Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

Benim sivilcelerde çıktı her zamanki gibi çenemde kırmızılar yine geliyor :2:

ay ay ay maşallah maşallah hamişler çoğalmış rabbim hepinizinkini sağlıkla kucağınıza almyı nasip etsin inşallah güzel annelerrr

merhaba kızlar ben yeni üyeyim sizi sürekli takip ediyorum bilgilerinizden faydalanıyorum aylardır bebek istiyorum ama olmuyor her ay beklemek canımı sıkıyor

allah isteyen herkeze versin ya ne zormuş daha önce 3tane zorunlu küretaj oldum ama şimdi olmuyo anlamıyorum bu ayda umutluydum ama sanırım 15 inde kırmızıyı görcem

kan testi yaptırsana ne bekliyorsun.hadi gelsin bebişleeerrrrrr : )

kızlar ben soğan kürüne başladım bi hafta önce.bugünde incir kürüne başladım.
yarında tarçın bal dereotu olayına giriş yapıyorum..
aynı zamanda regl dönemimle birlikte klomende kullanacam.folik asite zaten başlamış vaziyetteyim..
ben tün bunları yaparken daha da olmazsa vay halime : )
ha olursa da garanti ikizdir, üçüzdür,dördüzdür...olmadı sekizdir gibi bişiler olur heralde: )
allah sonumuzu hayır etsin.

Sali gununu bekliyorum ultrasonla muayene edicek iste beklicem saliya kadar ama coook zor

anlatsana azcık belirtileri, yaptıklarını vs..onca yaptığım araştırma sayesinde bende bi nevi doktor sayılırım.iki kitap okusam alırım diplomayı o durumdayım.
anlat anlat hadi: )

OOOOO baya olaxi asmissin sen insallah bu sefer olur basarilar

anlatsana azcık belirtileri, yaptıklarını vs..onca yaptığım araştırma sayesinde bende bi nevi doktor sayılırım.iki kitap okusam alırım diplomayı o durumdayım.
anlat anlat hadi: )

Ay canim buna ihtiyacim var bak hemen anlatiyorum arada kasiklarim agriyo ama ara ara surekli degil ve agir bi agri degil hafif gibi ve sari bi akintim var koyu bi sari degil acik bi sari bu kadar. bu kasik agrisida yeni oldu zaten simdiye kadar yoktu dun oldu ara ara oluyo iste... Ne dersin ??

senin batda 3-4 gün gecikme vardı dimi.ovulasyon tarihlerine dikkat ettin mi peki.o günlerde düzenli çalışmalar falan hani : )

senin batda 3-4 gün gecikme vardı dimi.ovulasyon tarihlerine dikkat ettin mi peki.o günlerde düzenli çalışmalar falan hani : )

Bat 1 ekimdi canim valla gecen ay ne yaptim hiic bilmiyorum oldu ama o gunlermiydi bilmiyorum :26:

ohoo.ne üçü ne dördü.dokuz gün geçmiş.kız sen hamilesin yahu git bi kan testi yaptırsana : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…