Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
M mucizeanne20 bunlarda benim ovulasyon testim yarından itibaren siliklesme olacak mı bakalım bugün çatlatma iğnesi oldum çünkü

Eklentiler

• IMG_20211101_194419.jpg
    132 KB · Görüntüleme: 46
O zaman bende Sabah yapayım garanti olsun ay çok heyecanlandım ya ama sonra tamamen yokmuş gibi davranicam stres çok etkiliyor ya şu 3 gün sıkı tutim da

Merhabalar arkadaşlar 26 ekimde çatlatma iğnemi oldum iki tane yumurtam vardı biri çatlamak üzereydi ama diğeri fazla büyümemisti. Doktor çatlatma iğnesinden sonraki iki gün ilişki olsun dedi. Sonra da gün aşırı bir hafta devam edin dedi. Bugün iş yerinde sanki yumurtam catlamisti önce ağrı oldu sonra akıntıyı yakaladım. Eve akşam 7 gibi geldik ilişkiye girdik sizce ikinci yumurta mı catlamistir ve eğer oysa biz geç mi aldık akşam ilişkiye girmekle.

MERHAba hanımlar benim adetime 11 gün var ben clife macun kullanıyorum test yaptım bi bakarmısınız acaba
İğne falan vurulduysan onun etkisidir vurulmadiysan var gibi ama 11 gün çok erken yumurtlama döneminde gibi bişey olman lazım şuanda yani ilginç bilemedim

Valla iyi azim yapmışsın ye iç bakalım inşallah faydasını görürsün bizde iğne ilaç ile ayı geçirelim

Valla iyi azim yapmışsın ye iç bakalım inşallah faydasını görürsün bizde iğne ilaç ile ayı geçirelim
Valla canım iki tane 21 mm yumurta yapmışım valla bakalım değerlendirme dün akşam oldu bugün iğne oldum ama biri kesin çatladı akıntı oldu diğerini de bekliyorum

Ay canım inşallah bakalım bence iki yumurta da gelistiyse 3 gün üst üste deneyin.

Tabi canim eşinde problem yoksa yap gitsin bide eşine fındık incir pekmez yedir 3 gün denicekseniz riske atma hayırlısıyla olur inşallah.
Adam atom bombası gibi dolaşıyor ortada canım neler yedirmiyorum nar havuç suları incir keçiboynuzu pekmezli macun fındık fıstık ceviz takviye multivitamin d vitamini coraspirin

Adam atom bombası gibi dolaşıyor ortada canım neler yedirmiyorum nar havuç suları incir keçiboynuzu pekmezli macun fındık fıstık ceviz takviye multivitamin d vitamini coraspirin
Ay benim ki isyan ediyor hep bana yediriyorum diye. Keçiboynuzu pekmezi her gün bir kase fındık iki kuru incir çakşır suyunu duydum geçen ay onu da icmistik yarından itibaren yine baslicam haftaya yumurtam gelişmiş.olucak cunki

Adamlar kafayı yiyor valla benim kide az kaldı aşkım çok rahat düz duvara tırmanicam diyor sanki keyfime yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…