EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

İyice olgunlaşıp krem gibi olunca ye, bir de mevsimi yeni geliyor yerli olanlar daha tatlanmamıştır. ezip içine sarımsak rendesi limon ceviz tulum karıştırıp meze gibi tüketebilirsin, yada yine limon z yağı ile salataya sos olarak dökebilirsin, kimisi yoğurt içine karıştırıyor.

İyi canım yarasın ya bu marketlerde satılanlarda aynıymış sen kendin mi skyorsun marketten mi aldın bende başlayayım transfer gününe kadar içeyim diyorum sence
Ic ic ben marketten yuzde yuz nar suyu olanlardan aldim "benorganic" diye bi marka her tedavimde onu ictim sabahlari 1 bardak kahvaltiyla ic

Ic ic ben marketten yuzde yuz nar suyu olanlardan aldim "benorganic" diye bi marka her tedavimde onu ictim sabahlari 1 bardak kahvaltiyla ic
Tamam canım saolasın transfer günü bazıları içme diyo sen duydun mu böyle bisey zararlıymış ama Saraçoğlu rahim kalınlığı için bol bol tüketin diyordu transferde de tahim kalınlığı önemli niye zarar olsun ki dedim ama sence

Canm ben transfere 1 hafta kala filan basliyorum hergun 1 bardak 5 gun gidiyo bir sise bitiriyorm daha icmiyorum transfer gunude icmedim hic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…