Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar siz testleri iğne etkisi geçti diye mi yapıyorsunuz bu kadar erken 🙈 ben geçen ay 12. Gün yapmaya başlamıştım çizgi yoktu hadi bakalım koyulaşır inşallah diye sabah akşam yaptım sinirlerim bozuldu koyulaşmadı tabiki😂 o yüzden bu ay çok kararlıyım 14. Gün sabah yani
Pazar günü yapacağım en azından acaba yarın çıkar mı şüphesi kalmaz.

Kızlar siz testleri iğne etkisi geçti diye mi yapıyorsunuz bu kadar erken 🙈 ben geçen ay 12. Gün yapmaya başlamıştım çizgi yoktu hadi bakalım koyulaşır inşallah diye sabah akşam yaptım sinirlerim bozuldu koyulaşmadı tabiki😂 o yüzden bu ay çok kararlıyım 14. Gün sabah yani
Canım bugün 14 günüm benim yarın 15 i erken değil yani 🥺 zaten biseyde çıkmadı bu ayda olmadı galiba

Eklentiler

• IMG_20211012_041545_684~2.jpg
    IMG_20211012_041545_684~2.jpg
    87,4 KB · Görüntüleme: 52
Canım ben iğne etkisini takip etmek için yapıyorum kaç günde vücuttan atılıyor benim diye ona göre test yapmaya başlicam çünkü bende

Kızlar ben birde vinalac diye vitamin kullanıyorum çok affedersiniz ama bağırsaklarımi bozdu resmen yemeği yiyorum tuvalete direk

Ben forumda daha sonra pozitife döneni de gördüm döllenme süresi farklı oluyor herkeste ondan sanırım 17. Güne kadar gebelik çıkabiliyor diye biliyorum
Bir umut bekleyeyim bari yarın iğnenin 15 günü zaten yoksa adet olucam o kadar stresli ve üzgünüm ki ne söylesem geçmeyecek kalbimdekini aksedebilir miyim bilmiyorum teselliniz iyi geliyo kizlar ❤️

Bir umut bekleyeyim bari yarın iğnenin 15 günü zaten yoksa adet olucam o kadar stresli ve üzgünüm ki ne söylesem geçmeyecek kalbimdekini aksedebilir miyim bilmiyorum teselliniz iyi geliyo kizlar ❤️
Ah canım benim bizi bizden başkası anlamıyor ki zaten. Senin kaçıncı denemendi yaşın kaç?

X