Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bide onca çabanın üstüne bazen kavga ediyoz yumurtlama günü güne gittiği de oluyor
Ay o zaman ben daha çok kavga edesim geliyor hemen Sabah bir mesaj ben tedaviyi bırakıyorum boşu boşuna hormon yüklüyorum vücuduma bir işe de yaramıyor diyorum akşama ortalık süt liman

Ay o zaman ben daha çok kavga edesim geliyor hemen Sabah bir mesaj ben tedaviyi bırakıyorum boşu boşuna hormon yüklüyorum vücuduma bir işe de yaramıyor diyorum akşama ortalık süt liman
Abuuu bende de öyle defresif haller gel gitler travmalar hormonların bozuldu midem bozuldu onca ilaçlar diyip başlıyorum

Allah'ım çok ağrım var kasıklarım patlicak gibi mide bulantısı var bu ay İlk defa yumurta çok büyüdü sanırım ondan oluyor

Ya kızlar ben gün aşırı ilişkiye devam edicem bir hafta daha ondan sonrası nasip çünkü böyle olunca kendimizi sartlandirmis gibi oluyoruz zevk aldığım şey benim için görevmis gibi geliyor o zaman isteksizlik oluyor resmen rabbim nasip ederse bu şekilde de zaten spermler içeride oluyor tutarsa tutar tutmazsa bir sonraki aya artık ya nasip deriz kocişimin bile psikolojisi bozuldu

Klomeni ya da famara’yı adetin kaçıncı günü kullanmaya başladınız? Ben geçen ay ovitrelle vuruldum tutmamış dün regl oldum doktora ne zaman gitmem lazım tekrar?

Canım bizim de sonraki hafta gün aşırı oldu daha sonra olmadı kritik zamanı değerlendirdikten sonra zorlama bizim için de eziyete dönüşüyordu o kadar deneyip bıraktık. Hadi bakalım inşallah güzel haberler bu ay

Klomeni ya da famara’yı adetin kaçıncı günü kullanmaya başladınız? Ben geçen ay ovitrelle vuruldum tutmamış dün regl oldum doktora ne zaman gitmem lazım tekrar?
Adetin ikinci günü git canım bazı doktor 3 günü başlatıyor bazıları da 5 gün başlatıyor onun için ikinci günü git canım

Allah'ım çok ağrım var kasıklarım patlicak gibi mide bulantısı var bu ay İlk defa yumurta çok büyüdü sanırım ondan oluyor
Hadi inşallah tutar canım bu ay bendede dün çoktu kasık ağrısı hatta bugünde ar ara gelip gidiyor göğüs hassasiyeti de var inşallah bu ay hepimiz güzel sonuçlar alırız

Kuzum bizde iş ev temposundan bı degerlendirmemiz zaman dilimini değerlendiriyoruz onun dışında zor yani bı kere umutlanip kimyasali duyunca artık bı sonraki demeye heyecanla geçer cunki umut var artık

Ben adet olduğumda randevu aldım 4 gün doktora gittim o gün femerayi başlattı 5 gün sabah akşam içiyorsun 6 gün doktor yine muayene için randevu veriyor ki yumurta ne kadar büyümüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…