EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Biz senle ayni gun transfer olduk sanirim, 8 ekim dimi? Ben sehir dışında transfer oldugum icin doktorum 3 gun yat dönme dedi. 2 gundur yatiyorum sıkıntıdan çatladım birde bende hic bisi yoK sanki transfer olmamis gibiyim. Maydanoz yedim bu arada.

Yapmayın kızlar süpürge falan arkadasmin normal yolla olmasna ragmen bebegi supurge tutunca agrisi baslamsti doktor ozellikle supurge yapmasini yasakladi esi yapti 9 ay boyunca...o yuzden canm yapma esin yardmci olsun su surecte
He yok ya öyle kendimi çok parçalamiyorum yüzeysel süpürdüm sayilir. Bana rahatsızlık ve yorgunluk hissi vermeden

Bende şehir dışında oldum canım 2 saatlik yoldu klinikte kalmadım hiç , genelde uzanıyorum ama sağa sola dönüyorum ya oturup kalkarken falan rahat edemiyorum bazen .. evde yürüyorum ama genelde uzanıyorum. Bugün biraz dersim vardı otumak zorunda kaldım bir kaç saat

Ben mercimek corbasinin icine bastim kuru naneyi

Benim 3.5 saatlik yol, 1 saat filan yattim klinikte sonra otele geçtik. Oturmaktan da bisi olmaz artik bence

Canim benim dr merdiven cikabilirsin dedi ama ben senin yerinde olsam yine de riske atmamak icin annemde kalirdim. Ama sen bilirsin tabi. Ya da tek tek cok yorulmadan cikarsin dinlene dinlene
5 kat 90 basamak saydım ona göre soracağım insanın evi gibisi yok ya riske atmamak için hayır derse mecbur gideceğim napim

Ya evet benim de kalcam cok kotu pazar gunu sadece 1 ampul progestan yaptirmistim hala gecmedi. Kocaman bir yumru var. O yuzden dumduz yatamiyorum hep yan yatiyorum arada mutfaga gidiyorum evin icinde dolasiyorum. Yanlis mi yapiyorum

KIzlar bugün ben bozulmuş tavuk et ürünü yemiş olabilirim yedikten sonra anladık kokusundan bişey olmaz demi korkuyorum zehirlendim diye şimdilik bi belirtim yok zehirlenmeye dair ayran içiyorum bişey söyliyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…