Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hakkinda hayırlısı olsun canım ins olumlu sonuc alırsın

Yumurtlamadan bi sonra ki güne kadar hamile kalinabiliyor yazıyor nette umutsuzluga kapilma su günleri değerlendirmeye bak derim ins Rabbim aratmadan verir canim hakkında hayırlısı olsun

Günaydın canım kocayi ise yolladim rutin ev işleri baslayacak sen nasılsın..takvime göre bnm daha yarın başlıyor fertil günler tahmini yumurtlama tarihi 7 ekim hayırlısı bklm
İyi bakalım kolay gelsin. Sen ne olur ne olmaz gün aşırı yap canım. Ben daha uyumadim malum arada 7 saat fark var. Buralar sana emanet :) ben uyuyorum. İyi günler sana canım

Doktordan yumurtaların çatladı çatlayacak demesini beklerdim ama doktor açıkça dedi bu konularda stres çok önemli stres olursan olmaz diye.Telefondaki takvime kalsa salıyı gösteriyor. Normalde geçen ay tam takvime göre yumurtlamıştım. Bu ayda valla Salı günü olsa büyük ihtimal değerlendiremezdik çünkü hafta içi çok yoğun çalışıyoruz beni işten sonra kursum vs var eve gelişim çok geç oluyor ve eşimle inanılaz yorgun oluyoruz görev gibi olsun da istemiyorum. Bu sefer tesadüfi pazara geldi de en azından değerlendirdik diyebiiyorum.

Yumurtlamadan bi sonra ki güne kadar hamile kalinabiliyor yazıyor nette umutsuzluga kapilma su günleri değerlendirmeye bak derim ins Rabbim aratmadan verir canim hakkında hayırlısı olsun

Ben de büyük ihtimalle pazar günü yumurta salınımı olduğunu düşünüyorum çünkü pazar sabahı inanılmaz kasık ağrısı ve akıntı oldu ve tabi istek O yumurtlama döneminde çok fena oluyorum o yüzden o gün yumurtladığıma eminim ama tabi yumurtlama öncesi değil de tam yumurtanın salındığı gün ilişki oldu.O yüzden her şey bana karşı gibi geliyor. Bir de belirti başlığını okuyorum. Benim hiç öyle döllenme belirtim falan da yok

Canim belli olmaz bu işler pazar gunki iliski de belki tuttu nerden bileceksin bu kadar erken belirtti olacağını da sanmam açıkçası m mecburi gorev gibi ben de sevmiyorum hkknda hayırlısı olsun ins

Canim belli olmaz bu işler pazar gunki iliski de belki tuttu nerden bileceksin bu kadar erken belirtti olacağını da sanmam açıkçası m mecburi gorev gibi ben de sevmiyorum hkknda hayırlısı olsun ins

ayy hadi inşallah. İhtimal varsa bende bekleyeyim bari :) Ben çok ümidi kesmiştim çünkü :) Bir de stres yapmayın diyorlar ya stresi tam olarak ne zaman yapmıyoruz

Kızlar aklıma bir şey takıldı :) Ben şimdi cuma doktora gittim ama doktor bana yumurtaların da çatlamak üzere ya da değerlendirmelisin demedi. Stres sıkıntı yapma oluruna bırak dedi. Doktorun ertesi günü ovülasyonda iki kırmızıyı gördüm ertesi gün de silikleşmeye başladı. Acaba yumurtalarım çatlamadan erkenden mi gitti yoksa doktor çatlayacak gibi olsa söylemez miydi? Kafama o takıldı şimdi :)

O konuyu Bende bilmiyorum olmuyor cunki
Etrafımızdaki insanları bu kadar psikolojik baskı ile sürekli aynı konuyu açtığı için ister istemez stres yapıyor insan. Stres yapmasa bile kafasına takmamaya çalışsa bile o düşünce Zihni’mizin bir yerinde sürekli asılı. Tek başımıza yaşasak belki daha kolay olur ama bunu başarmak güzel birşey olsa gerek. Kimle konuşsam kafama çok taktım ama tamamen kafamdan sildiğim ay hamile kaldım diyor. Bende yöntemi biliyorum ama uygulamaya geçebilen varsa yardım bekliyoruz

Ben bu ay çok çalışmadım. Eşim de çok keyifçidir. Öyle gel çalışcaz desem hayatta gelmez o yüzden zaten öyle gün aşırı hadi gel moduna giremiyoruz. En azından başlangıç için 3 ay sonra bende o moda girebilirim sanırım. Birliktelikte de hiç bebek düşünmek oldu mu oluyor mu olacak mı diye düşünmek aklıma gelmedi. Sonrasında da acaba tuttu mu tutacak mıdan ziyade olsa ne güzel olur düşüncesi var sadece. Arada forumlara bakıyorum falan böyle hoşuma da gidiyor açıkçası. İlle de olsun kafasında değilim ama araştırmak okumak paylaşmak mutlu ediyor bilemiyorum hepten yok mu saymak lazım acaba :):)

Bu arada ben çevreme öyle bir imaj çizmişim ki 3 yıl düşünmüyorum diye net. Kimse bizi sıkıştırmıyor da kimse de sormuyor o konuda rahatım kimsenin beklentisi yok varsa da bize yansıtmıyorlar ama insanın kendi hevesi belki de en büyük düşmanı. Offf ama bunun da hayalini kurmayacaksak napalım yani

Ara ara kasık ağrım var ama bence şu anda beni umutlandıran en önemli belirti göğüslerim inanılmaz büyüdü , 2 ay önce kimyasal yaşamıştım o zaman da büyümüşlerdi
Kaldı 3 :)

Rainboww bu foruma ilk üye olduğumda senin başlığındı sanırım Haziran ayı gibi bir şey orada sen bana çok yardımcı olmuştun sonra ben iş falan değiştirdim askıya aldım bebek işini foruma da bir süre girememiştim. İnşallah bebişin tutar güzel kalbinin karşılığını alırsın :):):)

Reactions: 10N
Cnm bnde hep sğrekli giderdim herşey normal ve mükkemel denilrdi en son hsg Çekilenne kadr bnce kendine hormon yüklemedn önvelkle hsg çekil derm bn
Bunu blmyrdm. Ama kadinin tuplerinin kapali olma ihtmli varsa neden 1 sene bosu bosuna denemesini istyrlar ki. Tahlillerine ve ultrasona baktgi gbi tuplern durumuna da baksalar. Bn smdi acaba mi dyrum ama 1 sene olmadan denemyck bn de 1 sene bunu dusunerek kafayi yicem belki de
Peki hsgyi jinekolog dktorumuz mu cekiyor nerde cektryrsun ve agri aci falan oluyo mu

Kesinlikle vala ya bnm bi kızım var zaten 4 yaşında ama kimse susmuyor kardes lazim ne duruyorsun sonra cok zorlanirsn vs vs en yakın komşularım sürekli hadi yap hadi yap psikolojim bozuldu sağlık problemi vs kilo vermem gerek dusuncesiyle iatemiyoruz henyz diyordum biraz susuyorlardi ama yakslask 3 4 aydr istiyoruz artık olmuyor olmafi yani daha olsa saklayacak bi insan da değilimdir ama hala hadi hadi yap sanki sizden biliyoz olmuyor diyip gecistiriyorum artık... En son artk bende problem olduğunu dusunmeye baslmstm tuplrrde falan gecn ay kimyasal oldu demek ki zamani var diyorum dktorda aknt yok dio hyrlisi herseyin ama cidden takıyor insan bu ayda tutmazsa zaten kk ya bi sure girmeyi düşünmüyorum daha cok kendimi dinliyorum burdaki yazilari okudukca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…