, sevileceksin ve umarım ki çok Mutlu olacaksın ama ya çocuğun ?? Senin pekçok koca şansın varken , onun kaç baba şansı var? iyi kötü o çocuğun tek bir babası var ve ona ihtiyacı var..

Birgün her kadının aynı şeyleri yaşayabilecek olma ihtimali, bu ihanet denen şeyin bu kadar derinden ve ansızın yaşanması.. Tıpkı söylediğiniz gibi, hiç başıma gelmeyecek gibi fakat sanki bu anı bekliyormuş gibi.. Çok çok acı. Çok..
Deli gibi korkuyorum. Masumluğunuza, yüceliğinize, cenneti ayaklarınızın altına aldığınız şu zamanlarda sizi gıpta ile izliyorum.
Çocuğunun kokusunu, dahi saçlarının rengini bile bilmesin istiyorum sizin gibi.
Fakat bu nasıl olur, mahkeme ne tür bir yaptırım uygular bilmiyorum. Kaçıran konumuna düşürmesin sizi, korkarım.
Ama mümkünse gidin.. Sesinizi dahi duyamacak kadar gidin. Yok olun oralardan. Bütün ömrü merakla telaşla hasretle pişmanlıkla geçsin..
En yürekten diliyorum, hayat sizin ve yavrunuz için en güzel nimetleri çıkarsın önünüze.. Dilerim içinizdeki kor en kısa zamanda serinliğe bırakır yerini. Anne oğul bir olup bütün olup babasında hiç olmayan şerefinizi de alıp gidin..

Çok sevdiğim İnşirah suresinden bir alıntı yapacağım;
Feinne me'al'usri yüsren.
(Elbette her zorluğun yanında bir kolaylık vardır.)
Seni daha iyi görmek dileğiyle..

içim parçalandı içim acıdı.cok uzuldum Allah yar ve yardımcın olsun .
Biliyorum ki ne desem ne laf etsem boş şu an . Kağıt kesiği gibi acın içime oturdu.
Ama yıkılmamalısın cunku bir amacın bir gerçeğin var.
Sen büyülü bahçesin bunu hiç bir zaman unutma ....
senin için gözyaşı dökmek ve dua etmek dışında da elimden hiç bir şey gelmiyor.

X