Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydınnn. Nasılsınız? Valla idrar testi yaptım ama var mi yok mu bilmiyorum çünkü uykudan uyanir uyanmaz benim gözlerim iyi görmüyor

Kuzum test 1 saat sonra koyulaştı kurudukça. Beni bos verelim çok geriliyorum böyle durumlarda hoff .....
Ama sen böyle gerilirsen olmaz ki kuzum en yakın örneğin benim 7 gün önce test yaptığımda tertemiz negatifti ama 4 gün kala yaptım şak diye çıktı daha küçük olduğu için çıkmayabilir kuzum biraz rahatlat kendini bak hislerin seni yanıltmıyo biliyosun

Haklısın kuzum hemde çok iste varla yok arasi gibi olunca insan geriliyor elimde değil. Adete 6 gün var. Ne zaman kan tahlili yapsam?

Haklısın kuzum hemde çok iste varla yok arasi gibi olunca insan geriliyor elimde değil. Adete 6 gün var. Ne zaman kan tahlili yapsam?
Testte gördüğün an net silik çizgiyi o zaman yaptır kuzum benim tavsiyem ama sen bilirsin adete 3-4 kalada kan testi yaptırabilirsin. Anlıyorum ben seni tatlım kendini çok kaptırma kasma ama umudunuda yitirme tamam mı ?

Haklısın canım. En iyisi Perşembe yada cuma yapmak. Evet canım kendimi çok kaptirmayim haklısın sakin olmaliyimmm bakalim artik hayırlısı

ama inan bak herşey vakit saat bunu.ben de yaşadım bak şimdi zaman nasıl da geçti senın de gecıcek sagol.duaların için kuzumm nezaman gıdeceksın dr.a :)

Sagol canim hastaneden ciktim evdeyim dikislerim biraz aciyor ama psikolojim daha kotu kendimi eksik gibi hissediyorum kadinligim gitmis gibi degisik bir psikolojideyim bu dusuncelerin sacma oldugunu biliyorum destek almam gerekecek sanirim.
Çok geçmiş olsun cnm mutlaka almanı tavsiye ederim eşimi ikna edebilirsem bende alcam

Ne güzel anlatmışsın zuzum benim ya çok duygulandım annelik evham tüm duygular daha görmeden başlıyor bitanem Rabbim yüzüne baksın sağsağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Arkadaşlar yarın hormon tahlili için doktora gdcgm yarin da eşim urolojiye gideck. 1 sene oldu demstm doktora tahlil verdi sonrası ne olacak bilen var mi? Yumurta takibi yapack mi acaba

Arkadaşlar yarın hormon tahlili için doktora gdcgm yarin da eşim urolojiye gideck. 1 sene oldu demstm doktora tahlil verdi sonrası ne olacak bilen var mi? Yumurta takibi yapack mi acaba

Ben 1 sene oldu dememiştim ama doktor cok aceleci bir tip olduğumu anlayınca testleri yapalım demişti. Hormon testinde değerler normal çıkınca yumurta takibi yapalım demişti. Ancak ben merkeze uzak bir ilçede öğretmen olduğum için yapamadık yumurta takibini. Hâlâ bekliyorum...

Ovulasyon testi alaym diyorum eger takip ypmzsa Istersnz siz de alablrsnz ovulasyon testindn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…