EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

1 saat sonra randevum var kizlar kan verecegim bugun 11.gunum dua edin bana nolur aman gecmek bilmiyor resmen 11 gun bekledim 1 saat duramiyorum
Pozitif sonuçlar gelsin
Ben de dün akşamdan itibaren transfere hazırlığa başladım, 16-17 gün sonra transfer planlıyoruz, çok heyecanlıymış bu süreç. Umarım donmuş bebeler sağlıklı bir şekilde çözünür ve sımsıkı tutunur. Heeeerkes pozitifle dönsün

Su gibi gecsin insallah bu donemin derin derin nefesler al rahatlat kendini kasma olacagi varsa olacak icini rahat tut hep olumlu dusun

Su gibi gecsin insallah bu donemin derin derin nefesler al rahatlat kendini kasma olacagi varsa olacak icini rahat tut hep olumlu dusun
Kendimi işe verdim odağım değişsin diye, koşa koşa ofise geldim :)
Ben bu tüp bebek işini bu kadar zor bilmezdim, gerçekten yaşayınca anlaşılıyormuş. Çok şanslı bebekler tüp bebekler, onları bu kadar isteyen, bunca zahmete katlanan aileleri var

Kesinlikle ben sadece yumurta toplamaya kadar asil surec zannederdim meger sonrasi daha fenaymis karnim morardi ignelerden maddi manevi psikolojik fizyolojik her acidan cok zor bi de boyle cope atilan bebekleri gorunce icim parcalaniyor cok sukur ki ihtimalimiz ve imkanimiz var ki tup bebek de yaptirabiliyoruz

Maşallah ilk denemeniz den mi
İlk denemede tuttu Benim fakat 8.haftada kalp atışı durdu kürtaj oldum malesef. Sonra 2.dondurulmuş transferim negatif oldu. 3.taze transferinden bir kızım oldu. Bende niyeyse taze transferler tutuyor:)) şmdi bu denemem donmuş transfer bakalım tutacak mi hayirlisi :)

Sevgili canlar... Ekim ayı benim için aşktır... 23 Ekim 2019 dondurulmuş Transefer ile gebe kalıp, iki tatlı kuş dünyaya getirmiş biri olarak.. Ekim ayının sizede şans getirmesini yürekten diliyorum... Bizim de böyle bir topiğimiz vardı.. Pozitif sonuç alan arkadaşlarla yola devam edip haziran temmuz da doğum yapacak tüp bebek anneleri başlığı altında süreci sonuna kadar birlikte yaşadık. Duam sizlerle,

Cok tesekkur ederiz
Insallah bizde bu mutlulugu yaşariz ve hic kopmayiz bize ugur getirsin diye açtim bu topigi ve inaniyorum oyle olucak

Ya insallah canim bende 11 12 gun sonra olucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…