Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu doktor kullanman için başka ilaç falan verdi mi? Bir de ilişki için ne söyledi?

Kuzu doktor kullanman için başka ilaç falan verdi mi? Bir de ilişki için ne söyledi?
Yok canım sadece femara ve folik asit kullandım. Hatta duphatson sordum kalınlık iyi gerek yok dedi.

İlişki için;
iğne gününden önceki gece(bizim o gece olmadı iğne günü oldu)
İğneden 36 saat sonrası 00.00 denk geliyordu
Ertesi günü gece 23.00 ilişki olsun sonra da gün aşırı 1 hafta dedi

Bana da 36 saat sonra ilk ilişki, sonrasında gün aşırı dedi. Allahım inşallah tutar, daha yeni oldum iğnemi

Bana da 36 saat sonra ilk ilişki, sonrasında gün aşırı dedi. Allahım inşallah tutar, daha yeni oldum iğnemi
Ay hadi bakalım hayırlısı canım değerlendirin günleri kaçırmadan. Diğer grupta da okudum şimdi ne güzel büyümüş yumurtan bak.

Ben de dün progesteron baktırdım 22,7 çıktı.
Daha önce hiç bu değeri görmeyince bi umutlandım Hafif pko görünümü var demişlerdi bana ilaç işe yaramış gibi duruyor. İnşallah döllenme de olmuştur.

Bu ay bizim ayımız olsun inşallah

İnşallah canım benim. Sen ovulasyon testi ile takip ediyor muydun? Doktor 21-22 mm demesine rağmen ovulasyon testim silikti

İnşallah canım benim. Sen ovulasyon testi ile takip ediyor muydun? Doktor 21-22 mm demesine rağmen ovulasyon testim silikti
Yok canım ovülasyon yapmadım bu ay ben stres yapıyor beni zaten iğne vurulduk yapacağımız bir şey de yok. Usg de görünen doğrudur bence canım. İstersen benim gibi progesteron baktırırsın yumurtlama olmuş mu anlaşılır

Kızlar benim doktor çatlatma iğnesinin yarısı yap demişti. Çok az doz da yaptım. Evde baya bi gebelik testi var diye erkenden denemeye başladım ne zamana negatife dönecek diye. Çatlatma iğnesinden sonraki 6.gün öğleden sonra a test negatif oldu. Bugün de 8. Gün yine öğleden sonra aynı marka testle denedim bu sefer hafif çizgi çıktı. çok erken ama çıkma ihtimali var mıdır

Çok erken ama ihtimal her zaman vardır buvun bende çizgi çıkmasına rağmen kanda negatif çıktı yani üzülürsün strese girersin boşuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…