Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

OF cok koruyorum rean adetimin 3.yada4.gunuydu negatifti simdi yapmaya korkuyorum iste doktodan randevu aldim bana saliya verdi muayene fln olcam iste

oda olur.muayene ol tamam: )
muhtemelen döllenme geç olmuş o sebeple görememişsin.ki bilmen lazım olur mu böle düzensizlikler?

Ben adetin gecsin derim sonra hayal kirikligi yasama ve daha net olabilir :KK16:

daha öncede hamilelik yaşadım ama hatırlayamıyorum sanırım test yaptıgımda baya geçmişti :) hatta miğdem bulanmaya başlamıştı öğrendiğimde 6 haftalıktı siz nasıl anlıyorsunuz bukadar çabuk çok merak ediyorum

oda olur.muayene ol tamam: )
muhtemelen döllenme geç olmuş o sebeple görememişsin.ki bilmen lazım olur mu böle düzensizlikler?

Yok canim 5 aydir duzenli adetlerim ve gecen ay dr gitmistim hic biseyin yok demisti her zaman ki gibi ve bu ayda boyle oldu iste ve 9 gun ilk kez oluyo sevinsem mi uzulsem mi bilemiyorum :18:

Son düzenleyen: Moderatör:
daha öncede hamilelik yaşadım ama hatırlayamıyorum sanırım test yaptıgımda baya geçmişti :) hatta miğdem bulanmaya başlamıştı öğrendiğimde 6 haftalıktı siz nasıl anlıyorsunuz bukadar çabuk çok merak ediyorum

Valla tatlim ben hala anlamadim ki zaten 9.gunum bugun hala test yapmamak icin direniyorum gerci batin 4.veya 5.gunu yapmistim negatifti simdi de korkuyorum

merhabaa ARKADASLASLAR DUN BEBEGIMIZIN KALP ATISLARINI DINLEDIK COK GUZELTI PIT PIT SESLERI O KADAR GUZELDIKI ALLAH HERKESE NASIP ETSIN BU MUTLULUIK HIC BIR SEYE DEGISILMEZZZZZZZZ

X