Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

Benim sivilcelerde çıktı her zamanki gibi çenemde kırmızılar yine geliyor :KK14::2:

ay ay ay maşallah maşallah hamişler çoğalmış rabbim hepinizinkini sağlıkla kucağınıza almyı nasip etsin inşallah güzel annelerrr:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:

merhaba kızlar ben yeni üyeyim sizi sürekli takip ediyorum bilgilerinizden faydalanıyorum aylardır bebek istiyorum ama olmuyor her ay beklemek canımı sıkıyor :KK43:

allah isteyen herkeze versin ya ne zormuş daha önce 3tane zorunlu küretaj oldum ama şimdi olmuyo anlamıyorum bu ayda umutluydum ama sanırım 15 inde kırmızıyı görcem

Sorma rean bat 1 ekimdi hala bekliyorum adetimin 3.yada 4. gunu test yaptim negatif cikti simdi yapmaya korkuyorum ama agrim yok sadece arada kasiklarim agriyo oda bugun olmaya basladi ama cok hafif sonra geciyo ve bide acik sari renkte akintim var hafif oda ne yapiyim ya delim olcam :18:

kan testi yaptırsana ne bekliyorsun.hadi gelsin bebişleeerrrrrr : )

kızlar ben soğan kürüne başladım bi hafta önce.bugünde incir kürüne başladım.
yarında tarçın bal dereotu olayına giriş yapıyorum..
aynı zamanda regl dönemimle birlikte klomende kullanacam.folik asite zaten başlamış vaziyetteyim..
ben tün bunları yaparken daha da olmazsa vay halime : )
ha olursa da garanti ikizdir, üçüzdür,dördüzdür...olmadı sekizdir gibi bişiler olur heralde: )
allah sonumuzu hayır etsin.

Sali gununu bekliyorum ultrasonla muayene edicek iste beklicem saliya kadar ama coook zor :KK14:

anlatsana azcık belirtileri, yaptıklarını vs..onca yaptığım araştırma sayesinde bende bi nevi doktor sayılırım.iki kitap okusam alırım diplomayı o durumdayım.
anlat anlat hadi: )

kızlar ben soğan kürüne başladım bi hafta önce.bugünde incir kürüne başladım.
yarında tarçın bal dereotu olayına giriş yapıyorum..
aynı zamanda regl dönemimle birlikte klomende kullanacam.folik asite zaten başlamış vaziyetteyim..
ben tün bunları yaparken daha da olmazsa vay halime : )
ha olursa da garanti ikizdir, üçüzdür,dördüzdür...olmadı sekizdir gibi bişiler olur heralde: )
allah sonumuzu hayır etsin.

OOOOO baya olaxi asmissin sen insallah bu sefer olur basarilar :KK16:

anlatsana azcık belirtileri, yaptıklarını vs..onca yaptığım araştırma sayesinde bende bi nevi doktor sayılırım.iki kitap okusam alırım diplomayı o durumdayım.
anlat anlat hadi: )

Ay canim buna ihtiyacim var bak hemen anlatiyorum arada kasiklarim agriyo ama ara ara surekli degil ve agir bi agri degil hafif gibi ve sari bi akintim var koyu bi sari degil acik bi sari bu kadar. bu kasik agrisida yeni oldu zaten simdiye kadar yoktu dun oldu ara ara oluyo iste... Ne dersin ??

Ay canim buna ihtiyacim var bak hemen anlatiyorum arada kasiklarim agriyo ama ara ara surekli degil ve agir bi agri degil hafif gibi ve sari bi akintim var koyu bi sari degil acik bi sari bu kadar. bu kasik agrisida yeni oldu zaten simdiye kadar yoktu dun oldu ara ara oluyo iste... Ne dersin ??

senin batda 3-4 gün gecikme vardı dimi.ovulasyon tarihlerine dikkat ettin mi peki.o günlerde düzenli çalışmalar falan hani : )

ohoo.ne üçü ne dördü.dokuz gün geçmiş.kız sen hamilesin yahu git bi kan testi yaptırsana : )

X