Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa kızlar :) Ben dün ay bacaklarımı havaya dikeyim ay hemen kalkmayayım derken üşüttüm herhalde. Bir kasık mı desem karın mı desem ağrım var ki :):) Yara var gibi. Ne zor işlerle uğraşıyoruz :KK70: inşallah enfeksiyonluk bir şey yoktur :KK43: bir de antibiyotik almak zorunda kalacağım :KK43: Bir arkadaşımda böyle kasık karın ağrısı karışık bir ağrıyla doktora gidiyor kesin tuttu hamileyim diye doktor bir bakıyor gaz bulutu :KK70: kıza çok güldüm başıma gelmez umarım.

• Beğen
Reactions: 10N
Rainboww bu foruma ilk üye olduğumda senin başlığındı sanırım Haziran ayı gibi bir şey orada sen bana çok yardımcı olmuştun sonra ben iş falan değiştirdim askıya aldım bebek işini foruma da bir süre girememiştim. İnşallah bebişin tutar güzel kalbinin karşılığını alırsın :):):)
Canım evettt bende hatırlıyorum ismini
çok sağol amin inş hiçbirimizi bekletmesin allah

• Beğen
Reactions: 10N
En güzel ve sıkıntılı dönem,tam deliye baglamak üzereyken ya hamile olduğunu yada olmadığını öğreniyorsun:) ama inşallah sen hamile olduğunu öğrenirsin :anne:
Hayırlısıyla hepimiz inşallah canım. dediğin gibi aynen öyle bi dönem ama ben adet geçmeyene kadar test yapmam tabi elim durursa ve öğrenirsem de etrafıma duyurmicam bu defa

Kızlar ya midem ağrıyo benim anlamsız ve bi anda ağrımaya başladı başımda bazen dönüyo yani sersemliyorum noluyo anlamıyorum :KK43:

X