Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya benimkisi de sormuyor da mesela bi iş yapılcak “aman kızım bir şey varsa sen yapma” diyor. Bana yetiyor o laf yok işte yok diye kendimi sağa sola atasım geliyor inşallah bu ay gelir güzel haber sağlıkla ve hayırlısıyla tabiiki

Ya benim kayınvalidemden Allah razı olsun valla olursa Allah'tan kızım olmazsa da rabbim size uzun ömür versin siz bana yetersiniz diyor valla

Doktorum bana bunu başlattı yumurtalara etkisi olsun diye

Eklentiler

• IMG_20211015_163810.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 71
Yok kız böyle suya döküp içiyorsun valla ben para vermedim doktorum kendi verdi bana ama fiyatı 150 lira filan 3 ay kullanacak misim öyle dedi
Bende de neofortil var gıda takviyesi diye eşime vermidti doktor içeriği aynı içsem mi diye düşünüyorum bazen bitkisel bazlı bir ilaç çünkü o da

Kizlar mrb şuan igneden sonra 10. Günüm adet olmama 4 gün var azcik bile adet belirtisi yok ya , normalde olmadan 10 gün önce göğüslerim çok agrirdi şuan hiç bı şey yok neden olabilir ki ,belirtisiz hamilelik olur mu

Olur neden olmasın herkeste belirti olacak diye bir şey yok

Kızlar 14. Günü bekleyecektim ama dayanamadım yaptım test sizce 13. Günde iğne etkisi olur mu ay sevinsem mi yoksa dur sakin ol mu desem şaştım kaldım

Eklentiler

• 9453047C-859B-4867-8B1E-5BF1BAFB2CBA.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 74
  • 555AF4D5-691C-4E31-944F-D2DFA7B42BAF.jpeg
    101,7 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar 14. Günü bekleyecektim ama dayanamadım yaptım test sizce 13. Günde iğne etkisi olur mu ay sevinsem mi yoksa dur sakin ol mu desem şaştım kaldım
İgne etkisi değildir bence Allah'ımdan güzel haberler istiyorum inşallah vardır canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…