Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba, ben de kolmen ve ovitrelle kuşlandım bu ay. 5 ekimde klomen başladım günde 2 kez. 13 ekimde ovitrelle yaptım kendime. Gün aşırı dr un verdiği günlere göre değerlendirdik. Bat 29 Ekim. Umarım bu sefer olacak, inanıyorum 😊😊
Hoşgeldin İnşallah hadi bakalım canım kendini çok sartlama lütfen sonra negatif sonuç alırsan çok üzülürsün

Merhaba, ben de kolmen ve ovitrelle kuşlandım bu ay. 5 ekimde klomen başladım günde 2 kez. 13 ekimde ovitrelle yaptım kendime. Gün aşırı dr un verdiği günlere göre değerlendirdik. Bat 29 Ekim. Umarım bu sefer olacak, inanıyorum 😊😊
Senide hamile olarak ugurlariz bu gruptan inşallah canım

İnşallah hanımlar😊 bu arada doktor bana, bubtarz tedavilerde ikiz gebeliklerin daha çok görüldüğünü söyledi. Size böyle vir şeyden bahsedildi mi

Bu ay tedavim iptal olacak diye korkuyorum bende kendi kendime kullanıcam ilacı olmadı bu ay
Adet oldun zaten ilaç kullanabilirsin hafif atlatırsın en azından benim gibi olma sonra benimki de ertelendi biraz terket kendini yorgan altında ilacını al sıcak su torbası varsa al yanına iyi geliyor

Merhaba aranıza yeni katıldım , regl im düzensiz ama doktor pro teşhis i koymadı ,tüm tahlillerimi yaptım hepsi normal dedi eşimde test verdi normal çıktı, sadece benim troid problemim çıktı onunla ilacı İle çözümünü bulduk çok şükür 🙏
En son 17 Eylül de adet oldum klomen kullandım 7 ekim de ise doktor a gittiğimde bir yumurtam 22mm diğeri 25 mm dedi çatlamış da olabilir ama bilemiyorum dedi yine de ovitrelle yapalım dedi 7 ekimde öğlen 12 de yaptım ve doktorun önerdiği tarihlerde değerlendirdik,
Adetim düzensiz olduğu için bugun günüm olmasına rağmen adet olmadım ama bu benim için normal çünkü düzensiz oluyorum hep , çatlatma iğnesinden sonra ilk kez 9. Gün kaset test yaptım pozitif çıktı bugün de yani çatlatma iğnesi olduğum günü de sayarsak 11. Gün kan testi verdim 3,33 çıktı değerim
Belirtilerim yemeklerden sonra mide bulantısı ,kasık ağrısı kramp ve ağrı şeklinde
Şimdi ne düşünmem gerektiğini bilmiyorum 🤷‍♀️ kafam çok karışık
16. Gün yine kan testi elbette vericem ama 3,33 çok kafamı karıştırıyor yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🙏

Merhaba aranıza yeni katıldım , regl im düzensiz ama doktor pro teşhis i koymadı ,tüm tahlillerimi yaptım hepsi normal dedi eşimde test verdi normal çıktı, sadece benim troid problemim çıktı onunla ilacı İle çözümünü bulduk çok şükür 🙏
En son 17 Eylül de adet oldum klomen kullandım 7 ekim de ise doktor a gittiğimde bir yumurtam 22mm diğeri 25 mm dedi çatlamış da olabilir ama bilemiyorum dedi yine de ovitrelle yapalım dedi 7 ekimde öğlen 12 de yaptım ve doktorun önerdiği tarihlerde değerlendirdik,
Adetim düzensiz olduğu için bugun günüm olmasına rağmen adet olmadım ama bu benim için normal çünkü düzensiz oluyorum hep , çatlatma iğnesinden sonra ilk kez 9. Gün kaset test yaptım pozitif çıktı bugün de yani çatlatma iğnesi olduğum günü de sayarsak 11. Gün kan testi verdim 3,33 çıktı değerim
Belirtilerim yemeklerden sonra mide bulantısı ,kasık ağrısı kramp ve ağrı şeklinde
16. Gün yine kan testi elbette vericem ama 3,33 çok kafamı karıştırıyor yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🙏
Ayrıca belirti olarak da göğüs hassasiyeti var 🙏

Vallahi canisi gönül isterki hamile olasın ama iğnenin etkisi olabilir 11. Günde bu yüzden beklemek gerek sabır işi ama sabredemezsen bı gün sonra yine kan ver

İğnenin etkisiyle pozitif mi çıkıyor sonuç? Bende hiç olmadı 2 kere test yaptım. Hatta ilk çizgi bile silik çıkıyor nedense 😄

İğneden sonra 9.gün pozitif çıktı ama kan testiden 3,33 çıktı anlayamadım bende bugün yeniden ilk idrar İle kaset test yaptım negatif çıktı 🤷‍♀️Acaba yok mu var mı anlayamıyorum

İğneden sonra 9.gün pozitif çıktı ama kan testiden 3,33 çıktı anlayamadım bende bugün yeniden ilk idrar İle kaset test yaptım negatif çıktı 🤷‍♀️Acaba yok mu var mı anlayamıyorum
Canım kan testini baz al. Ya iğne etkisi sonlanıyor o yüzden 3 gibi bir değer çıktı ya da yeni yükselmeye başlamış. 12. Günden sonra doğru sonuç alırsın

İnşallah canım inşallah hepimizin dileği o zor bir yol bol bol sabır iste ve dua et bende de pcos var bende femara ile bir yumurta oluyor bende 3 tedaviye gecicem bakalım kısmetse
Bende de çok tuhaf ama hep üç yumurta oluyor. Yumurta rezervi testi (amh)yaptırdım. Bakalım sonuç ne çıkacak🙄 ben arkadaşımızın 10 a yakın yumurtası oluyor mesela hep. Bu yumurta azlığı da sıkıntı mı bilmiyorum

Bende de çok tuhaf ama hep üç yumurta oluyor. Yumurta rezervi testi (amh)yaptırdım. Bakalım sonuç ne çıkacak🙄 ben arkadaşımızın 10 a yakın yumurtası oluyor mesela hep. Bu yumurta azlığı da sıkıntı mı bilmiyorum
3 yumurta aylık döngüde büyüyen yumurta mı yoksa rezerv yumurta mı? Bence 10 yumurta büyümesi imkansız o usg de görülen toplam yumurta folikülüdür bende de 13 vardı sanırım ama femara ile 2 yumurta büyüdü

Canım önemli olan kaliteli yumurta olması çok yumurta kaliteyi düşürüyor 2_3 ideal diyor benim doktorum

Canım igne etkisi olabilir benim 13 güne kadar hep silik çıktı sonra negatife döndü benim de yumurta olunca tam günü gününe artık adet oluyorum inşallah 16 günde pozitif olur buradaki herkes inan senin yaşadığın bütün belirtileri yaşıyor çünkü kullandığımız ilaçlar iğneler gebelik hormonu barındırıyor

X