Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nabaysiniz kizlar iğne vuruldugumuz gunu saymıyor muyuz şimdi oturup buna bı karar vermeliyiz

Saymıyoruz forumda gezip dolaşıp edindiğim bilgi bu hep saymayın demişler
Vay babam vay ama benim iğne etkisi silindi bir gün sonra test günüm zaten evde yapmaya devam edicim not alıyorum testlerin üstüne sizede hep bı çekip aticam

Bende test yapsam mı bugün kızlar acaba çok karın ağrısı çekiyorum bugün sanki böyle adet olucak misim gibi 11 gün benimde bugün

Ben geçen ay iğneden 16 gün sonra hasta olmuştum eğer geçen ayı örnek alırsam 5 gün sonra âdet olmam lazım

Yada sabredip sonra mi yapsam 4-5 gün sonra
5 guuuuuuuunnnnn dayancan neye göre böyle diyon ya hamile değilsen 5 güne çoktan adet Olcan zaten test yapmak istiyorsan bence varsa bile erken değer düşük çıkar suanki Araf halinden farklı olmaz ama icindne geliyorsa yap kan ver kaset test yap ama kendini engelleme buna karşıyım

Ben geçen ay iğneden 16 gün sonra hasta olmuştum eğer geçen ayı örnek alırsam 5 gün sonra âdet olmam lazım
Amaan be yaaa hiç hasta olcam diye düşünmüyorum sende öyle düşünme yapabiliyorsun her güne bi tedt yap çizgide koyulaşma var mı takip et nasıl ovulasyon u takip ediyosak buda öyle bişey en azından sabırsızlıgimiza iyi gelir kuzum

Evet kızlar 11.gun ve tertemiz bir test ile karşınızdayım bundan sonrası adet gününü beklemece artık

Eklentiler

• IMG_20211011_192928.jpg
    220,8 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20211011_192923.jpg
    244,2 KB · Görüntüleme: 57
tamam iki gün sonra tekrar yapicam kız ben o kadar baktım göremedim sen nasıl gördün şaşı oldum bakmaktan resmen
Bugun kendi testlerime o kadar çok baktım ki uzayda olsa görürüm bide çizgi ilk beş dk da cikiyo evet tamam ama kuruyunca parlaklığı azaldığı için daha net görünüyor kuruyunca yine bak

Merhaba kızlar bendee cumartesi günü yani 9 Ekim'de iğne oldum. 10-11-12 ilişki dedi. Bakalım umarım olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…