Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin hayırlı evlat olsun inşAllah çok sevindim adına :)

Sırf zaten strese girmemek için kendimi temizliğe vericem bide dışarı çıkcam dolaşcam biraz rahatlasın kafam :)

Bende her ay öyle diyorum adete yakın yine bi düşünce başlıyo :) Ben bide ilaç kullanıyorum bittikten 1 hafta sonra adet olmazsan test yap demişti doktor cuma günü son gün bakalım nolcak

Bende her ay öyle diyorum adete yakın yine bi düşünce başlıyo :) Ben bide ilaç kullanıyorum bittikten 1 hafta sonra adet olmazsan test yap demişti doktor cuma günü son gün bakalım nolcak
Ya sorma ya düşünmücem diyom ama daha çok düşünüyom:) duphaston mu kullanıyosun canım ??

Aminnnnn Allah razı olsnn senden inşaAllah kucagına hayrlı bi şekililde alrsn dua et untma bşzleri

Ya sorma ya düşünmücem diyom ama daha çok düşünüyom:) duphaston mu kullanıyosun canım ??

Evet aynen öyle oluyor bende de :) Yok canm rahim geliştirici mi neymiş cyclo progynova diye ilaç 21 gün kullanılıyor bittikten sonra 1 hafta sonra olmazsan test yap diye söylemişti rahim küçüklüğü varmış bende doğuştan o yüzden kalamıyorum :/

Geçmiş olsun kuzum ama kafana takma İnan’ ki Rabbim ol dediği zaman hiçbişey engel olmuyor ki bu kullandığın ilaç iyi bi ilaç inşallah faydasını görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…