Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladim canim bende bi kac ay daha beklrmeyi dusunuyorum bklm yine olmazsa detayli arastrcam gerekli şeyleri yaptrcam ins
Aynen cnm zaten bu ay eşimde gtti yumurtlama gününde bilmşyorm Rabbimm neylerse güzel eyler Baklm Rabbimn verdği imtihana sabrmz nasl olcak

Peki soğan kürü uyguladığınız dönem korundunuz mu yoksa korunmadan bebek düşündünüz mü? Bende soğan kürü uygulamak istiyorum ama gebelik oluşursa düşüğe sebep olabiliyormuş. Soğan kürü uygularken korunmalı mıyım yoksa doğal haline mi bırakmalıyım kestiremedim bir türlü kesin bilgiye de ulaşamadım

Allah yardımcın olsun canim. Sağlıkla kucaklayın yavrunuzu.

Günaydın canim valla iyiyim şükür seni sormalı dün geceyi boş geçmedik bklm su an kasık ağrım yok hyrlis sen nasılsın nasıl gidiyor canim
İyi yaptınız canım bazen yumurlama erken oluyor bazen daha geç belli olmuyor garantilemek için gün aşırı yapmak gerek :) benim adetimin 4. Gunu daha yeni uyandım:) simdilik iyi gidiyor

Canım büyük ihtimal ya catlamisir yada catlamak üzere sık dişini az daha :)

Herkese iyi akşamlar

Yeni gelenler olmuş şöyle bi göz attım.insallah hepimize uğur getirir bu topic.
Ben düğün koşuşturmacası içindeyim.
Sanırım bugün yumurtlama günüm. Sol tarafında bayağı ddeğişiklik var.Bakalim degerlendirebilecekmiyim.Bu ay ovu testi falan hiçbişey yapmıyorum akışına bıraktım.
Hepinizi öptüm

İyi akşamlar meleğim. Oh ne güzel dugun telaşı en güzeli valla,kız 5 dakika yeter degerlendirmek için anlarsin ya

Bence sık ilişki iyi tabi ama sartlayinca iliskiden de bisey anlasilmiyor nasip cnm ins olur hayrlisiysa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…