Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım heveslenemiyorum. Geçen ay yaptıgım 1 test silik çıktı ümitlendim ama hamile değildim. Bunda da ayni mi diye düşünüyorum. Gerci 2 test yaptim ayni marka ama yine de sevinemiyorum
Ay hadi ins gercektir ya vala cok sevincem senin icin de vardr ins :) bende istiyorum evet ama once hic olmayanlarin olaun istiyorum Allah var ben tattim isteyen dileyen her kadina nasip etsin tattirsin ins anneligi

Ay hadi ins gercektir ya vala cok sevincem senin icin de vardr ins :) bende istiyorum evet ama once hic olmayanlarin olaun istiyorum Allah var ben tattim isteyen dileyen her kadina nasip etsin tattirsin ins anneligi
Çok teşekkür ederim allah razı olsun. İnşallah rabbim hayırlı zamanda verir 2. Bebeğini

Ben kadın doğuma sıra alcam sanırım kızlar adetim bitti ama kasık karın ağrılarım bitmedi kist vs olabilir mi ki ins kötü birsey degildir ya :KK43:

Öyle yapicam inşallah her sabah. Eşim de gördü valla sevinçten delirecekti :) ben daha buraya resim koymam iyice koyulasmadan herkes görür diye beklerken görmedim deyince üzülmeyim :). Sen adetten kac gün önce tam olarak ilk silik çizgiyi gördün?
tam hatırlamıyorum ama 7-8 kala belirginleşmişti en azından benle eşim net görüyoduk buraya atınca kalitedenmidir nedir gören çok az kişi olmuştu

Kızlar,ben takvime göre 15 ekim yumurtlamış olmalıyım! Bugün test yaptım ilk 5 dakika içinde çok silik çıktı bidaha yaptim ayni şekilde yine silik çıktı. Daha erken yumurtlamış olabilir miyim? wiha02 wiha02 @mimarice @Genc_evli Squid Squid Gamzelikiziniz Gamzelikiziniz Sultansusultansu Sultansusultansu karapisso karapisso ve aklima gelmeyen diger hatunlar.suan yazarken bile adet agrisi gibi ama daha hafifini yaşıyorum
Erken yumurtlama olmuş olabilir tabiiki :) ama bence önceden test yapmak biraz riskli sonra bata kadar stres oluyor kimyasal olabiliyor :KK43: sabredebilirsen batı bekle derim yok duramam dersen ilk idrarla yap inşallah daha net çıkar hepimiz seviniriz :))

Kızlar,ben takvime göre 15 ekim yumurtlamış olmalıyım! Bugün test yaptım ilk 5 dakika içinde çok silik çıktı bidaha yaptim ayni şekilde yine silik çıktı. Daha erken yumurtlamış olabilir miyim? wiha02 wiha02 @mimarice @Genc_evli Squid Squid Gamzelikiziniz Gamzelikiziniz Sultansusultansu Sultansusultansu karapisso karapisso ve aklima gelmeyen diger hatunlar.suan yazarken bile adet agrisi gibi ama daha hafifini yaşıyorum
canim sen o takvime guvenme muhtemelen hamilesin bence gecen ayda hamileydin silik gordun ama yumurta kaliteli degildi tutunamadi. Yarin koyulasirsa korkma canim hamilesindir

Canım benim . demekki erken yumurtladın yoksa çıkmazdı silik çizgi. geçen ay kullandığın markamı test. yani ben hamile değilsem asla silik çizgi çıkmaz. senin geçen ayki teste benziyormu. birdé hemen çıkması beni ümitlendirdi.

:nazar:Merhaba kızlar.

Bu başlık bize Ekim ayındak Uğur :nazar:getirsin diye açtım. Umarım güzel haberler alırız. BAT(Adet) günlerinizi listeye eklemek için lütfen aşağı yazın.:KK200::anneadayı:

@rainbow4607 4 Ekim:nazar::anneadayı::KK200:
@Seymaaao 4 Ekim:nazar:
@EslemKenan 4 Ekim:nazar:

@Scarlet16 7 Ekim:nazar::anneadayı::KK200:
@Nbhtt 7 Ekim:nazar:
@kardelen_08 8 Ekim:nazar:
@20_KELEBEK 10 Ekim:nazar:
@10N 10 Ekim:nazar:
@papatyakokankadin 12 Ekim:nazar:
@Bayankus06 11 Ekim:nazar:
BerraAksa_K BerraAksa_K 13 Ekim:nazar:
Squid Squid 14 Ekim:nazar:
@Genc_evli 15 Ekim:nazar::anneadayı::KK200:
@Greensey 15 Ekim:nazar:
@seheryeli77 16 Ekim:nazar:
@MinnakPortakal 16 Ekim:nazar:
@Anneyimbenanne35 17 Ekim:nazar:
@Enesbirgul 17 Ekim:nazar:
@gizemusa1227 17 Ekim:nazar:
wiha02 wiha02 18 Ekim:nazar::anneadayı::KK200:
@mimarice 19 Ekim:nazar::anneadayı::KK200:
@superisi1984 20 Ekim:nazar:
@hopelesss90 21 Ekim:nazar:
@nyks_42 22 Ekim :nazar:

@neiraida 22 Ekim:nazar:
@AlessiaLeon 23 Ekim:nazar:
@Busrayld 24 Ekim:nazar:
@melek ve mucizesi 24 Ekim:nazar:
@Nurlana14 25 Ekim
@Kbra2214 25 Ekim:nazar:
@Valensiya 25 Ekim:nazar:
@acem55 26 Ekim:nazar:

@olivia dunham 27 Ekim:nazar:
@ismihazan 27 Ekim:nazar:

Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara 29
Ekim:nazar:

@esmerim53 30 Ekim:nazar:
Benim bat 20 ekimdi ve bebeğim benimleymiş benide eklerseniz sevinirim umarım hepimiz güzel bir gebelik geçiririz ve dualarım bekleyen isteyen herkezle :KK200:

• Beğen
Reactions: 10N
Erken yumurtlama olmuş olabilir tabiiki :) ama bence önceden test yapmak biraz riskli sonra bata kadar stres oluyor kimyasal olabiliyor :KK43: sabredebilirsen batı bekle derim yok duramam dersen ilk idrarla yap inşallah daha net çıkar hepimiz seviniriz :))
Ah ah öyle demiştim kesin yapmam demiştim ama nerdee duramıyorum kiii. Ah inşallah canım bu sefer sağlıklı olsun da kucağıma alayım. Senin ayağın nasıl oldu bu arada?

Canım benim . demekki erken yumurtladın yoksa çıkmazdı silik çizgi. geçen ay kullandığın markamı test. yani ben hamile değilsem asla silik çizgi çıkmaz. senin geçen ayki teste benziyormu. birdé hemen çıkması beni ümitlendirdi.
Canım geçen ayinkiyle ayni marka ama gecen ay sadece 1 testte positif çıkmıştı diğerleri hep negatif. Ama bugün 2side positif çıktı sanırsam erken yum oldu. Evet hemen çıktı. Ama heveslenmek istemiyorum:KK43:

canim sen o takvime guvenme muhtemelen hamilesin bence gecen ayda hamileydin silik gordun ama yumurta kaliteli degildi tutunamadi. Yarin koyulasirsa korkma canim hamilesindir
Geçen ay yoktu canım test bozuktu. Ama bugün 2 testte positif oldu. Evet kesin erken yumurtlama oldu. İnşallah öyledir canım benim inşallah

Bence olabilirsin canım :))) ayy inşallahhh vardır bebiş :KK66:

Canım benimde öyle olmuştu adete sekiz gün kala çıkmıştı silik erken yumurtlamadır olmasa zaten testte çıkmaz stres sıkıntı acaba mı yine aynı şey olur mu düşüncesini at kafandan olumlu düşünelim vücut olumsuz bir düşünce olduğunda hormonları devreye sokuyormuş iki gün bekle testi tekrarla yine çizgi çıkarsa kan ver cnm

Canım benimde öyle olmuştu adete sekiz gün kala çıkmıştı silik erken yumurtlamadır olmasa zaten testte çıkmaz stres sıkıntı acaba mı yine aynı şey olur mu düşüncesini at kafandan olumlu düşünelim vücut olumsuz bir düşünce olduğunda hormonları devreye sokuyormuş iki gün bekle testi tekrarla yine çizgi çıkarsa kan ver cnm
Seni yerim ben yerimm :KK37:inşallah dediğin gibi olur canım sizlerle paylaşırım güzel haberleri

X