EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben serum tedavisiyle birlikte transfer oldum.hatta bugun tranferin 3.gunu ve bugun de serum alacagim.Cd56 testinde degerim ust sınıra yakin demisti.Ilk defa deniyirum bu şekilde,neticeyi paylasirim.Bizim de genetiğe bakıldı bisey çıkmadı.Dusuk yumurta rezervi yaşa bagli.Onun disinda hersey eşim de de ben de de bulunamadi ve doktorumuza biz 3.denemede soyledik cd56'yi.O da yapalim dedi
Bak iste dedigim gibi bi kac basarisizlarda deneniyor bazi doktorlar onermiyomus filan.
Benim buradan bi arkadasim 7 deneme yapmis 7. De benim doktoruma gitti ve o bu serumu önerdi uyguladilar tuttu ama 8. Haftada kalbi durmustu 😔 demem o ki 6 sıda negatif ti bu serumdan sonra ilk kez pozitif gördu kis

Kizlar bisi sorucam, kabız olmamak icin ne yapiyosunuz? Ben sabahlari kuru kayisi yiyorum, bol sıvı aliyorum ve salata yiyorum yine de zor cikiyorum tuvalete
Aksamdan suya gun kurusu koy sabah ac karnina ye o suyu ic uzerinede bir bardak su ic canim.
Ben ara ogunlerimde dut kusuru armut activiya yogurt yedim bunlar bagirsaklarimi calistirdi hep birde duphalac surubu kabiz olmasamda gunde 1 ölcek ictim.
sakin iknma 😩

X