Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

bat 19 ekim kızlar şimdiden belirtilerim başladı göğüs ağrısı mesala
umudum kasım a kaldı galiba :KK43:((
ekimi bekleyenler inşaALLH umutlarınız boşa çıkmaz rabbim hayırlı ewlatlar nasıp eder:KK9::KK9:

Benim bat'a 4 gün kaldı ama hiiççç umudum yoookkkk sabah feci bi karın ağrısıyla uyandım
Bu arada evimize taşındıkkk kızlar mecbur tek olunca koliler indi kalktı hazırlandı,bulaşık mak çıkarınca heryer su olduu ben de o suyun içinde buzdolabımı boşaltımm eve gel tekrar heryeri yerleştir,temizlik yap falan yoğun günler geçirdikkk daha doğalgazımızda bağlanmadı bakalım ne zmn gelicekler doğalgaz içinn
olsun canım allah korur eger bebiş varsa da sen hayırlısıyla yerleş canım taşınmak çok zor oluyo ya ben hiç sevmiyom artık taşınmayı
çok çok sevindimmmmmm,gözümüz aydınnnn,bizi rüyanda gör artık...:KK64:
saol canım benim

sengelen hayırlı olsun cnm sağlıkla kucağına almanı dilerim adete kaç gün kala testte pozitifi gördün

ya kızlar gebeliğin ilk zamanları illa kasıklarda batmalar oluyomu? bu batmalar çok aşırı bi batma hissimi yoksa hafif batmalarmı?

:KK12:
teşekkür ederim canım inşallah dua edicem hepinize

canım ben erken gebelik testi yaptım 4 gün kala negatif çıkmıştı dün gece yaptım testimi pozitifti kan verdim pozitif çıktı

Tebrik ederim ya ne guzel Allah tamamina erdirsin
Cok umutlanmak istemiyorum bekleyim bakalim insallah olmustur

Kırmızı karı gördüm dün :KK43:
Cumaya klomen başlicam, dr tavsiyesiyle, sizden de tavsiyeleri bekliyorum, yardım lütfennn...
Sevgilerimle...

Sengelen tebrik ederim çok sevindim . Allah kucağına almayı nasip etsin canım...
Sevincini hissediyoruz...

hamile arkadaşlara tebrikler...diğerlerine de en kısa zamanda bebişler diliyorum benim bat 30 ekim yani ben de ekim ayından umutluyum...beni de alın aranıza....

benim ümitler gelecek aya kaldı. Hamile arkadaşlar hayırlı olsun Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder inşallah. Sorunsuz bir hamilelik geçirmeniz dileğiyle Allah kucağınıza almayı nasip eder inşallah:21:

bişey sorucam arkadaşım kadın doğumcu muaynede yumurtalığın yeterli olup olmadığını anlıyormu yoksa test falan yapıomu ayrıyetten...

bana sadece ultrasonda bakıp söyledi.bilemiyorum aslında ne gerektirir.ama ne test ne bişi.direkt dayadı klomeni.
söylediği şey muayeneye gittiğim günün aslında ovulasyon günüm olduğu fakat ona rağmen yeterince yumurta göremediğiydi.

Son düzenleme:
bu bal, çörekotu, tarçın olayı nasıl oluyor kızlar..
ne şekilde kullanmamız lazım ?

kızlar selam adetıme 8 gun kaldı ve ben dun aksam yıne ıdrar testi yaptım
aksam negatıf cıktı sabah baktıgımda ıse ıkıncı cızgı cok hafıftı umudum artıo ama bılmıorm test dogrumu

kızlar selam adetıme 8 gun kaldı ve ben dun aksam yıne ıdrar testi yaptım
aksam negatıf cıktı sabah baktıgımda ıse ıkıncı cızgı cok hafıftı umudum artıo ama bılmıorm test dogrumu

tatlım sakin daha çok erken illa yapıcam diyorsan 2-3 daha bekle yerleşme tamamlansın sonra erken gebelik testi yap derim hatta direk kan testi yaptır kesin sonuç alırsın kafanı kurcalayıp durmaz :KK54:

tatlım sakin daha çok erken illa yapıcam diyorsan 2-3 daha bekle yerleşme tamamlansın sonra erken gebelik testi yap derim hatta direk kan testi yaptır kesin sonuç alırsın kafanı kurcalayıp durmaz :KK54:

ya bende hobı oldu artık test yapmak:KK52::KK52::KK52:ayın 5 ınde kan testı yaptrdım negatıf cıkmıstı
kaldı adete 8 gun bakalım ama ıcım ıcımı yıo sen ne yaptın nası varmı gelısme:KK52::KK52:

ya bende hobı oldu artık test yapmak:KK52::KK52::KK52:ayın 5 ınde kan testı yaptrdım negatıf cıkmıstı
kaldı adete 8 gun bakalım ama ıcım ıcımı yıo sen ne yaptın nası varmı gelısme:KK52::KK52:

ayın 5 inde mi? annem o zaman daha yumurtlama dönemin anca ne ettin sen? çılgın :KK1: bende adet belirtileri başladı cnm kasık ağrıları göğüslerde şişlik ağrı başladı sanırım yakında kırmızıları görücem :KK31:

ayın 5 inde mi? annem o zaman daha yumurtlama dönemin anca ne ettin sen? çılgın :KK1: bende adet belirtileri başladı cnm kasık ağrıları göğüslerde şişlik ağrı başladı sanırım yakında kırmızıları görücem :KK31:

ne bılım bı umut ıste benımkısı dayanamıorm
bende sen hamılesın dıe dusunuorm ama hayırlısı tabı
bu arada ben d.kontrol hapımıda cok yenı bıraktım yanı mucıze aslında hamıle kalmam
ama yınede bejlıorm ben :KK52::KK52::KK52::KK52:

X