Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum göğüs hassasiyeti bel ağrısı başladı dundendir adet olunca öyle olmaz normalde benim
İnşallah hamileliktir canım ben belirti aramıyorum artık yanıltıcı oluyor. Normalde adet öncesi göğüs şişkinliği ağrım olmaz geçen ay oldu acaba dedim bi baktım adet olmuşum

İğne gününü saymazsak kaçıncı günün senin şimdi?

Kasik ağrım var ama benden de ümit kesildi artık
Son güne kadar umutla bekleyelim bence o silik çizgi beklememiz gerektiğini söylüyor ilk gebeliğimi 2.93 le negatif olduğunu söylediklerinde vazgeçerek bekledim sonradan olduğunu farkettim incecik bir çizgiydi benden başka inanan olmamıştı

Ben de düşük yaptığım gebeliğimde haziranda bata 4 gün kala kan testi yaptırdım 1,60 çıktı gebelik yok dediler. Batı 1 gün geçince 73 çıkmıştı. Tabii femara falan kullanmamıştım o ay kendiliğinden olmuştu ama sonuçta aynı şey. Adet olmadan ve bat geçmeden umudu kesmeyelim.

Haklısın kardeşcazim sende çok üzülmüşsundur

Senden sonra bütün hevesim kaçtı heyecanım gitti umudum tükendi onun için saldım

İğne gününü saymazsak 14. Gün pazar günü oluyor. Pazar sabahı kaset test yapıp size haber veririm durumu canlarım.
karaca3443 senin test günün ne zaman canım benim artık sen belki bize umut olursun
Benim doktor haftaya cuma kanda gebelik testi baktır yazmış dün progesteron sonucunu mesaj atmıştım. 22 ekim oluyor yani. Neden o kadar geç baktır dedi anlamadım. Normalde bat tarihim 21 iydi. Femara ile erken olgunlaştı tabi yumurtalar ondan 14 gün sonrası pazar yani 17 ekim oluyor.

Eski bat geçsin öyle yap mı demek istedi yoksa geriden bir yumurta daha geldi ya onu düşünerek mi dedi anlamadım siz anladınız mı kızlar

Genelde doktorlar normal bat günlerimizi hesaplıyorlar canım ondan öyle söylemişler ya benim ağrım ve bulantılarım var bir adet olsam rahatlicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…