Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Az daha dayan 14 un dolmasına surda kaç gün kaldı sık dişini
Az daha dayan 14 un dolmasına surda kaç gün kaldı sık dişini
Öyle valla canım bu kadar dayandım biraz daha dayanmalıyım. Geçen ay 11. Günden itibaren teste başlayınca eşim çok kızdı söz verdim ona ondan 14. Günü bekliyorum bakalım ama bu gaz sıkıntısı tadımı kaçırdı

AA süper bak adet olmamışsın gün de geçmiş hadi inşallah gebeliktir sabah yaz bize mutlaka peki ne durumdasın belirti falan var mı neler yaşıyorsun
Belirti olarak iki üç gün midem bulantı geceleri ama ben psikolojik diye düşündüm kasıklarımda sancı var arada sırada bide adet olcak gibi ağrım vardı geçti şimdi. Göğüs hassasiyetide az var yani regl belirtisi mi hamilelik mi bilemiyorum

Mide bulantısı için erken tabi psikolojik olma ihtimali var onun ama diğerleri hamilelik belirtisi de diyorlar hadi bakalım inşallah öyledir. Benim göğüslerimde hassasiyet biraz var kasık batması adet olacakmış gibi rahim kasılması ve dediğim gibi yoğun gaz sancısı Bınlar adet belirtim de aynı zamanda..

Ya bazı doktorlar neden boyutları söylemiyor ben anlamıyorum benim doktorum gösteriyor anlatıyor söylüyor Allah razı olsun

Senin kaçıncı gün? Benimde gaz sancısı vardı bel ağrısı var bide. Ama işte benim de adet belirtisi aynı farklı diyeceğim bişey yok sanki

Bu belirtilerin hepsi bende de var ama iki testim de negatif

Biraz da senin sorman gerekiyor aslında ben detaycı olduğum için tanıyor artık doktorum beni anlatıyor her detayı. Hatta ben usg geçmeden şu an kaç mm yumurta beklenir rahim kalınlığı kaç çıkarsa iyi deriz diye önden bile soruyorum
Evet yani biraz öyle doktorum bakıyor iyi güzel sıkıntı yok diyor tamam bu kadar

Yapınca at kuzum bekliyorum. Senin daha zamanın var belirti için de bence. Valla 30 küsür progesteronla da kist olmasın bi zahmet ya konuşmuştuk benim doktor yumurtalar çatlamış demekki demişti seninkiler de çatlamıştır.

Al benden de o kadar artık çift çizgi istiyorum o testte. Bir de ay sonu ailelerin yanına gideceğiz kesin ima edecekler yine. Bir de hazirandw düşük yaptığım için artık herkes istediğimizi öğrendi Hoş gebe olursam söylemicem kimseye ama ben bilicem en azından. Üzülüyorum artık insanlar sorunca ya

Bende de durum aynı herkeste bı beklenti var kaynanam iyi Allah'tan stres olmayim diye sormuyo ama geçen muska yazdırmış çocuk için keçi boynuzu tozu flaan vermiş eşime 20 sinde test yapacam o günde bize yatıya gelecekler şansa inşallah pozitif olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…