Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim ablamin on sene olmadı gidilmedik doktor yatır cami türbe hoca bırakmadılar sebepsiz infertilite teşhisi konuldu sonra benim çalıştığım hastaneye bir doktor başladı dedim birde o görsün iki ay ilaçla denedi olmadı sonra aşılama yapalım dedik ilk aşılama yapıldı 10.gun test yapıyor negatif çıktı bana mesaj attı aşılamada işe yaramadı diye bende kızdım çok erken 15.gunu bekle kan testi ver ben alırım sonucunu dedim akşam sonucu bir aldık ki hamile şimdi ilkokula başladı oğlu ikinci oğluna oğlu bir buçuk yaşındayken kendiliğinden hamile kaldı onun için herşeyin bir zamanı var Bizim işimiz sabır
Aynen her şeyin bir zamani var inşallah bu kadar uzun sürmez Allah'tan yardım istiyorum bu durumda olanlara kendimle birlikte ❤️

Kızlar bende araniza katılacağım galiba bel agrim var göğüslerim ağrıyor sismis sol yumurtaliga ara ara sanci girip duruyor

Kızlar ben dün regl oldumm 😩😩 hem de öyle kötü ağrım oldu ki sabaha karşı ağrıyla uyandım iki gündür acayip kötüyüm. Galiba femara ve iğnenin etkisi bu kadar kötü ağrım olmadı hiç….. nasip artık önümüzdeki aylara bakıcaz 😂😂

Merhaba, ben de kolmen ve ovitrelle kuşlandım bu ay. 5 ekimde klomen başladım günde 2 kez. 13 ekimde ovitrelle yaptım kendime. Gün aşırı dr un verdiği günlere göre değerlendirdik. Bat 29 Ekim. Umarım bu sefer olacak, inanıyorum 😊😊

Kızlar bende araniza katılacağım galiba bel agrim var göğüslerim ağrıyor sismis sol yumurtaliga ara ara sanci girip duruyor
Ben de üç gün önce çatlatma iğnesini oldum. Yumurtalıklarımda batma sızı oluyor ve şişlik var. Ama ben araştırdığımda iğnenin etkisi kanısına vardım. Hamilelik batması regle tarihine bir kaç gün kala olanı olma ihtimali daha yüksekmiş 🙄

E Evdekikadin yeni aya hazirladin mi kendini hala vücutta femaranin etkisi olduğu için yumurta gelişimi olur ovulasyon ile takip et maça çıkmaya hazır ol 🤣🤣
Ben femara kullanmadım canım bende hiç işe yaramadı o ben bu ay gonal f vurdum kendime anlaşılan o bile ise yaramamış gonalfin ise yaramadığı yerde başka bişey yapasim gelmedi ilaç falan kullansam mi demiştim de vazgectim

Kızlar ben dün regl oldumm 😩😩 hem de öyle kötü ağrım oldu ki sabaha karşı ağrıyla uyandım iki gündür acayip kötüyüm. Galiba femara ve iğnenin etkisi bu kadar kötü ağrım olmadı hiç….. nasip artık önümüzdeki aylara bakıcaz 😂😂
Geçmiş olsun bebekim 😀 gel gel bı sen eksiktin kalmadin hamisler kervaninda

Bende perşembe günü üç gün önce ovitrelle vuruldum. Bekliyorum. Kasikta batmalar ve şişkinlik var ama bu iğneden dolayıymış biraz araştırdım. Polikistik var bende de, çok korkuyorum artık olumsuz sonuç görmekten. Dua istiyorum sizden. Aynı şekilde bende size dua ediyorum kızlar. Rabbimi bu mübarek günde nasip eylesin inşallah. Eğer gebelik oluşursa bende umut adına buraya hikayemi yazmayı çok istiyorum 🙏

Bende perşembe günü üç gün önce ovitrelle vuruldum. Bekliyorum. Kasikta batmalar ve şişkinlik var ama bu iğneden dolayıymış biraz araştırdım. Polikistik var bende de, çok korkuyorum artık olumsuz sonuç görmekten. Dua istiyorum sizden. Aynı şekilde bende size dua ediyorum kızlar. Rabbimi bu mübarek günde nasip eylesin inşallah. Eğer gebelik oluşursa bende umut adına buraya hikayemi yazmayı çok istiyorum 🙏
Yumurtlama günlerindesin canım normalde de yumurta geliştiği için oluyor bunlar zaten çok erken maalesef iğne ağrı sizi yapiyor sende oturup gün saycaksin mecbur 😊

Yumurtlama günlerindesin canım normalde de yumurta geliştiği için oluyor bunlar zaten çok erken maalesef iğne ağrı sizi yapiyor sende oturup gün saycaksin mecbur 😊
Beklemek zor ama bekliyorum ve gün sayıyorum mecbur. Şu bebe bir olsun. Ne zorluklarla dünyaya geldiğini anlatıcam ona😂

İnşallah canım inşallah hepimizin dileği o zor bir yol bol bol sabır iste ve dua et bende de pcos var bende femara ile bir yumurta oluyor bende 3 tedaviye gecicem bakalım kısmetse

X