Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne bilim bende bilemedim ki vala alsak mi İyi almasak mi zaten adetten önce çıkması çok zor sanki adet geçerse de ben direk kan vermeyi düşünüyorum ama en az 4 5 gun sonra tabi
Bende onu hesapladım şimdi yumurtanın çatlamasının üzerinden daha 4 gün geçti muhtemelen adet geçince çıkar ama bu sefer yine eczaneyi zengin etmek istemiyorum en azından kenarda durur diye düşünüyorum internetten test aldığım zaman

Bu ay da olmazsa ovulasyon testi deniycem kızlar gelin birlikte deneyelim :) Benim rahim küçüklüğü problemim var zaten yumurta çatlama felan hiç anlamıyorum ben öyle anormal kasık agrım sancım olmuyor çünkü :/ ve regl olursam zaten t. 6. günü hsg çektircem gelişme var mı rahimde bakılcak. insAllah regl olmam orası ayrı da. :)

Eger bnm hissettgm dogruysa catlamanin bnmde 6. Gunu yani 6 7 gunde dollenme gerceklesiyor die biliorum

Çok sevndm cnm saglikla al ins kucagina bat ne zmndi senin gecikme oldu mu

Ayyy kız çok sevindim :)) Allahım sağ Salim kucağına almayı nasip etsin sağlıklı bi hamilelik geçir inşallah:)

Ayyy canımmm çokkk çokkk sevindimmm :)) İnşallah sağlıkla kucağına alırsın :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…