Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım belki o sonradan büyüyüp çatlamış olabilir sen 3 daha değerlendir canım bence evet catladigi Zaman beyaz yada şeffaf uzayan yoğun akıntı olur

Ben sağlık sektöründe çalışmama rağmen bende anlamıyorum canım bir yumurta en fazla 24 saat yaşıyor iğneden sonra en fazla 36 saat sonra çatlıyor tamam 3-4 günü anlıyorum da 1 hafta çok uzun gerçekten

Sanki benim bu ayda tutmadı öyle hissediyorum bugün itibari ile bütün etkileri tamamen gitti bakalım
Niye öyle şeyler soyleyorsuuuunn deli misiiiin bende de gitti ama seviniyorum test yapınca gerçekler i gorucem yada belirti başlayınca ignedendir demiycem artık diyorum kendi kendime sende öyle dusun

karaca3443 bu arada durum böyleyse ikinci yumurta tuttuysa geç döllenme olacaktır yani beklediginden bir iki gün daha geç olabilir o yüzden hemen umutsuzluğa kapılma o gün gelince aklıma geldi de şimdiden söyleyim dedim

Niye öyle şeyler soyleyorsuuuunn deli misiiiin bende de gitti ama seviniyorum test yapınca gerçekler i gorucem yada belirti başlayınca ignedendir demiycem artık diyorum kendi kendime sende öyle dusun
Çok sayfa okuyup kafamı karıştırıyorum ondan dolayı sanırım bu umutsuzluğa kapilmam

Benim bugün 4 günü iğneden sonrada bı hissiyat olmadı hala da olmamaya devam ediyor ben hiç bişey anlamadım

Kızlar iğne gününü sayarsak 8. Gün bugün ama böyle çıktı idrar testi

Eklentiler

• 20211011_112550.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 49
Beyaz akıntı sebebiyle geriden yumurta gelme ihtimali olur diye dün geceyi de değerlendirdik kızlar. Benim sağ kasığımda baya ağrı oluyor hala ya. Yumurtalar o taraftaydı zaten. İğne gününü saymazsak 8. Gündeyim.

İğneye rağmen kist oluşma ihtimali düşüktür dimi? Bir de saçma olabilir bir sorum var Yarın progesteron baktırıcam ya geriden yumurta gelip çatladıysa yarınki değer ilk yumurtanın değerini gösterir dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…