Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

Testin fotoğrafını ekleme şansınız var mı bizde bakalım?

Selin as, canım hayırlı olsun bebeğin, Rabbim korusun meleğini.

nisanbu, canım ben eskişehirliyim, afyondan geliyorum.
acıbademin açık olduğunu duymam iyi oldu, sağol canım bilgi için.

Canım mutlaka ara ve randevu al ama bak buda numarası bu numaradan istediğin doktor o saatlerde ordamı sor mutlaka 214 42 34

Testin fotoğrafını ekleme şansınız var mı bizde bakalım?

maalesef işteyim, testte daha koyu bir çizgi ve onun yanında ondan biraz daha pembe şekilde duran bir çizgi var ama bulanık gibi gözüküyor, biraz adet sancım da var gerçi neyse biraz sabretmem lazım

Kızlar kırmızıııı Benide ekim topiğinden silebilirsiniz
:2: :2: :2:

oh be mutlu bi haber aldık canım sağlıkla kucağına da alırsın inşallah
Kızlar kırmızıııı Benide ekim topiğinden silebilirsiniz
:2: :2: :2:

canım hakkında hayırlısı olsun inşallah bi dahaki ay gelir bebişin. bugün adetin 32. günü hala gelmedi kırmızılar sabırsızlıkla bekliyorum eğer bugünü atlatırsam yarın ya da pazar test yapacağım. dün gece kasıklarıma keskin bi ağrı girdi sanki adet gelmiş gibi kesin gelir dedim tedbirimi aldım yatmadan ama sabaha tertemizcik uyandım ve hala gelmedi inşallah da gelmez

kızlar bgn işlerim çok yoğun çok yazamıyorum...bebiş sesleri geliyo buralara,çok mutlu oldum hamile olan arkadaşlar allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşlh,hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin rabbim...ya kızlarrrrrr benim kırmızılar hala gelmedi,dün test dede - di.ama dünden beri arar ara kasığıma ağrı saplanıyo,çok akıntım var,vajınayı hep ıslak hissediyorum(aynı adet oluyomuş gibi hissediyorum),bacaklarım ağrıyo,tansiyon düşerde bacakların halsiz kalır titrer giibi hissedersin ya işte öle hissediyorum,,,,,ya bende hiç böle olmamıştı,,,,acaba hamilemiyim,kalbim hep annesin diyo ama beynim hayal kırıklığı yaşama istemiyo,,,,acaba pazatesiye kadar sabredebilecekmiyim???

İnşallah senin kırmızılar gelmez canım..

bence sen bi kan tahlili yaptır canım adet zamanı kuruluk olur ama sen akıntı var diyosun inşallah idrarda çıkmamaıştır

bence sen bi kan tahlili yaptır canım adet zamanı kuruluk olur ama sen akıntı var diyosun inşallah idrarda çıkmamaıştır

inşlh cnm. aslında pazartesi kan testi yaptırayım diorum ama dayanamazsam akşam acile gider yaptırrım artık,hayırlısı ...dua edin kızlar ya

inşlh cnm. aslında pazartesi kan testi yaptırayım diorum ama dayanamazsam akşam acile gider yaptırrım artık,hayırlısı ...dua edin kızlar ya
sen bilirsin canım dayanamazsan git yaptır valla böle belirsizlik daha kötü oluyo
inşallah canım umut etmekten başka çarem yok adet gelmeyince iyice ümitleniyorum inşallah boşa çıkmaz
canım sen hala test yapmadan nasıl duruyon valla gıpta ettim seni ben olsam 10 kere yapmıştım baya günün geçti

Benim 8 günüm var ben bile test yaptım bi de negatifi görüp ağladım sanki ne bekliyosam

Tüm anne adaylarını tebrik ediyorum. Sevincinizi paylaşıyorum ne mutlu size Allah kucağınıza almayı nasip etsin mükemmel bir duygu...

Benim 8 günüm var ben bile test yaptım bi de negatifi görüp ağladım sanki ne bekliyosam

alla halla ne ağlıyorsun canım 8 gün kala var sa da çıkmaz ki batı bekle sabır sabır elden başka bişey gelmiyor mecbur bekliyoruz inşallah müjdeler vermek kısmet olur

benim evdeki testin silik iki çizgisi de iyice belirginleşmiş eşim öyle dedi ama tabi baya vakit geçti, pztesi kan veririm artık olmazsa kesinleşsin eşim çok umutlandı üzmek istemiyorum ya nasip

sen bilirsin canım dayanamazsan git yaptır valla böle belirsizlik daha kötü oluyo

canım sen hala test yapmadan nasıl duruyon valla gıpta ettim seni ben olsam 10 kere yapmıştım baya günün geçti

onun batıda bugün çok geçmedi canım daha

kızlar çok üzgünüm...öğlen kanamam başladı....bebeğim tutunamadı....belim çok ağrıyo şu an...okulda zor tuttum kendimi ağlamamak için...gene nasip değilmiş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…