EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar benim ilk denemem transfere 5 gün var, bugün progestan ampul iğneye başlıcam her gün vurulacakmışım . Bi de günde 3 kez fitil verdi . Transfer öncesinde normal mi size de mi böyle verdiler

Kızlar benim ilk denemem transfere 5 gün var, bugün progestan ampul iğneye başlıcam her gün vurulacakmışım . Bi de günde 3 kez fitil verdi . Transfer öncesinde normal mi size de mi böyle verdiler
Yumurta toplandıgı gün fitile başladım ben de . Ama transfer günü iğneye başladım

Yine karından mı yapılıyor canım ?
Mervecim Merhaba. Bende murat hocada oldum transferimi biliyorsun. Cok sükür hersey yolunda simdilik. Transferin hayirli olsun. İcin rahat olsun sen dua'ini et transfere icin rahat gir. Murat hoca cok isinin ehli bir doktor ve cok iyi bir insan zaten. İlac konusunda da genelde progestan fitil veriyor, estrofem hap veriyor, coraspirin hap veriyor.
İğne olarakta Prolutex iğne veriyor. Sabahlari günde bir kez göbekten yapiliyor. Ve 12. Haftaya kadar devam etmemizi istiyor. Sanada verecegi igne odur muhtemelen. Tekrar hayirlisi olsun canim simdiden 🙏😘

Şuan depolarda yokmuş ben baküye gelince zaten hastane hastane gezdim 6kutu aldım. Son 2haftaya eksiğim olucak onu da burdan alıram benzer bir iğne olmazsa kalçadan olandan alıcam 🤦🏻‍♀️ Ama sizler fitil az kullanıyorsunuz galiba ondan iğneniz yüksek dozlu bence
Evet canim fitil hic kullanmiyorum

Kizlar tup bebek yaptircagim bu ay bizim sebepsiz infetrilite. Benm gibi olup pozitif olan var mi? Sebepsizde tup bebek orani digerlerine gore farklilik gosterir mi sansim artar mi cok merak ediyorum ins guzel sonuclar aliriz hepimiz

Kizlar tup bebek yaptircagim bu ay bizim sebepsiz infetrilite. Benm gibi olup pozitif olan var mi? Sebepsizde tup bebek orani digerlerine gore farklilik gosterir mi sansim artar mi cok merak ediyorum ins guzel sonuclar aliriz hepimiz
Evet canim aslinda senin gibi olanlarin sansi biraz daha yuksek. Sorun yok birsey yok oh mis gibi yaptir tup bebegini ol transferini oldu bitti 🤣InsaAllah sag salim pozitif sonuclar alirsin❤❤

Mervecim Merhaba. Bende murat hocada oldum transferimi biliyorsun. Cok sükür hersey yolunda simdilik. Transferin hayirli olsun. İcin rahat olsun sen dua'ini et transfere icin rahat gir. Murat hoca cok isinin ehli bir doktor ve cok iyi bir insan zaten. İlac konusunda da genelde progestan fitil veriyor, estrofem hap veriyor, coraspirin hap veriyor.
İğne olarakta Prolutex iğne veriyor. Sabahlari günde bir kez göbekten yapiliyor. Ve 12. Haftaya kadar devam etmemizi istiyor. Sanada verecegi igne odur muhtemelen. Tekrar hayirlisi olsun canim simdiden 🙏😘
Canım cok teşekkür ederim evet Murat hocayı ben de cok cok seviyorum be cok güveniyorum bir negatifimiz oldu bizim şimdi dondurulmuş embriyomuz transfer edilcek🥰 o iğne bu iğne demek ki bende artan crinone jel vardı şimdilik onu kullanıyorum bitince fitile gecicem kolay mı kullanması? Bir de dün siz merkeze gittiniz mi ben sana benzettim de pozitif alam birileri vardı☺️

X