Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar atesinizi ölçüyor musunuz hiç ben ateş ölçümü yapmadım bir ay boyunca bikac gün önce ateş ölçümü yapanları gördüm ve ölçüm bakalım kaç dedim 37 çıktı hasta olacam sandım hatta usuttum mu dedim sonrasinda ölçmeye devam ettim ateşim 36.8 37 arası gidip geliyo surekli şuan 37.1 dizinde öyle mi ya hasta mı olacam yoksa hiç birşeyin de yok

Hiç anlamam böyle şeylerden

Hiç anlamam böyle şeylerden
Bende pek anlamıyorum sürekli olcenler var ama bende o kadar sabır yok tesadüfen öyle bı ölçtüm sonra hep yüksek çıktı acaba ateş olceeim yanlis mi diye kaç kere eşimde test ediyorum onun hep 36.4 bende bı sorun var demekki

Yumurtlama için mi canım eğer yumurtlama takibi içinse nirmal ateş olcerlerle olmuyor o bazal ısıya göre diye biliyorum ben

Öyle düşünme ben senin için dua edip heyecanlanıyorum inşallah ben yaşayamadım ama sözlerim yasayacaksiniz sizin haberiniz benim sevincim
Ben bu sabah evden çıkarken bir erken gebelik testi yapmıştım bir de eve gelince yaptım ikisi de negatif çıktı demek ki ilacın etkisi yeni geçti o çizgiler demek ki ilacın etkisiymis arasıra vurup geçen kasık ağrısı ve yemeklerden sonra gelen bulantı kaldı artık sonraki ay için kendimi hazırlamaya başladım Bir adet olayım bu sefer çörek otu bal tarçın ile desteklicem birde doktorum multivitamin vermişti onu basliyacam hemen

Yine de pozitif e döner diye umuyorum doktorum bana bu adet döneminde ara verelim dedi diğer adetime gidicem doktora ama ben yine de evde biseyler yapayım diyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum

Yok canım yumurtlama sonrasi 8 günüm benim yumurtlamadan sonra denk geldim sizde de öyle mi merak ettim
Hamilelik süreci bir kez yaşadım o da 3 gün sürdü öğrenerek geçirdiğim süre bu süreçte de hasta ve sanciliydim hiç ölçmedim ama şuan covit geçiriyorum o nedenle sürekli ölçüm yaptım hiç ateslenmedim ama benimde normal olarak 36 ve 37 arası çıkıyor hep canim

Yumurtlama problemi var bende elimde bu ay kullandığım ilaçlar var ama onalri şimdi kullanmak istemiyorum doktor kontrolü olmadan çünkü hem çok pahalilar hemde yumurta gözetimi yapmadan kullanmanın anlamı kalmıyor doktora gidemeyecek sem doktorum kibar yolla covit üzerinden 1 ay geçsin sonra gel dedi onu da anlıyorum haklı adamcağız ama evde kendim daha ne yapabilirim bilmiyorum bende fikirler tükendi

Canım prolaktinin Yüksek değilse kuru incir ile adetinin birinci gününden itibaren 4tane suyun içinde bölerek 2 saa beklet ikisini eşine ikisini de kendin ye suyunu da iç ben böyle yaparak âdetin 11gunu çok güzel yumurtam oluşuyordu

Çok geçmiş olsun canım. Hiç progesteron baktirdin mi peki

Senin kaçıncı günün canım covidde bir ay ne ya

Hiç baktirmadim prolaktine ama aklıma acaba onu yüksek diye gelmiyo değil amh FSH TSH baktirdim ama ona baktirmadim

Hiç baktirmadim prolaktine ama aklıma acaba onu yüksek diye gelmiyo değil amh FSH TSH baktirdim ama ona baktirmadim
Prolaktin yüksekliğide engel oluyormuş gebeliğe süt hormonu heralde doktorum söylemişti. Benimde biraz yüksek çıkmıştı ilaç verdi doktor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…