Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bnm bi kac gundur geceleri kasik ve karın agrilarim daha yoğun oluyor ya sicakta tutuyoruk kendimi enfeksiyon falan büyük ihtimal diye düşünüyorum ya yatakta dönüp duruyorum uykum kaçıyor haftaya persembe randevum var ama acile gitsem mi yarin falann

canim benim uzulme bence degerin iyi cunku ben ilk kizima kan testi yaptigimda adetim 5 gun gecmisti beta 63.4 cikmisti simdi 5 yasinda
Ya canım bunu duymak nasıl iyi geldi :)
Ama kızlar tuhaf bir şekilde kasiklarim agriyor belime ve bacaklarıma vuruyor ilk hamileligimdeki gibi,acaba adet mi olucam diye sık sık lavaboya gidiyorum,ama dün test yaptım saat 3 gibi afedersiniz idrarim çok acikti rengi ama test bir önceki günden daha koyu çıktı bu yüzden az da olsa olumlu düşünüyorum

olumlu ol pozitif dusun bebegini sag saglim kucagina alirsin insallah cnm :)

Canım benim cok sevindim bebelerimiz inşallah sağlıkla tutunur bize dünyamıza renk katarlar

Benin adet gelmeyince yaptırdığım test 36 idi demistim
Dün yaptırdım 116 çıktı. Doktor cuma gunu bir daha yapılsın test dedi ama bennl dayanamam sali gunu gidip bi daha yaptiricam 9 10 güne kese oluşur dedi. Öyle korkuyorum ki inşallah hayırlısıyla alırız kucagimiza

Canım bende adete 1 gün kala 17 ile öğrendim . Stres yapma içini ferah tut inşallah yükselecek sağlıkla büyüsün göbüşünde

İşte o kadar tez canlı davranmasaydim bende yarin adet günümde yapsaydim sonuç daha iyi olurdu ama iste dayanamadım. Canım seninki iyi yukselmis maşallh rabbim sağlıkla nasip etsin bebelerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…