Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

ben bu gün seni çok bunalttım ama ,sen bir test yapsan nasıl olurki,valla benim bile yapasım geldi

tatlım azıcık geç yazıyorum sanırım ama anca fırsatım oldu kusura bakma ben dün yapmıştım test zaten 3 gün kala yani çook silik çıkmıştı ama geçen ay da geldi başıma aynısı o yüzden negatif diyorum ben ona :KK50: adetimin geçmesini bekliycem canım çok sıkıntı yaşıyorum yoksa ama bu ay farklı bi ağrı var kasıklarımdan karnımın altına yayılan pis bi ağrı 10-15 sn sürüyor ama nefes alamıyorum resmen hayırlısı inş. :KK31:

adeti 9 ekimde olan 2 arkadaşım daha vardı listede onlardan hayır haber varmı? acaba yazmış olup kaçırmışta olabilirim bende gelen giden yok halen ama geçen ayda böyle olmuştu halen beklemedeyim.. sizler naptınız..?

adeti 9 ekimde olan 2 arkadaşım daha vardı listede onlardan hayır haber varmı? acaba yazmış olup kaçırmışta olabilirim bende gelen giden yok halen ama geçen ayda böyle olmuştu halen beklemedeyim.. sizler naptınız..?

cnm 2 gün geçmiş test yapmadın mı? inşallah bebişin seninledir...:KK9:

günaydınnnnnnn,ankara yağmurlu ama umut dolu,hepinize yağmur kokusus yolluyorummmm,her şey çok güzel olacak

tatlım azıcık geç yazıyorum sanırım ama anca fırsatım oldu kusura bakma ben dün yapmıştım test zaten 3 gün kala yani çook silik çıkmıştı ama geçen ay da geldi başıma aynısı o yüzden negatif diyorum ben ona :KK50: Adetimin geçmesini bekliycem canım çok sıkıntı yaşıyorum yoksa ama bu ay farklı bi ağrı var kasıklarımdan karnımın altına yayılan pis bi ağrı 10-15 sn sürüyor ama nefes alamıyorum resmen hayırlısı inş. :KK31:

günaydınnn,müjdeyi alacaz gibi bir his var içimde,ama haklısın yinede sabırlı olmak ve çok umutlanmamak lazım,benimde geçen ay 2 gün gecikti.
Dün akşam kayınvalidem yemeğe çağırdı.sürekli bana baktı,senin neyin var dedi,yorgunmusun hastamısın,yok gayet iyiyim dedim,bişey var sende dedi,amanınn içimden neler geçti,bişey varda kadın hissetimiki dedim,işte böyle her şeyden bişey çıkarıyorum.

Merhaba arkadaşlar beklenen adet tarihim yarın fakat dünden beri içimdeki bulantlar mide yanmam ve kazınmalardan şüphelenip bu sabah test yaptım ve ilk bir kaç dakika da silik ikinci çizgi çıktı inanamadım farklı bir marka test alıp tekrar yaptığımda bariz daha belli çift çizgi oradaydı hala şoktayım rabbim saga salim yerleşmesini benimle olmasını ve Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın....Hafta sonuna kadar bekleyip kan testi yaptırayım bari...

gunaydın kızlaaar
bende dun ultra erken gebelık testı aldım
ve yaptım adetıme 7 gun var daha
:KK52::KK52::KK52::KK52:

Merhaba arkadaşlar beklenen adet tarihim yarın fakat dünden beri içimdeki bulantlar mide yanmam ve kazınmalardan şüphelenip bu sabah test yaptım ve ilk bir kaç dakika da silik ikinci çizgi çıktı inanamadım farklı bir marka test alıp tekrar yaptığımda bariz daha belli çift çizgi oradaydı hala şoktayım rabbim saga salim yerleşmesini benimle olmasını ve Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın....Hafta sonuna kadar bekleyip kan testi yaptırayım bari...

canım tebrık ederım senı galıba deıl bence kesın hamılesın ama bısı ogrenmek ıstıorm adetıne kac gun kala yaptın bu testı:KK52:

günaydınnn,müjdeyi alacaz gibi bir his var içimde,ama haklısın yinede sabırlı olmak ve çok umutlanmamak lazım,benimde geçen ay 2 gün gecikti.
Dün akşam kayınvalidem yemeğe çağırdı.sürekli bana baktı,senin neyin var dedi,yorgunmusun hastamısın,yok gayet iyiyim dedim,bişey var sende dedi,amanınn içimden neler geçti,bişey varda kadın hissetimiki dedim,işte böyle her şeyden bişey çıkarıyorum.

ya ben en basından berı soluorm kevok hamıleeeeeeeeeeeee:KK52::KK52::KK52::KK52:

cnm 2 gün geçmiş test yapmadın mı? inşallah bebişin seninledir...:KK9:

Ah be canım ağzından bal damlıyor aama 9 unda yapmıştım negatifti geçen ayda 3 gün geçikmişti böyle kan tahlili yaptırtım adam diyince negatif sap gibi kalmıştım :) öyle şimdi o yüzden bekliyorum ara ara adet sancım var çünkü ama inş bebeişim gelir inş. herkesin bebeişi gelir biran önce...

sat 14 eylül canım 28 günde bir düzenli adet oluyorum bu ayda 12 ekimde olmam lazım fakat iki gündür belirtiler vardı adet belirtileriyle karışık şekilde sabah yaptım birinci testte çıkınca 1 saat sonra farklı markayla terar denedim ikinci test daha çift çizgi çıktı yerimde duramıyorum Allahım herkesin gönlüne göre versin...

sat 14 eylül canım 28 günde bir düzenli adet oluyorum bu ayda 12 ekimde olmam lazım fakat iki gündür belirtiler vardı adet belirtileriyle karışık şekilde sabah yaptım birinci testte çıkınca 1 saat sonra farklı markayla terar denedim ikinci test daha çift çizgi çıktı yerimde duramıyorum Allahım herkesin gönlüne göre versin...

kan testıne hemen gıt bence
kesın hamıssın cunku bende de butun belırtıler var ama dun yaptıım test ne yazıkkı negatıf adetıme daha 7 gun var bu yzden hala umutluyum ben
hayırlı olsun bebısın

kan testıne hemen gıt bence
kesın hamıssın cunku bende de butun belırtıler var ama dun yaptıım test ne yazıkkı negatıf adetıme daha 7 gun var bu yzden hala umutluyum ben
hayırlı olsun bebısın

bende pazartesi yapmıştım sabırsızlanıp çıkmadı ümidimi kesmiştim ama dünden beri baş dönmesi midemde kazınma yana bulantı olunca bu sabah birden karar verdim yarın ya da cumartesi düşünüyorum günüm 1 gün geçsin en azından degerim yüksek çıkar belki biraz daha...Rabbim en kısa zamanda inşallah isteyen herkesin bu güzel haberi almasını nasip etsin...

bende pazartesi yapmıştım sabırsızlanıp çıkmadı ümidimi kesmiştim ama dünden beri baş dönmesi midemde kazınma yana bulantı olunca bu sabah birden karar verdim yarın ya da cumartesi düşünüyorum günüm 1 gün geçsin en azından degerim yüksek çıkar belki biraz daha...Rabbim en kısa zamanda inşallah isteyen herkesin bu güzel haberi almasını nasip etsin...

offffffffffffffffffffff offffffffff ben 7 gun daha nası beklıcem ya yatıp kalkıp dusunuormm

X