Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çatlama ile alakalı canım egrr catlariysa tabiki gösterir

Kızlar iğneden sonra 12.gün dayanamadım test yaptım tek çizgi erken mi davrandım yoksa yok mu acaba

Kızlar iğneden sonra 12.gün dayanamadım test yaptım tek çizgi erken mi davrandım yoksa yok mu acaba
Merhaba tarihimiz aynı benimde 12.gun oldu iğneden sonra ama adet tarihini mi beklemeliyim bilemedin yaklaştıkça dahada zor oluyor beklemek

Merhaba tarihimiz aynı benimde 12.gun oldu iğneden sonra ama adet tarihini mi beklemeliyim bilemedin yaklaştıkça dahada zor oluyor beklemek
Ya evet daha zor gerçekten, bilmiyorum hiç bence bekleyebiliyorsan bekle ben dayanamadım moralim bozuldu. Bel ağrım mide bulantım var diye çok umutlandım yaptım hemen ama tek çizgi beklemek en iyisi aslında….

Canım sanırım döllenme süresine göre değişiyor. Pozitif olma ihtimali var bence. Değilse de üzülmemeye çalış elimizden bir şey gelmiyor. İlk denemen miydi bu femara ve ovitrelle ile ?

Ya evet daha zor gerçekten, bilmiyorum hiç bence bekleyebiliyorsan bekle ben dayanamadım moralim bozuldu. Bel ağrım mide bulantım var diye çok umutlandım yaptım hemen ama tek çizgi beklemek en iyisi aslında….
Doktorum 14.gun test yap dedi ama genelde adet tarihimde hep erken gelir bir türlü test yapamadım 2 yıldan fazla oldu düşüneli hiç umudum yok ama İlk defa iğne yaptırdım inşallah bu sefer olur hepimizin

Canım sanırım döllenme süresine göre değişiyor. Pozitif olma ihtimali var bence. Değilse de üzülmemeye çalış elimizden bir şey gelmiyor. İlk denemen miydi bu femara ve ovitrelle ile ?
Geçen ay klomen kullandım ama iğne vurulmamıştım. Bu ay femara ve ovitrelle kullandım. İnşallah vardır yoksa da nasip bir vakti vardır elbet…. Senin durumun nasıl?

Doktorum 14.gun test yap dedi ama genelde adet tarihimde hep erken gelir bir türlü test yapamadım 2 yıldan fazla oldu düşüneli hiç umudum yok ama İlk defa iğne yaptırdım inşallah bu sefer olur hepimizin
İnşallah canım Allah gönlünden geçeni kabul etsin benimde iğne ilk kez vuruldum. Doktorum hiç demedi adet olursan gel olmazsan zaten gelirsin dedi gönderdi

Geçen ay klomen kullandım ama iğne vurulmamıştım. Bu ay femara ve ovitrelle kullandım. İnşallah vardır yoksa da nasip bir vakti vardır elbet…. Senin durumun nasıl?
Benim ilk ilaç kullanışım canım. Geçen ay kendiliğinden oluşan yumurtama iğne kullandı doktor riske atmayalım dedi olmadı. Bu ay da femara ve iğne kullandım. Haziranda erken hafta bir düşüğüm var. Kendiliğinden 3. Ayımda olmuştu o ama nasip olmadı.

Hsg çekildim sorun yok sperm testi sonuçları iyi genetik testimiz temiz çok hafif bir pıhtılaşmam var o da engel değil ama kürtaj sonrası Ağustos ve eylülde olmadı gebelik. Bakalım umudum ekime

İnşallah canım Rabbim gönlüne göre versin bu ay inşallah bebiş vardırrr

İnşallah canım Allah gönlünden geçeni kabul etsin benimde iğne ilk kez vuruldum. Doktorum hiç demedi adet olursan gel olmazsan zaten gelirsin dedi gönderdi

Bata göre mi 17 yoksa iğneye göre mi? Benim normalde bar 21 ekim ama iğne gününü saymazsak 14. Gün 17 ekim oluyor sanırım o yeni bat tarihim
Bata göre 17 iğneyi yaptirali 12gun oldu iğne gününü saymasam anlamadığım şimdi iğneden 14gun sonramı adet olacağım yoksa adet tarihimdemi

Z Zennep benimde bu konuda kafam karışıyo değişmiş mi olacak bat yani hiç bilmiyorum
Bende bilmiyorum bir bilen varsa yardımcı olabilir mi . İlk defa iğne yaptırdım yaptırdıktan 3gun sonra çok kötü sancilandim o gün mü çatlamış oluyor.catladiktan sonra mı iğne yaptirdigim 14 .gün mü yoksa adet tarihim mi iyice allak bullak oldum

Ağrı bende de oldu çok kötü sancılar girdi iğnenin etkisi çatlatma ile ağrı oluyor sanırım.

Bata göre 17 iğneyi yaptirali 12gun oldu iğne gününü saymasam anlamadığım şimdi iğneden 14gun sonramı adet olacağım yoksa adet tarihimdemi

Z Zennep benimde bu konuda kafam karışıyo değişmiş mi olacak bat yani hiç bilmiyorum
Benim bildiğim kadarıyla normalde iğneden 14 gün sonra adet olmamız bekleniyor. Yanlış anladıysam arkadaşlar düzeltsin. Mesela geçen ay iğme gününü saymazsak tam 14 gün sonra adet oldum ben

Canım iğneden sonraki günden itibaren sayıyorsun zaten yumurtada 36 saatte çatlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…