Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

günaydın canımm,bende aynıyım yaaaa,başladı belirtiler,bu arada arkadaşlık yollmaışsın kabu et diyorum olmuyo,değişiklikleri kaydet diyorum olmuyo,acemiyim canım beni aydınlatırsan sevinirim.

bugün bat günüm kızlar şu ana kadar ters bir durum yok ne gariptir ki belirti de yok...
daha gün bitmedi ya, belki pat diye oluverir yine de heyecan bastı beni...

günaydın canımm,bende aynıyım yaaaa,başladı belirtiler,bu arada arkadaşlık yollmaışsın kabu et diyorum olmuyo,değişiklikleri kaydet diyorum olmuyo,acemiyim canım beni aydınlatırsan sevinirim.
tatlım yapmışsın sorun yok ben de acemiyim aslında ama sıcak şaraba bayılırım senin belirtiler de adet belirtisi di mi? ya işte umutlanmıycam diyorum ama göğüs uçlarım sanki daha fazla acıyor gibi benim üfffffffff yazık ya bize 12 si gelse de herşey belli olsa...

Sengelen tebrik ederim çok sevindim . Allah kucağına almayı nasip etsin canım...
Sevincini hissediyoruz...

hamile arkadaşlara tebrikler...diğerlerine de en kısa zamanda bebişler diliyorum benim bat 30 ekim yani ben de ekim ayından umutluyum...beni de alın aranıza....

kızlar selam adetıme 8 gun kaldı ve ben dun aksam yıne ıdrar testi yaptım
aksam negatıf cıktı sabah baktıgımda ıse ıkıncı cızgı cok hafıftı umudum artıo ama bılmıorm test dogrumu
canım test 10 dk sonra bozuluyo o yüzden 10 dk sonra çıkan sonucu dikkate almayın diyolar birazcık bekle gerçekten hobi olmuş valla :)
sengelen hayırlı olsun cnm sağlıkla kucağına almanı dilerim adete kaç gün kala testte pozitifi gördün

Hayırlı olsun sengelencimmm çok sevindimm

Tebrik ederim ya ne guzel Allah tamamina erdirsin
Cok umutlanmak istemiyorum bekleyim bakalim insallah olmustur
teşekkür ederim kızlar allah herkese nasip etsin inşalllah adetime 2 gün kala ögrendim canım

Son düzenleme:

aaa gerçekdenmii,benim en sevdiğimdir sıcak şarap,bu aralar zamanı geldi havalar soğudu,mis g,b, tarçın kokusuyla iyi giderdi.
canım benimde 20 ekim bekliyorum.belirtiler aynı olunca bişey demek istemmiyorum,zaten asıl yumurta günüde güme gitti,çok dikkat edince bişey çıkıyo işte.hadi bakalımmmm öncesenin müjdeni sonra benimmm,yeni yıla mutlu giriş yapalım

evet tam mevsimi canım ya ben de tam yumoş günlerimde midemi üşütmüştüm çok fena ondan umudum az gerçi ben kanımın son damlasına kadar çalıştım bebiş için hatta doktorun verdiği ilaçları bile içmedim etkiler belki diye süründüm resmen 1 hafta sonrasında da belirti yoktu işte düne kadar dün adet belirtileri başladı mide bulantım falan oldu önceden ama o midem hassastı üşütmeden sonra ondan oldu oyyy çok uzattım öle işte canım hepimizin gönlünce olur umarım...

umarım iyi haberlerini alırız 2 güne kadar.benimde adetten sonraki 1 hafta genelde iyi geçti,ama tam yumurta günü gözüken boşa gitti,o bir hafta geçer geçmez göğüsler şişti,bildiğin adet belirtileri başladı,daha 10 gün var,

birkaç gün sonra belli olur hamile olup olmadığın canım ama tecrübemle söyleyeyim ki d.kontrol hapını 4 yıl kullandım bıraktığım ay sadece bikaç kez ilişki oldu çünkü memlekette tatildeydik bi baktım hamile kalmışım...tabi sonra herşey yolunda giderken bebeğimin kalp atışları durdu kürtaj oldum şimdi yeniden başladık işte ...ama mucize değil yani 4 yıl kullandım bıraktığım ay hamile kaldım...hadi güzel haberlerle gelirsin inş

ınsallah dıcemde o bıkac gun nası gecıcek bılemıorm ben ya

ben bu gün seni çok bunalttım ama ,sen bir test yapsan nasıl olurki,valla benim bile yapasım geldi

kızlar selam adetıme 8 gun kaldı ve ben dun aksam yıne ıdrar testi yaptım
aksam negatıf cıktı sabah baktıgımda ıse ıkıncı cızgı cok hafıftı umudum artıo ama bılmıorm test dogrumu

idrar testlerine güvenme bence..
hemen örnek veriyorum..
ben geçen ay neredeyse tüm hamilelik belirtilerini yaşadım.test yaptım silik çizgi çıktı.heyecanlandım tabi..ama kan testi yaptırdığımda anladım ki negatif.
bir diğer örnek : )
bir yıl önce dış gebelik geçirdim.adet gecikmesinin 14. gününde test yaptım negatifti ama kanda yaptırınca anladım ki pozitif.
boşver idrarı.bekle kanda baktır.mis.

Canim sen hamilemisin cook sevindim hayirlisi olsun

bebek mi istiyorsun..bebeğin mi var.nedir: )

Sorma rean bat 1 ekimdi hala bekliyorum adetimin 3.yada 4. gunu test yaptim negatif cikti simdi yapmaya korkuyorum ama agrim yok sadece arada kasiklarim agriyo oda bugun olmaya basladi ama cok hafif sonra geciyo ve bide acik sari renkte akintim var hafif oda ne yapiyim ya delim olcam :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…