Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• Screenshot_20180930-115420.jpg
    Screenshot_20180930-115420.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 32
2 gündür değerlendiriyoz zaten canım dün pik yaptı çatlamamış mı acaba bugüne ara verelim diyorum bilemedim ki neden böyle oldu
Benimde geçen ay 2 gün pik yaptı.Sanslisin demislerdi:) yarın siliklesir yüksek ihtimalle
Fit mutlu anne Fit mutlu anne Canım geçen ay 7 gün üst üste denedik sonuç alamadık.Hemde en verimli günlerde .

Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara Canimm .
Bizim yine düğün var bu defaki acayip büyük düğün. Bu ay böyle şeylerle uğraşayım kafam dağılır :)

Benimde geçen ay 2 gün pik yaptı.Sanslisin demislerdi:) yarın siliklesir yüksek ihtimalle
Fit mutlu anne Fit mutlu anne Canım geçen ay 7 gün üst üste denedik sonuç alamadık.Hemde en verimli günlerde .

Bizim yine düğün var bu defaki acayip büyük düğün. Bu ay böyle şeylerle uğraşayım kafam dağılır :)
Neyin şansımış acaba :KK70: inatçı ya çatlamadı gitti bana koyı geliyo ama başkasına silik baktın mı sende canım sence silikleşmiş mi

şimdi yaptım ama hiç sıvı alımına dikkat etmeyerek yinede böyle çıktı

Eklentiler

• Screenshot_20180930-232352.png
    Screenshot_20180930-232352.png
    219,2 KB · Görüntüleme: 47

Kiz ne guzel ya boyle heyecan verici şeylerin olmasi sac bas kiyafet düşünurken zaman su gibi akıp guder

Selamlar
Bat 4 ekim
9 Aydır bekliyorum bu ay ilk kez aşılama yapıldı
Çok çok çok heuyecanlıyım aşılamadan sonra on günü nasıl geçirdim bilmiyorum günler geçmek bilmedi son 4 gün
Herkese bekletmeden gelen sağlıklı hamilelikler diliyorum:)))

Selamlar
Bat 4 ekim
9 Aydır bekliyorum bu ay ilk kez aşılama yapıldı
Çok çok çok heuyecanlıyım aşılamadan sonra on günü nasıl geçirdim bilmiyorum günler geçmek bilmedi son 4 gün
Herkese bekletmeden gelen sağlıklı hamilelikler diliyorum:)))
Hosgeldin canım. Var mi belirtiler?

Günaydınlar kızlar.nasilsiniz? Adeti yakin olanlar var mi belirtileriniz? Yumurtlamasi olanlar çalışmalar nasıl gidiyor? Herkese nasip etsin rabbim bu ay inşallah :anneadayı::KK200::anneadayı:

Merhabaaa beni de aranıza alııınn lütfen :) gerçi benim bu aydan hiç umudum yok. Bu ay evlilik yıl dönümümüz 2 yıl oldu artık bebek için hazırız dedik. Bende öncesinde bir doktora gideyim bakalım durumlar nasıl dedim. Çünkü düşükten çok korkuyorum. Doktor smear testi yaptı. Sonra Rahime baktı. Rahim duvarının kalınlığı gayet iyi dedi. Bende ultrasonda 2 büyük beyazlık gördüm yoksa kist mi ur mu var diye panik oldum. Doktor onlar yumurtaların dedi ama hiç çatlayacak Yok işte sen değerlendir demedi yani. Normalde de bu telefondaki uygulamalar yumurtlama gününü Salı gösteriyor. Ben o yumurtaları büyük büyük görünce evde ovülasyon testim vardı onu yaptım. Cumartesi çift çizgi. Akşamına silikleşmeye başladı. Pazar sabahı iyice silikleşti. Pazar günü tek birliktelik oldu onda da üstteydim. Okuduğum kadarıyla o şekilde gebelik çok çok zormuş :) doktor hiç takip etmeyin stres olursunuz dedi test falan da gerek duymadı. Çok ısrar ettim ama. Benim bat takvime göre 16 Ekim. Olmadı Kasım’a artık. Ay çok uzun yazdım kusura bakmayın

Merhabaaa beni de aranıza alııınn lütfen :) gerçi benim bu aydan hiç umudum yok. Bu ay evlilik yıl dönümümüz 2 yıl oldu artık bebek için hazırız dedik. Bende öncesinde bir doktora gideyim bakalım durumlar nasıl dedim. Çünkü düşükten çok korkuyorum. Doktor smear testi yaptı. Sonra Rahime baktı. Rahim duvarının kalınlığı gayet iyi dedi. Bende ultrasonda 2 büyük beyazlık gördüm yoksa kist mi ur mu var diye panik oldum. Doktor onlar yumurtaların dedi ama hiç çatlayacak Yok işte sen değerlendir demedi yani. Normalde de bu telefondaki uygulamalar yumurtlama gününü Salı gösteriyor. Ben o yumurtaları büyük büyük görünce evde ovülasyon testim vardı onu yaptım. Cumartesi çift çizgi. Akşamına silikleşmeye başladı. Pazar sabahı iyice silikleşti. Pazar günü tek birliktelik oldu onda da üstteydim. Okuduğum kadarıyla o şekilde gebelik çok çok zormuş :) doktor hiç takip etmeyin stres olursunuz dedi test falan da gerek duymadı. Çok ısrar ettim ama. Benim bat takvime göre 16 Ekim. Olmadı Kasım’a artık. Ay çok uzun yazdım kusura bakmayın
Merhabaa,hosgeldin canım. İnşallah hamile kalırsın canım günleri güzel değerlendir. Ve her pozisyonda hamile kalınır inan bana o bebeğin olacağı varsa ayakta da olsa olur :KK70: bence de test falan yapma insani stres yapıyor arkadaşlar öyle dedi yoksa ben hiç kullanmadım genelde uygulama kullaniyorum o hangi günleri söylerse 1 hafta boyunca gün aşırı degerlendirdik 2 seferde hamile kaldım ama maalesef sonuç hüsran. İnşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürecek bu ay :) umutsuz olma sakin

Günaydınlar kızlar.nasilsiniz? Adeti yakin olanlar var mi belirtileriniz? Yumurtlamasi olanlar çalışmalar nasıl gidiyor? Herkese nasip etsin rabbim bu ay inşallah :anneadayı::KK200::anneadayı:
Günaydın canım kocayi ise yolladim rutin ev işleri baslayacak sen nasılsın..takvime göre bnm daha yarın başlıyor fertil günler tahmini yumurtlama tarihi 7 ekim hayırlısı bklm

X