Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Esimde cok etkilenmis bu durumdan yeni farkediyorum herseyi unutuyor bugun markete giderken 2 3 kere yanlis yola girdi is yerinde de bisey almak icin gidiyormus ne alacagini unutup geri geliyormus
Biz üzgün olduğumuz için onlar hem bebeğe hem bize üzüldüler cnm. Bazen diyorum ki o kadar ağlarken söylenirken bu adam taşmıydı duvarmıydı biraz olsun içime atsaydım keşke diye ama kendime geldikten sonra farkettim çok geç oldu hayat arkadaşımız sonuçta ne bilim kafam karman çorman

Canim çok çok gecmis olsun tekrar bizim şer gördüğümüz herşeyde bi hayır vardır emin ol Rabbim sana şu an bunları yasattysa ins çok daha büyük mukafatlar verecektir sen içini ferah tut Rabbim ol dedi mi neler oluyor kendini eksik hissetmene hic te gerek yok biliyorum zor bi durum ama Rabbim sevdiği kullarını imtihan edermiş oyle düşün ins güzel günler yakın kendini bi an önce toparlamani umuyorum :-*

Bedenen cabuk iyilesirim de ruhen biraz zaman alacak sanırım

Kizlar günaydın. NasilsiniZ? Beni geçin 2-3 gün çünkü var mi yok mu belli değil. Sizi konuşalım bir kaç gün sadece

Ne güzel anlatmışsın zuzum benim ya çok duygulandım annelik evham tüm duygular daha görmeden başlıyor bitanem Rabbim yüzüne baksın sağsağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amiinnnn kuzum amiinn Allah razı olsun inşallah benimde dualarım sizinle Allahım hayırlısı zamanda hayırlı evlat nasip etsin tatlım

Kizlar günaydın. NasilsiniZ? Beni geçin 2-3 gün çünkü var mi yok mu belli değil. Sizi konuşalım bir kaç gün sadece
Günaydın canıım, koyduğun son testte ben de bi silik çizgi gördüm gibi ama inşallah yanılmıyoruzdur, varsa hayırlısı ile ilerlesin yoksa da inşallah zamanı vardır diyelim artık şu beyinlerimizi bi rahat bırakalım
Benim bat 6 gün erken geldi. Hayatımda ilk defa yaşıyorum bunu. Doktora gittim. Durumu anlattım. Çok normal dedi, stres mevsimsel değişiklikler 6 gün erken 6 gün geç olabilir dedi 10 gün olursa gel dedi. Hiç bir şeye bakmadı o yüzden. Ama bu ay soğan kürü yapmıştım 15 gün yapamadım ama yaptım bir kaç gün. Onun etkisi mi oldu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…