Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

benim evdeki testin silik iki çizgisi de iyice belirginleşmiş eşim öyle dedi ama tabi baya vakit geçti, pztesi kan veririm artık olmazsa kesinleşsin eşim çok umutlandı üzmek istemiyorum ya nasip

Ikinci kirmizi/pembe cizgi ciktiysa buyuk bir ihtimalle hamilesin :KK49: canim idrar testleri genellikte dogru cikiyor :KK34:

kızlar çok üzgünüm...öğlen kanamam başladı....bebeğim tutunamadı....belim çok ağrıyo şu an...okulda zor tuttum kendimi ağlamamak için...gene nasip değilmiş...:KK43:

Canım tutunamadıysa ondada vardır bi hayır demekki bişeyler doğru değildi böyle düşün sakın morelini bozma tamam mı bir dahaki ay beraber gün sayarız :21:

doktoru dün aramıştım kahve akıntım vardı..kadın zaten değerin düşük büyük ihtimalle düşecek dedi ve düşüyo işte...herzamanki gibi hayırlısı diorum gene...allahım inş bu son üzüntüm olur kasımda sağlıklı bi hamilelik nasip olur....:KK43:

doktoru dün aramıştım kahve akıntım vardı..kadın zaten değerin düşük büyük ihtimalle düşecek dedi ve düşüyo işte...herzamanki gibi hayırlısı diorum gene...allahım inş bu son üzüntüm olur kasımda sağlıklı bi hamilelik nasip olur....:KK43:

İnşallah canım bu son üzüntün olurr

Bende Salı günü doktora gitmeyi düşünüyorum hem bi genel kontrol olmak istiyorum hemde hormon falan baksın adetin 3.günü tekrar giderimm bi de kaşıntım vr sanırım mantar oldummm

kızlar iyi akşamlar benim bat bugündü ama olmadım dün sabah test yapmıştım negatif çıktı hala şans var mı ki

Slm kızlar benim kırmızılar geldi çok moralim bozuldu eşimde çok üzüldü çok kötüyüz ya çok heyecanlanmıştık :KK43:

kızlar bugünde hasta olmadım .. akıntım var. karnımın alt kısımlarında ağrı var.. pazartesi yada salı kan vermeyi düşünüyorum inşallah olmam. mutlu bi haber alırım .. hamile arkadaşları tebrik ediyorum. olmayanlarda hayırlısıymış diyelim . hepimiz bi gün mutlu olucağız..

kızlar ben hala hasta olmadım bgn 5. günüm,akşam gidibilirsem dr a kan testi yaptırıcam,bakalım hayırlısı artık...ya eşim çok ümitleniyo,diyorum bak idrar testleri - çıktı,anlamıyor,bebişimizin ismini bile koydu,sen hamile kal diyo sana hiç bi iş yaptırmıycam dio,görsen kendini kaptırdı iyice....offf offf umarım hayal kırıklığı yaşamaz

kızlar geldi kırmızılarrrrrrrrr...yani yine hüsran yine hüsran,vardır bundada bi hayır..rabbim inşallah hayırlı zamanlarda nasip edecek evlatlarımızı,önümüzdeki maçlara bakacaz artık,...beni kara listeye ekleyebilirsiniz...

günaydın kızlar bugün adeti 33. günü ama kırmızılar gelmedi gece rüyamda test yapıyordum pozitif çıkmıştı çok seviniyordum sabah kalkınca bi test yapayım dedim negatif çıktı malesef:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Merhaba arkadaşlar!Ben yeni üye oldum. Devamlı cep telefonundan veya işyerinden okuyordum bu forumu ama yazı yazmayı düşünmemiştim. Artık ben de yaşadıklarımı ve duygularımı paylaşsam iyi olur dedim. 5 yaşında bir kızım var ikinciyi düşünüyorum,bir kardeş lazım, eşim baskı yapıyor olsun 2. çocuk artık diye,baktım erteledikçe de zorlaşıyor. Aslında emzirme döneminde aldığım kalan en az 10 kiloyu da vermeden hamile kalmak içime sinmiyor. Neyse kararsız olmama rağmen ağustostan beri korunmuyoruz ama ne gelen var ne giden. Bu seferde neden olmuyor diye endişeleniyor insan. İkinci erkek olsa fena olmaz diye ovulasyon günlerimi takip ediyordum. Malum belirtilerden takip ediyorum, kit almadım hiç. Adet gününden 14 gün önce yumurtlama günü yazıyor heryerde ama bana 16 veya 15 gün önce gibi geldi. Bu ay belki tutmuştur. Adetime 8 gün var heyecanla bekliyorum, hayırlısı olsun bebek gelip gelmeyeciği haftaya bugün belli olur, Allah herkesin gönlüne göre sağlıklı bebişler versin

kızlar adet olduğumu eşim öğrenince çok üzüldü,1 yılı geçti artık her ay beklemekten yıprandık artık,rabbim hayırlısını versin ama çok zor ya beklemek,,,benimki ameliyat bile oldu bebek için,değerleri normal seviyeye geldi ama hala bebek yok,stres yapmayalım diyoruz ama olmuyo ya ne kadar rahat olmayada çalışsan olmuyo,olmuyo,olmuyo.....kızlar ben artık forma takılmama kararı aldım,çünkü çok etkileniyorum,eğer hamile kalırsam mutlaka yazarım size...hepiniz zor zamanlarımda destek olsunuz,çok tşk allah hepinizden razı olsun.....hamile kalan arkadaşları tebrik ediyorum,rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin,,,benim gibi hala hamiş olamayan arkadaşlarımada bol bol dua edicem,rabbim hayırlı zamanlarda,hayırlı sağlıklı,salih evlatlar nasip etsin.................

inş artık topiklerden biri uğur getirsin yaaaa...:KK43:

Merhabalar kizlar ben yeni uye oldum ve bir sorum var benim sat 3 eyluldu ve ekim in 1 inde adet olmam gerekiyodu ve ben adet olmadim ama hic bir agrim sizimda yok ve iki gun once erken gebelik testi yapmistim sonuc negatifti.. Kafam cok karisik

kızlar geldi kırmızılarrrrrrrrr...yani yine hüsran yine hüsran,vardır bundada bi hayır..rabbim inşallah hayırlı zamanlarda nasip edecek evlatlarımızı,önümüzdeki maçlara bakacaz artık,...beni kara listeye ekleyebilirsiniz...
hayırlısı canım üzme kendini madem ki girmeme kararı aldın sen için daha iyi olacaksa girme canım inş. hamiş haberinle gelirsin
günaydın kızlar bugün adeti 33. günü ama kırmızılar gelmedi gece rüyamda test yapıyordum pozitif çıkmıştı çok seviniyordum sabah kalkınca bi test yapayım dedim negatif çıktı malesef:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
aaaaaaaaaa neden öle oldu ki baya geçmişti canım ya belki çıkmamıştır dicem ama baya geçti de bilemedim hayırlısı olsun canım üzülme lütfen
Merhaba arkadaşlar!Ben yeni üye oldum. Devamlı cep telefonundan veya işyerinden okuyordum bu forumu ama yazı yazmayı düşünmemiştim. Artık ben de yaşadıklarımı ve duygularımı paylaşsam iyi olur dedim. 5 yaşında bir kızım var ikinciyi düşünüyorum,bir kardeş lazım, eşim baskı yapıyor olsun 2. çocuk artık diye,baktım erteledikçe de zorlaşıyor. Aslında emzirme döneminde aldığım kalan en az 10 kiloyu da vermeden hamile kalmak içime sinmiyor. Neyse kararsız olmama rağmen ağustostan beri korunmuyoruz ama ne gelen var ne giden. Bu seferde neden olmuyor diye endişeleniyor insan. İkinci erkek olsa fena olmaz diye ovulasyon günlerimi takip ediyordum. Malum belirtilerden takip ediyorum, kit almadım hiç. Adet gününden 14 gün önce yumurtlama günü yazıyor heryerde ama bana 16 veya 15 gün önce gibi geldi. Bu ay belki tutmuştur. Adetime 8 gün var heyecanla bekliyorum, hayırlısı olsun bebek gelip gelmeyeciği haftaya bugün belli olur, Allah herkesin gönlüne göre sağlıklı bebişler versin
hoş geldin canım adetlerin 30 günde bir oluyorsa 16. gün yumurtlarsın canım
Merhabalar kizlar ben yeni uye oldum ve bir sorum var benim sat 3 eyluldu ve ekim in 1 inde adet olmam gerekiyodu ve ben adet olmadim ama hic bir agrim sizimda yok ve iki gun once erken gebelik testi yapmistim sonuc negatifti.. Kafam cok karisik
kan testi verseydin canım senin de çok gecikmen olmuş hiç böle oluyomuydu

kızlar iyi akşamlar benim bat bugündü ama olmadım dün sabah test yapmıştım negatif çıktı hala şans var mı ki
olabilir tabi canım ama sen iki sonuca da alıştır kendini
Slm kızlar benim kırmızılar geldi çok moralim bozuldu eşimde çok üzüldü çok kötüyüz ya çok heyecanlanmıştık :KK43:
olsun canım bi daha ki ay olur üzmeyin kendinizi üzülrseniz bebeiş geç geir ama

kızlar yarın regl günüm hamile gibi belirtilerim devam ediyo test yapmamak için zor tutuyorum kendimi yarın bir önce gelsede kırmızılar gelmeden geçseee

kızlar ya bu kılların normalden hızlı uzaması belirti olabilir mi? benim adet dönemi böyle hızlı çıkarlardı ama adetime 6 gün var daha bi haftadır kaşlar falan yekpare oldu bende :KK1:

kızlar ya bu kılların normalden hızlı uzaması belirti olabilir mi? benim adet dönemi böyle hızlı çıkarlardı ama adetime 6 gün var daha bi haftadır kaşlar falan yekpare oldu bende :KK1:

Aslında genelde azalırmış canım ama nadirde olsa böyle tam zıttı tüylenmede artış olabiliyormuş :KK34:

X