Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya bende de hala ağrılar var :/ öyle şiddetli değil ama hissedebiliyorum karnımın altı kasıklarım geriliyo sanki tuhaf bişey var ya acaba yumurta çatlamadı mı ? Yada döllenme oldu da o yüzden mi ağrılarımız geçmedi ki ?

Çatlamistir kuzum ferah tut icini. Bata ne kadar kaldi?

Eğer adet düzenliyse 28 günü üzerinden regl görüyosan 12-14 günü çatlaması normal yani ya 26 Eylül yada 27 etlül sabahı çatlamıştır

Korkma korkma ferah tut içini kız. Sen bana bat 15 Ekim dememismiydin?
İnşallah kuzum. Ay iyiki hatırlattın ya ben ilaçla 28 gün üzerinden görüyodum ya onun için 15 Ekim demiştim ama şimdi ayın 4ünde çatladı yumurta yani adetimin 17. Günü o yüzden sarkıyo 18 Ekim’e denk geliyo kuzum

Eğer adet düzenliyse 28 günü üzerinden regl görüyosan 12-14 günü çatlaması normal yani ya 26 Eylül yada 27 etlül sabahı çatlamıştır
Ewet adetim düzenli. gün olarak baktığımızda 12.13. günü çatlaması normal, sadece 10. gün 12,3 mm iken günde 2 mm arttığını düşününce küçük kaldı gibi geldi bana. Hala kasık ağrım var, sağ tarafta doluluk hissim. 15-16 ekimi bekleyeceğim.

Vala bende bilemedim ya bnmde aklıma döllenme ağrısı mi ki diorum bi de diorum sanrm yumurtlama agrisdir anlamdm bu ay erken yumurtladgimi düşünüyorum ben hala normalde de dun yum gunumdu zaten

Yumurta bi anda kendini geliştiriyo benimde öyle oldu 11. Günde 7 mmdi 16 gün 18 mm olmuş valla benimde yumurtlama dönemim geçti ben 18ekimi bekliyorum biraz biraz ağrım var hayırlısı artık

Vala bende bilemedim ya bnmde aklıma döllenme ağrısı mi ki diorum bi de diorum sanrm yumurtlama agrisdir anlamdm bu ay erken yumurtladgimi düşünüyorum ben hala normalde de dun yum gunumdu zaten
Her ay farklı olabiliyor yumurtlama günleri sen zaten hissettiysen yumurtlamışsındır canım

Bnmde yumurtlama dönemim bitti beklemeye gectim artik takvime gore yumurtlamanin ertesi günü bugun bi de bu gunu degerlendirrsek 27 29 30eylul 3 4 7 ekim ilişki oldu bklm tutacak mi bnm tahminjme gore yumurtlama 3 ekimde oldu

Bnmde yumurtlama dönemim bitti beklemeye gectim artik takvime gore yumurtlamanin ertesi günü bugun bi de bu gunu degerlendirrsek 27 29 30eylul 3 4 7 ekim ilişki oldu bklm tutacak mi bnm tahminjme gore yumurtlama 3 ekimde oldu
Hadi bu ayın önemli günlerini de atladık hayırlısı bakalım :) inşallahhh tutmuştur canım benim

Yumurta bi anda kendini geliştiriyo benimde öyle oldu 11. Günde 7 mmdi 16 gün 18 mm olmuş valla benimde yumurtlama dönemim geçti ben 18ekimi bekliyorum biraz biraz ağrım var hayırlısı artık
günde 2 mm büyüdüğünü düşünürsek 11. gün 7 mm olan 16. gün 17 mm oluyor, senin 18 mm olmuş. gayet normal. benim 2 mm büyüdüğünü düşünürsek 16 mm oluyor, tabi belki 3 mm büyüdü, bilmiyorum. Akışına bıraktım bekleyeceğim:))

Hmm ben günde ne kadar büyüdüğünü bilmediğim için şaşırmıştım :) ay biz bunları düşünürsek ay gelmez bize boşver akışına bırakalım inşallah içimizde güzel şeyler oluyodur :)

Tamam kuzum inşallah gerek kalmaz ben testler geldi mi hergün yapcam burayada atarım belki negatiflen pozitife döner :)) ya bende mi almasam acaba ya offf kafam karma karışık
Ne bilim bende bilemedim ki vala alsak mi İyi almasak mi zaten adetten önce çıkması çok zor sanki adet geçerse de ben direk kan vermeyi düşünüyorum ama en az 4 5 gun sonra tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…