Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

Canım yaşadıklarına üzüldüm ama şu an tek yapman gereken bol bol dua etmek hayırlısını iste hayırlıysa olsun değilse olmasın de,eskişehirde acıbadememi gideceksin?

Canım yaşadıklarına üzüldüm ama şu an tek yapman gereken bol bol dua etmek hayırlısını iste hayırlıysa olsun değilse olmasın de,eskişehirde acıbadememi gideceksin?

haklısın canım, hayırlısı neyse o olsun. Rabbimin takdiri buymuş sual olmaz Allah' tan gelene.

Sakarya hastanesindeki Özlem hanıma gideceğim. Kızkardeşim de acıbadem' deki Özlem hanıma gidiyor. Acıbadem cumartesi açıkmı bilmiyorum, sakaryadaki doktor 12:30 a kadar hastanedeymiş, öğrendim.
canım yoksa sen eskişehirdemisin?

kızlar günaydın okadar mutluyum kı anlatamam.bu sabah ıdrar testı yaptım silik çizgi çıktı ilk başda sonra koyulastı tekrar yaptım yine aynısı inanamıyorum Allahıma binlerce kez şükürler olsun eşimde evdeydı hemen kan testı vermeye gittik sonuç 12 de çıkacak inşşş hayırlı haberlerı alırız.sevinçten ağlıyorum şuan

yaşasınnnnnnnnn,hadi bakalım darısı bekleyen herkese

Evet canım,cumartesi açık hatta pazar bile açık pazar günü özlem hanım var diye duymuştum.

amin Allahım inş herkese yaşatsın bugüzel duyguyu daha kan testım çıkmadı ama bakalım beklıyorum 1 saat kaldı inşşş hayırlısıyla gelir bebişlerimiz

Nihayet güzel bir haber Gözünaydın canım

Sen nerden geliyorsun canım?

Gözün aydınn canım tebrik ederimm

Slm kızlar hayırlı cumalar herkese.bugün kırmızılar günü dayanamadım sabah test yaptım neg cıktı günüm henüz geçmedi ondan mi yoksa meleğim yok mu bilmiyorum çok moralim bozuldu

Selin as, canım hayırlı olsun bebeğin, Rabbim korusun meleğini.

nisanbu, canım ben eskişehirliyim, afyondan geliyorum.
acıbademin açık olduğunu duymam iyi oldu, sağol canım bilgi için.

Slm kızlar hayırlı cumalar herkese.bugün kırmızılar günü dayanamadım sabah test yaptım neg cıktı günüm henüz geçmedi ondan mi yoksa meleğim yok mu bilmiyorum çok moralim bozuldu
bozma morelini canım daha geçmedi ki hala bi ümit var
canım bende arkadaşların dediği gibi 6 gün gecikmemem olsa 6 kere test yapmıştım inş bebeişin seninledir canım
canım çok üzüldüm okuyunca ama belli de olmaz topiklerde de çok duyduk böle inşallah tutunur bebeğin bol bol dua et canım morelini de yüksek tutmaya çalış canım inş. hayırlı haberler gelirsin

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ
zencefiil28 eylül
41zeynep

1 ekim
hatibulut1 ekim
desperate201 Ekim
plstgc1 ekim

bugungunlerdenaralık

1 ekim

has_24

1 ekim
mucize_GE_1 ekim
pikoloman2 ekim
çiçek sepeti2 ekim
shummir3 Ekim
istanbul34743 ekim
aykuteli3 Ekim
esenglvedat3 ekim
popp4 ekim
iremneva5 ekim
swethonwy5 ekim
fizyo5 ekim
nisanbu5 Ekim
pepeninteyzesi5 ekim
kelam5 ekim
deliasena_ 6 Ekim
tanemC6 Ekim
alya_taha7 ekim
nevale7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
selin_as8 ekim
taydin9 ekim
biiir9 ekim
yxliz9 ekim
ruba8310 ekim
sengelen10 ekim
evris10 ekim
şaşkınanne10 ekim
gelcek_se10 ekim
nrkny12 ekim
kevok0812 ekim
zeynelim/B]

[td]13 ekim[/td]
[td][/td]

[tr]
[td]burchean[/td]
[td]13 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]karanfill[/td]
[td]13 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]gvn1907[/td]
[td]14 Ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]perakedisi[/td]
[td]15 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]sıcaksarap[/td]
[td]20 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]hully[/td]
[td]22 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]yrn3[/td]
[td]23 ekiml[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]aysuduru[/td]
[td]29 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]çikolta[/td]
[td]14 Ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]

Son düzenleme:
Ya arkadaşlar öğlen tatilinde dayanamadım eşime test aldırdım adı miratech, becerip ancak teste 2 damla damlatabildim, testte silik 2 çizgi çıktı ama ikisi de silik ve dışına taşmış gibi test mi bozuk ya da ben mi beceremedim

2 tane çizgi çıkmış canım pozitif gibi ama test te gariplik var testini tekararla canım

2 tane çizgi çıkmış canım pozitif gibi ama test te gariplik var testini tekararla canım

Şu an işteyim akşam daha iyi bir test alayım tekrarlayayım bari test adi sanırım eşim pek bilememiş normalde eli çok açıktır da bunda niye böyle yaptı ki:)

senin 6 gün geçmemişmiydi canım bence büyük ihtimalle pozitif

Bende malum taşınıcaz ev topluyorumm bi tane gebelik testi buldum dururmuyum yaptım hemencikkk tabisi tek çizgi adete daha 8 gün var bi de oturdum ağladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…