EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bence idrarı tutarken rahim kaslyo yoksa benm hep a kalite 5. Gün embryolarydi herşey mükkemmel diodu doktor ama bu idrarı tutma beni mahvedio başka bi yolu yok mudur bunun
Bu rahim kasılma konusunu bir you tube videosunda da izlemiştim. Çok aşırı sıkışık gidince hasta kendini kastığı için transfer daha da zorlayıcı olabilir diyordu. (Bunu diyende daha önce birkaç kez tedavi görmüş ve evlat sahibi olmuş bir kişi, yani tamamen tecrübesine dayanarak söylüyordu.) Sanırım ben bu yüzden çok sıkışık gitmiycem

Kızlar bisey sorucam benim ev asansörsüz ve ben 5 katta oturuyorum çıkmamda bi sakınca olur mu transfer günü eşime kalırsa anneme yada annesine gideceğim riske atmamak için

Kizlar ben kabiz olmayim diye kefiri fazla abarttim galiba. Sabahtan beri ucuncu kez wc ye gidiyorm kabak cekirdegi ve ananas cok yiyorum ondan mi oldu acaba
Kefiri günde 1 bardak tüketmen yeterli bence zaten fazlasıyla sıvı aldığın için onu 1 bardak tüketmek yeterli bence WC de normal abarttıgın içindir kötü düşünme

Kızlar bisey sorucam benim ev asansörsüz ve ben 5 katta oturuyorum çıkmamda bi sakınca olur mu transfer günü eşime kalırsa anneme yada annesine gideceğim riske atmamak için
Canim benim dr merdiven cikabilirsin dedi ama ben senin yerinde olsam yine de riske atmamak icin annemde kalirdim. Ama sen bilirsin tabi. Ya da tek tek cok yorulmadan cikarsin dinlene dinlene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…