Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar her şey bı yana olması tabiki iyi ama olmasını beklerke. Yaşadığımız stres en kötüsü galiba ara verince gerçekten iyi geldi kendimi aşırı rahatlamış hissediyorum bu adette tekrar basliycam ama umarım kendimi tutup geçen sefeeki kendimi kendimi strese sokup kodlara girmem 😂 tutun beni

😂 Olacağından değil de işte yaptık biseyler yumurtlama günlerim adet takvimime göre geçti ama ne akıntı ne ağrı sizi hiç bir belirti olmadı yine olmadı diye çok takmadım adetin 3.gunu başlıyor serüven yeniden 13 gün var heralde adet olmaya da sen ne alemdesin var mı belirtin
Yumurtlama ağrısı var bulantısı var bakalım yarın gidicem ağrım var deyip muayene olucam bu ay gelişine bırakalım demişti doktorum çok antibiyotik filan kullanmak zorunda kaldığım için ama ben yine de gün aşırı ilişki devam nar havuç suyu yapicam bir hafta testere dişli aslanpençesi içiyorum hergun Bir hafta hergun iki tane incir yedim ağrı hissetmeye başlayınca bıraktım folik asit alıyorum avokado başlicam adet gününe kadar hergun bir tane yicem öyle işte bakalım plan proje yaptık bakicaz artık bakalım

Yumurtlama ağrısı var bulantısı var bakalım yarın gidicem ağrım var deyip muayene olucam bu ay gelişine bırakalım demişti doktorum çok antibiyotik filan kullanmak zorunda kaldığım için ama ben yine de gün aşırı ilişki devam nar havuç suyu yapicam bir hafta testere dişli aslanpençesi içiyorum hergun Bir hafta hergun iki tane incir yedim ağrı hissetmeye başlayınca bıraktım folik asit alıyorum avokado başlicam adet gününe kadar hergun bir tane yicem öyle işte bakalım plan proje yaptık bakicaz artık bakalım
Testere dişli aslan pençesi çok faydalı herkes olumlu sonuç almış inşallah sende de fayda edecek pik olur inşallah kaçıncı gundesin ki

E Evdekikadin valla ben plan projeyi çizdim Rabbime hamd ettim nasibimizde varsa rabbim nasip eder inşallah
He valla bende öyle hayırlısı olsun saldım kendimi aklima bile gelmiyor çarşıya çıkarsam aslan pençesi de alırım sonraki adet için arada bir o geliyor aklıma 21. Günde prolaktin ve progesteron testi vercem onu bile veresim yok

Test bozuk mu acaba

Eklentiler

• IMG_20211101_124515.jpg
    IMG_20211101_124515.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 34
Ay karaca3443 karaca3443 N Nagihan1234 şimdi benim sağda ve solda iki tane 21 mm yumurta oluşumu olmuş biri çatlama üzereydi şu anda lavaboya gittim çatlamış uzayan akıntı olmuş diğeri için de iğne yapıldim şimdi kızlar dün gece ilişki olmuştu bu gecede olsun mu yoksa yarın öbür gün mü olsun hadi bana akıl verin 🤗🤗🤗

Bol bol havuç tuketicem şimdi diğeri de çatlasın diye avokado folik asit nar suyu birde duphaston mu kullansam acaba tutunmayı kolaylaştırıyor ya

Ay karaca3443 karaca3443 N Nagihan1234 şimdi benim sağda ve solda iki tane 21 mm yumurta oluşumu olmuş biri çatlama üzereydi şu anda lavaboya gittim çatlamış uzayan akıntı olmuş diğeri için de iğne yapıldim şimdi kızlar dün gece ilişki olmuştu bu gecede olsun mu yoksa yarın öbür gün mü olsun hadi bana akıl verin 🤗🤗🤗
İğneyi bugün mü oldun canım? Benim doktorum iğneden önceki gece iğneden 36 saat sonrası ve ondan 24 saat sonrası demişti. İğneden önceki gece bizim olmadığı için iğne sabahı olmuştu. Sperm sorunu yoksa ben olsam üst üste değerlendirirdim ama sen bilirsin canım yanlış yönlendirmek istemem

O zaman bolca değerlendirme vakti 🥰

Bugünde değerlendir garanti olsun benim geçen ayki pişmanlığım daha fazla birliktelik olmaması 2 sefer falan olmuştu garantilemek lazım gibi düşünüyorum ben tutan gebeligimde de garantilemiştik

MERHAba hanımlar benim adetime 11 gün var ben clife macun kullanıyorum test yaptım bi bakarmısınız acaba

Eklentiler

• 2AE463B5-A868-441D-BFFD-DF4C02FD5B8D.jpeg
    2AE463B5-A868-441D-BFFD-DF4C02FD5B8D.jpeg
    56,6 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar şimdi dün gece ilişki oldu az önce yumurta akıntısını yakaladım biri kesin çatladı digeride geceye doğru catlarsa kocayı uyandırırim olmadi şu anda içerde hazır sperm duruyor yarın sabah ve Çarşamba akşam yaparım

X