Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
üşütmeden de olabilir canım. yumurtalar catlarkende..
Yumurta catlamasi değildir muhtemelen sat 17 ekim henüz hiç bi akıntı falan da olmadi tahmini yumurtlama tarihime var ama usutme ağrısı böyle olur mu bilemedim vajinal sızlamaı da var özelllikle yattığım anda daha çok hissediyorum..

Kızlar ben sabah sabah gidip 3 farklı test aldım,hepsini ilk idrarla yaptım hepside ilk 3-5 dakika da çıktı :) gerçekte çizgiler daha koyu. Her açıdan cektim dünden bugüne e koyulaşma var
ayyy canim benim silikte olsa belli oluyo cizgi minigin seninle insallah ne zaman kan vericeksin

Heyecanım geçtikçe korkmaya başladım ya tutmazsa diye. Yarına yıl var sanki zaman geçmiyor. Ara ara karnıma bişey batıyor gibi yanma hissediyorum. Hafif sarıya çalan kremsi bir akıntım oluyor parça parça. Tum bunlar normal şeyler mi ben mi evham yapıyorum

Bunların hepsi çok normaalll canım hiççç kafana takma akıntın zaman zaman sarı bazen beyaz olucak sık idrara çıkacaksın bide idrarın aniden geldiğinde kaşıkların sancıcak korkma tuvaletini yaptığında rahatlıyosun kuzum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…