Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allaaaahhhhhhhhh bildiğin bariz belli çizgi var ya direk bakar bakmaz gördüm yuppiiiiiiiiii :) yaaa yarın tekrarla veee kan ver tatlım çok sevindimmmm gerçekten çok güzel görünüyor çizgiler yaaaaa
:) kuzum normalde görsen çok daha koyu. Yarın kan vericem,sonuç çıkana kadar çatlarım. Eşim hala inanmıyor sen abartiyorsun çizgi falan yok diyordu öncekiler için.keske evde olsaydida görseydi :)

Reactions: 10N
Kızlar kan tahlili sonucu 36.14 çıktı var da yok da diyemeyiz iki gunde bir takip edelim dedi doktor. Haftasonu kendi doktoruma gidecegim insallah o zamana artar değer
Çokkkk sevindim canım Allahım kat kat arttırsın değerlerini inşallah bence sonucun iyi ve bu sonuca göre hamilesin ama doktor kesinleştirmek için bi kere daha 2 gün sonra artışına bakmak istemiş normal bende de istemişti kuzum telaş yapma :) bak şimdi adet ağrıları ağrın olabilir kasıklarına kramp girebilir ama kanama göre görmediğin sürece korkma bil ki bebeğin sana tutunuyo ve yer ağrıyo demektir kuzum ağır iş yapma çok hızlı yürüme dikkat et kendine :)

:) kuzum normalde görsen çok daha koyu. Yarın kan vericem,sonuç çıkana kadar çatlarım. Eşim hala inanmıyor sen abartiyorsun çizgi falan yok diyordu öncekiler için.keske evde olsaydida görseydi :)
Ah o erkekler varya hadi bunları göster şimdi ona şok olur :)) tipik erkek :))) Emin’im öyledir kuzum telde görüntü kalitesi düşüyo haklısın ayy dahada koyulaşsın inşallaahhhhhhh :))

İyi yapiyorsun kuzum. Kalp atışını duyunca kesin ağlarsın mutluluktan :)
Ya şu an bile aklıma geldikçe kese görüntüsü veya ultrasona baktıkça ağlıyorum:) Allahım sonunu hayır etsin sağ Salim kucağımıza alalım inşallahhh :)

Inşallah hayırlısıyla sağlıkla artar değerim. Rabbim isteyen herkese versin.Amin.
Daha önceki idrar ve kan testleri negatif olunca bu sefer ki sonuçlar çok umut dolu hızlı yürümeyeyim mi derse geç kalmayim diye seke seke gidiyordum okula , bir de ilkokul öğretmeniyim yani oturmam dinlenmem hayal ürünü Allahtan simdi 3 gün tatil olacağız dinlenirim evde

kızlar 1 gün erken geldi bat. bu ayda olmadı. lakin şuan felaket ağrı içindeyim. aşırı parça geliyor ve çok fazla kanamam var. kimyasal oluncamı böyle oluyor acaba

Sağol cevabın için. 2 gün aynı şekilde oldu bugünde regly oldum malesef zaten ya . Yine de bir umuttu benim ki. Bir daha ki ay hayırlısıyla. Regly den sonra da devam ederse gideceğim doktora

Sağol cevabın için. 2 gün aynı şekilde oldu bugünde regly oldum malesef zaten ya . Yine de bir umuttu benim ki. Bir daha ki ay hayırlısıyla. Regly den sonra da devam ederse gideceğim doktora
Bence reglin bitince kontrol ol cnm enfeksiyon varsa çocuk olmasına engel diyorlar. Yine de sen bilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…