EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Transfer günü mü yiyorsun canım
Transferden bir gun once yapiyorum her sabah yiyorum canim cok etkisini gordum zaten tam bi sifa deposu.
Incirleri ufak ufak dogra 2 ye 3 e filan sonra kavanoza koy ustunu gecicek kadar zeytinyag ekle beklesin bi gun hergun ye bir tatli kasigi yaginida ic kavanoz dememe bakma en kucuklarinden oyle litrelik degil.

Ben de trasnferden önce serum aldım.ilki kimyasal gebelik olunca ben istedim doktordan önce gerek yok dedi ama sonra o da tamam dedi.yarın kan vericem bakalım.

Nasıl yapılıyor ve nasıl tüketiyorsun banada bilgi verirmsn detaylı anlatırsan bende yapıp hazır bulundurayım
Incirleri ufak ufak dogra 2 ye 3 e filan sonra kavanoza koy ustunu gecicek kadar zeytinyag ekle beklesin bi gun transferden bir gun once yap beklemis olur disarda dursun dolaba koymana gerek yok. hergun sabah ac karnina 2 parca incir ye bir tatli kasigi yagini ic kavanoz dememe bakma en kucuklarinden oyle litrelik degil. ustunede aksamdan suya koydugun 2 gun kurusunu ye suyunu ic.
Bagirsaklarin nasl calisiyo göruceksin

Güzel sonuçlar alacaksın inşallah canım bende 4. Transferimi oldum bekliyorum cd56 bende sordum inşallah bu sefer olur ama olmazsa yapılacak rahimden parça mı alındı canım?
Yumrta toplamaya gittigimde anestezi verilmisken o da yapıldı...suruntu gibi bir sey almışlar 10 gunde çıktı sonuç..

Canım pgt yapıldı mı hiç

Üstüne dediğin akşamdan 1 inciri bi bardak suya mı koyuyorsun direk onu yapsak daha mantıklı sanki sonuçta ben hergün incir tüketmeyi düşünüyorum

Üstüne dediğin akşamdan 1 inciri bi bardak suya mı koyuyorsun direk onu yapsak daha mantıklı sanki sonuçta ben hergün incir tüketmeyi düşünüyorum
Canım hayır Ne suyu kuru incirden bahsediyorum zeytinyağına koyuyorsun doğrayıp kavanozun içine koyup üstünü geçecek kadar Zeytin yağ ekliyorum incirlere bu şekilde her gün birer kaşık yiyorum

Kizlar bugun 3 5 damla kahverengi kan geldi. Transferin 4.gunu bugun. Hemsiremi aradim cok korktum foto istedi. Korkulacak birsey yok dedi. Sag kasigimda da agri var. Normal dedi tutunma belirtisi olabilir dedi 2 gun dinlen dedi.
Korkma canım sanırım bebeğin anneciğim buradayım diyor kahverengi ise hele Hiç korkma Çünkü benim kıpkırmızıydı yine de Korkulacak bir şey yoktu Sen uzan ayaklarının altına yastık koy dinlen❤

Kizlar bugun 3 5 damla kahverengi kan geldi. Transferin 4.gunu bugun. Hemsiremi aradim cok korktum foto istedi. Korkulacak birsey yok dedi. Sag kasigimda da agri var. Normal dedi tutunma belirtisi olabilir dedi 2 gun dinlen dedi.
Gün kurusunu suya koyuyorsun Onu da 2 ya da 3 tane gün kurusunu yarım bardak suyun içine koy istersen bir bardak sana kalmış bunu her gün taze yapıyorum akşamdan

Canım hayır Ne suyu kuru incirden bahsediyorum zeytinyağına koyuyorsun doğrayıp kavanozun içine koyup üstünü geçecek kadar Zeytin yağ ekliyorum incirlere bu şekilde her gün birer kaşık yiyorum
Ha pardon sonunda 2 gün kurusu demişsin Gül kurusu sanırım demi yanlış yazmışsın ben ona gittim bi an

Tutunuyodur bebisin canım sen bol bol dinlen yorma kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…