Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
karaca3443 hemen taktiklerini bize de söylüyorsun
söyleyeyim canım. Folik asit ve arı sütü bal propolis polen kullanıyorum uzun süredir. Onun dışında bir takviyem yok. Bu ay avokadoyu eksik etmedim.

Benim Lh değerim biraz yüksekti usgde de pco görünümü dediler ama çok az. Zaten adetlerim düzenli yumurtlamam da oluyor. Bu ay ilk defa femara denedik progesteronum 22 çıktı. İlk defa bu değeri gördüm ondan önce 8 çıkmıştı mesela. Ben femaranın pco görünümünde işe yaradığını düşündüm. Daha önce ne klomen ne femara kullanmadım.

Değerlendirme günleri de; iğne sabahın ilişki oldu iğneyi öğleden sonra oldum, iğneden 36 saat sonra, ondan tam 1 gün daha sonrası üst üste oldu sonra da 1 hafta gün aşırı. Eşimde sperm sorunu yok bu arada.

Benim haziranda 1 düşüğüm vardı. 3. Denemede olmuştu o bu da düşük sonrası 3. Denememde oldu.

Düşük sonrası hsg testi yaptırmıştım bu arada güzel çıktı.

Belirtiler de yoğun gaz, aşırı uyku hali, kasık batması ve adet olacakmış hissi..hala da devam ediyor. Göğsüme sabah ağrı girdi ondan şüphe ettim. Ama tüm bu belirtiler geçen ay da oldu negatifti

Umarım iğne etkisi değildir ve umarım sağlıklıdır bir kez düşük yapınca insan sevinmekten çok kaygı duyuyor. Dua ederseniz çok sevinirim. Allahım sizlere de sağlıklı gebelikler nasip etsin inşallah

Hemen coraspirini sor doktoruna canım bir düşüğün olduysa kullanim mi diye

E Evdekikadin yeni aya hazirladin mi kendini hala vücutta femaranin etkisi olduğu için yumurta gelişimi olur ovulasyon ile takip et maça çıkmaya hazır ol
Valla ne hazırlık yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok prolaktin deyince sen aklıma takıldı baktım netten belirtilerin hepsi var karantinam bitince onun testini vereyim dedim çörek otu balı çok öven var hayıt otu tohumu diyen var bal ve poleni babam kendi üretiyor zaten onu tüketmeye çalışıyorum ama bende bunlar çok fayda etmiyor ya ilaçla bile zor ayağa kaldırdık bu ay başka ne yapsam ne takviyesi kullansam bilemedim moralim çok bozuk hala atlatamadim şoku durup durup ağlıyorum kalbim çok kırıldı yine depresyon buysa dibini yaşıyorum bu moral ve motivasyon ile stres hormonu tavan yapmıştır zaten kendimi motive edip düzelmeye çalışıyorum ama evin içine tikilip kaldım elim kolum bağlı biseyler de yapamıyorum hapishanede gibiyim dipsiz bir kuyu 4 senedir çekiyorum giden umutlarım mi kaybettihim çocuğum mu yoksa çevreden gelen teselli etmeye çalışırken derdimi onemsizlestirmeye çalışmaları mi daha çok üzüyor beni bilemiyorum ne anlayabiliyorum ne susabiliyorum yüreğim yangın yeri kimsenin bı tas suyu ise yaramıyor dün akşam o kadar daraldim ki odanın içinde Allah'ım bana bir dile gelsen de içimdekk su duyguları söküp alsan dedim yasladım başımı secdeye durdum öyle benim durum vahim yani

Kan verdim kızlar 24,18 çıktı. Doktorum hamilesin dedi ama ben yine de iğne etkisi ihtimalini çıkarmıyorum aklımdan. Yarın sabah kaset test yapıcam tekrar
Yok canım hiç korkma hamilesin bugüne kadar bu değerde iğne etkisi kalmaz hayırlı olsun inşallah gözün aydın insaah değer de güzel yukselir

Benim ablamin on sene olmadı gidilmedik doktor yatır cami türbe hoca bırakmadılar sebepsiz infertilite teşhisi konuldu sonra benim çalıştığım hastaneye bir doktor başladı dedim birde o görsün iki ay ilaçla denedi olmadı sonra aşılama yapalım dedik ilk aşılama yapıldı 10.gun test yapıyor negatif çıktı bana mesaj attı aşılamada işe yaramadı diye bende kızdım çok erken 15.gunu bekle kan testi ver ben alırım sonucunu dedim akşam sonucu bir aldık ki hamile şimdi ilkokula başladı oğlu ikinci oğluna oğlu bir buçuk yaşındayken kendiliğinden hamile kaldı onun için herşeyin bir zamanı var Bizim işimiz sabır

E Evdekikadin bak benimde sadece sol tarafta tek yumurta oluşuyor sağda tık yok benimde evliligimde 10.senem 36 yaşındayım daha yeni annelik duygusunu hissediyorum demek ki benim zamanında bundan sonra testere dişli aslanpençesi pencesi kullan günde bir bardak o hormonlara iyi geliyor yumurtlama zamanına kadar incirle yada çörek otu bal tarçın ile destekle hadi bakalım sana güveniyorum yılmak yok yola devam tevekkül bizden takdir Allah'tan demişler

Hemen coraspirini sor doktoruna canım bir düşüğün olduysa kullanim mi diye
Zaten biraz pıhtılaşmam var kuzum. Doktor gebelik olursa kan sulandırıcı iğne başlarız demişti. Gebelik öncesi bir şey kullanmaya gerek yok dedi birkaç doktordan da teyit etmiştim. Ama ben yine de coraspin içiyordum zararı da yok diye.

Yazdım doktoruma cevap bekliyorum. Pzt artışa bakar öyle başlarız muhtemelen iğneye. Ama coraspin içtim bugün de

Sen adet olmadın daha canım biraz daha bekleyelim bakalım. Bu ay olmadıysa da kasımda güzel haberler gelecektir. Hsg çekildin mi? Sperm testi falan baktırmış mıydınız?

Sen adet olmadın daha canım biraz daha bekleyelim bakalım. Bu ay olmadıysa da kasımda güzel haberler gelecektir. Hsg çekildin mi? Sperm testi falan baktırmış mıydınız?
Hepsi yapılmıştı canım bir sıkıntımız yok bende pcos var ama bizde genetik halam kızı teyzem Ablam dayımın kızı hep tedavi ile hamile kaldılar

Öyle yapıyım ozaman motivasyon olsun banada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…