Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Boğazım düğümlendi çok üzüldüm :KK43: Ne diyeceğimi hiç bilmiyorum ama yanlarına bırakmayın.Donuna kadar alın ki çocuğun rızkını başkasına yedirmek ne demek görsün..Güçlü olun ve ailesi üzülmesin diye anlatmamazlık yapmayın anlatın ki nasıl bir aşağılık olduğunu öğrensinler..Kızın da belki haberi yoktu senden bebekten Allah bilir.Vicdanlı biri çıksa da bassa tekmeyi pisliğe :KK11:

Çok üzüldüm, gerçekten.. Lütfen bebeğiniz için kendinizi toparlamaya çalışın, demesi elbet kolay biliyorum ama çaba göstermeye çalışın en azından bu konuda ve sakın sessiz sedasız bir ayrılık süreci yaşamayın yani haklarınızı savunun. şu an zor geliyor elbet bu durum olay daha taze olduğu için düşünmeye ihtiyacınız var, kendinizi biraz olsun iyi hissettiğiniz zaman hemen harekete geçin haklarınızı arayın, ha ama aramazsanız eğer emin olun bu olayın etkilerini atlattıktan sonra aptallık yapmışım diceksiniz sonra çok pişman olursunuz. Evli falan değilim ama sonuçta hemcinsimsiniz kadının halinden yine kadın anlar kendi başıma gelmiş kadar üzüldüm gerçekten, eminim benim gibi diğer kk kadınları da size çok daha yardımcı olmak isterdi..

okurken -lütfen aşağıda hamilelik takvimi olmasın- diye korkarak okudum ama maalesef korktuğum çıktı...
inanın çok üzüldüm... umarım en kısa sürede toparlanıp o adamın canına okursunuz... yaptığı yanına kar kalmasın...

Allah cümlemizin yardımcısı olsun. Çok üzüldüm. .. Ama rabbim kimseye kaldıramayacağı yükü vermez bitanem. Benim de imtahanım evliliğim oldu bende hamileydim tek başıma doğurdum yanımda o olmadan. Çünkü biliyordum ki yanımda hiç şüphesiz beni asla bırakmayacak olan rabbim vardı.!

Rabbim yardımcın olsun can kardeşim.

Allah yardımcın olsun canım içim parçalandı okurken,bende ayrılık aşamasından geçtim çok acılar çektim ama senin durumun daha da üzücü.Hemen ailenle durumunu paylaşmalısın canım tek başına asla iyi olamaz ve sağlam kararlar alamazsın.

Evet şu ne soylesem kiyafetsiz kalacak.
Ama su an sizin bebeginiz icin ayakta kalma vakti demektir.
Butun hayatinizi ozellikle onunla olan kismini çöpe atıp yolunuz devam edeceksiz. Buda sizin hayat sınavınız olacak.
Merak etmeyin, guclu olursaniz hersey bir gun yerine oturacak.
Bunun sabrı acı olacak evet ama sabredersenizde kazanan siz olacaksıniz.
Sakın pes etmeyin..

Aşık olmuşmuş!! Yemişim aşkını terbiyesiz herif.. Hiç de gurur yapmayın donuna kadar alın, böylesine en büyük ceza budur, herşeyin bir bedeli olduğunu anlasın..

Kadinla ilgili ayrinti isteyenler olmus. Sanırım durumu biliyordu. Evli olduğunu ve devamını. Oldukça sakin ve tepkisizdi. Zaten onu gözüm görmedi ki. Kadını tanımıyorum. Nasıl biri bilmem. Ama is eşim (eski) de bbitiyordu. o istemesydi olmazdı.
mal mülk kısmına gelince ailem her türlü arkamda oolacaktır eminim. Durumları da iyi. Ben nafaka şu bu vs. derken bir daha onunla ggörüşmek istemiyorum. Bu ona en büyükceza oolacaktır. Hatta tum islemler icin vekalet vermeyi dusunuyorum. Eminim mala mulke o da tamah etmeyecektir. Beyaz esya ve televizyon babamin hediyesiydi. Onlari bir dekiyafetlerimi alip gitmeyi dusunuyorum. Diger tum esyalari birlikte almistik birlikte odemistik. Altinlarimi arabasi icin bozdurmustuk. Ama hicbir zaman lafini dahi etmedim. Benim arabami babam hediye etti. Bu sekilde ayrilsam bile bebegimin hicbir seyi eksik kalmaz. Tabi bir baba sefkati disinda. O da sanirim onun kaderi olacak. Ne kadar uzulsem de babaligi hakettigini dusunmuyorum.
Uzgunum elimde degil. Zordayim.
bugun sizin yazdiklarinizi okuyunca bir arkadasimi aradim ve yanima geldi. Zaten bir tek o var su koca sehirde. Ailemden hic kimse yok. En az 850-900 km uzaktalar.derdimi paylasan herkesten Allah razi olsun tekrar. Belki de buraya yazmasaydim birini arayacak cesaretim de olmayacakti. Yazamadim pek arkadasim varken. Uzun sure dizinde agladim hic konusmadan sadece. Sonra anlatmak biraz iyi geldi sanki.
ve biliyor musunuz.. uzerinde bir takim elbise, bir gomlek ve kravat. Hic ama hic eve gelmedi 5 gundur. Gelseydi kapi duvar olacakti tabi ama gelmedi işte..
Barismak ile ilgili bir iki cumle okudum yorumlarda, barişmak mi?.. O benim icin5 gun once öldü. Cenazesini bile görmedim..

Yanına birini çağır erken dogum yapabilirsin. Ben de vakti zamaninda üzüntüden düşük yaptim, daha ilk aylardaydi ama o esnada telefona sarılması bile cok zor oluyor. Temkinli ol sonra s.carsin agizlarina sonra düşün hepsini.

okuduğumdan beri aklımdasınız. sizin için her zaman dua edeceğim. inanın bunları yazarken bile gözlerim doldu. Allah yardımcınız olsun

Ne acı.. Adam da dünden razıymış demek ki o mesajı atmış, eve gelmemiş. Sizin onları yakalamanız işine gelmiş. Anlamadığım bu nasıl bir cesaret? Eşi görmese başka biri göremez mi sanki, halka açık bir cafe.. Gemileri yakmış demek ki adam.. Allah size sabır versin.

Kadinla ilgili ayrinti isteyenler olmus. Sanırım durumu biliyordu. Evli olduğunu ve devamını. Oldukça sakin ve tepkisizdi. Zaten onu gözüm görmedi ki. Kadını tanımıyorum. Nasıl biri bilmem. Ama is eşim (eski) de bbitiyordu. o istemesydi olmazdı.
mal mülk kısmına gelince ailem her türlü arkamda oolacaktır eminim. Durumları da iyi. Ben nafaka şu bu vs. derken bir daha onunla ggörüşmek istemiyorum. Bu ona en büyükceza oolacaktır. Hatta tum islemler icin vekalet vermeyi dusunuyorum. Eminim mala mulke o da tamah etmeyecektir. Beyaz esya ve televizyon babamin hediyesiydi. Onlari bir dekiyafetlerimi alip gitmeyi dusunuyorum. Diger tum esyalari birlikte almistik birlikte odemistik. Altinlarimi arabasi icin bozdurmustuk. Ama hicbir zaman lafini dahi etmedim. Benim arabami babam hediye etti. Bu sekilde ayrilsam bile bebegimin hicbir seyi eksik kalmaz. Tabi bir baba sefkati disinda. O da sanirim onun kaderi olacak. Ne kadar uzulsem de babaligi hakettigini dusunmuyorum.
Uzgunum elimde degil. Zordayim.
bugun sizin yazdiklarinizi okuyunca bir arkadasimi aradim ve yanima geldi. Zaten bir tek o var su koca sehirde. Ailemden hic kimse yok. En az 850-900 km uzaktalar.derdimi paylasan herkesten Allah razi olsun tekrar. Belki de buraya yazmasaydim birini arayacak cesaretim de olmayacakti. Yazamadim pek arkadasim varken. Uzun sure dizinde agladim hic konusmadan sadece. Sonra anlatmak biraz iyi geldi sanki.
ve biliyor musunuz.. uzerinde bir takim elbise, bir gomlek ve kravat. Hic ama hic eve gelmedi 5 gundur. Gelseydi kapi duvar olacakti tabi ama gelmedi işte..
Barismak ile ilgili bir iki cumle okudum yorumlarda, barişmak mi?.. O benim icin5 gun once öldü. Cenazesini bile görmedim..
arkadaşım meslektaşım güçlü olacaksın
başta kendin için sonra çocuğun için kendine faydan olmazsa çocuğuna hiç olmaz. hicbirsey talep etmeyeceğim gibi birsey de aklından geçirme .tabi ki alacaksın hem de son kurusuna kadar
paraya ihtiyacın olmasa bile alacaksın ona ders olsun öyle ucuz kurtulmasın.tamam sen o parayi kullanma istemiyorsan ama hesap aç çocuğun için dursun bi köşede. onu da istemiyorsan bi yardım kuruluşuna ver.Ama ondan al.o kadar kolay değil aşık olmuşmuş . yemişim aşkını .ağzım iyice bozulacak . ne mal olduğunu erkenden öğrendin nekadar zamansız olsa da. ama bil ki zaman kaybetmeden Rabbimin yardımıyla birsekilde öğrendin. bu günler gelecek güzel günlerin habercisi .her karanlığın sonu aydinlik .istediğin her an yaz canım burda kocaman bi aile seninle her an seni dinlemeye hazır .istersen özelden de yaz . inan yanında olmayı saatlerce konuşmayı plan yapmayı cok isterdim.

Yazıklar olsun tüküriyim onun aşkına, yazıklar olsun haram zıkkım olsun ya. İkisininde ayağına dolansın, o evli adamlarla birlikte olan karektersizler konu açıyosunz ya bide utanmadan açın okuyun sizin 5dakikalık zevkiniz için hayatlar ne hale geliyor.

Allah sabır versin arkadaşım, sana bu yaşatılanları Allah görüyo unutma. Bi an önce bitsin acın, bunu çok içten diliyorum.

Erkekleri insan olarak görmekde zorluk çekiyorum ya, bi haltı hak etmiyolar. Hepsinin var bi kazığı, hayatımızı çalan bi tarafı.

Çok öfkelendim

Buarada o kafeden olay anının görüntülerini almak gibi bir Şansın var mı
eğer varsa mutlaka al dursun Bi kenarda lazım olur. Bu serwfsizler ayrılırken saçma saçma iftirqlarda da bulunabilir. ben bu tiplerine her halti beklerim. mesela telefon detaylı fatura vs. gibi .kredi kartı dökümü gibi .kendini toplaman lazım

Ne kadar ilginçtir ki sizin altınlarınızla ödenen arabayla ne haltlar becermiş. Allah büyüktür. Allah'tan ümidinizi kesmeyin. Bundan sonrası hayat siz ve bebeğiniz için ilerleyecek. Ama en kısa zamanda birileriyle konuşmalısınız. Hem sizin ruh sağlığınız hem de bebeğinizin sağlığı için bir an önce kontrol edilmelisiniz. Babası denen o şerefsize çocuğunu göstermeyecek olarak en büyük cezayı vermiş olursunuz zaten buna emin olabilirsiniz.

Off resmen ağlayarak okudum. Çok zor bi durum. Allah yardımcınız olsun. Ayrıca çok asil ve metanetli davranmışsınız, buna da hayran kaldım. Ben böyle bi durumda asla kendimi kontrol edemem sanırım. Bence de ona vereceğinşz en büyük ceza bi daha asla sizi ve bebeğinizi görmesine izin vermemek olacaktır. Gerçi bunları düşünecek kadar aklı başında biri olsa böyle bi halt yemezdi heralde. Yine de nafaka almamak gibi bişey yapmayın bence. O sizin düzeninizi bu kadar kolay bozup, kusura bakma aşık oldum diyebiliyorsa siz de elinizden geldiğince onun düzenini bozmalısınız. Bu yanına kalmamalı.
Bi de evli bi insan nasıl başkasına aşık olur ya.. Aşk masum bi duygudur, böyle bi alçaklığa nasıl kılıf edilir. Evli bi erkek başka bi kadına ilgi duyabileceği ortamı nasıl yaratır. Hiç mi düşünmez güzel günler geçirdiği daha önce aşık olduğu insanı. Çok çok ğzüldüm gerçekten.

Kamera goruntusu falan hic gerek yok ki. Ben mesaji bile sildim defalarca kez okuduktan ve defalarca kez canim yandiktan sonra. Belki saglikli dusunemiyorum su surecte. Ama inanin tartistigimizda bile hicbirsey gozum gormezdi. Araba ev esya huzur vermezdi bana.
dusundum de en son ne zaman "seni seviyorum" dedi hatirlamiyorum. Belki de eksiklik vardi da bebegimin heyecanindan ben fark edemedim. Ama hic hissetmedim. Cok profosyonelce atilmis adimlar. Hic fark etmedim. Demistim ya belki gormesem o gun, hala ayni sekilde devam ediyor olacaktik. Ben hesabimi öbür tarafa birakiyorum. Pisman da olsa geri de donse ki olmayacaktir boyle bir sey ya hani oldu diyelim; beni de cocugunu da goremeyecek.

X