EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canim cok tesekkur ederim benim zaten pozotif ama agrilar korkutmustu dunden beri yok cok sukur insallah boyle boyle biter

Yok kizlar 5 6 da olsa çıkardı olsaydı tam 0 cikmis.. olmadii yapacak birseyy yok o idrar testi hazırlamıştı beni zaten...
Ama vazgeçmek yok olumsuz olursa ne yapacağımızı konuşmuştuk bile eşimle...tedwviden once ocakta yumurta dondurucam ki şansım 2 ye çıkmış olsun belki dondurulmuş kalır çift transfer olur ne bileyim.. o kadar alışmışız ki aglayamadım bile

Rabbim yardimcin olsun canim ne denrki

Rabbim yardimcin olsun canim ne denrki
Sozun bittiği yer yapacak birsey yok bu ilk değil hiçbirimiz icin 1 tane saglikli prensesim var cok sukur ki Rabbime.Biz guclu kadınlarız
.insallah 1 tane daha olmasi icin elimden geleni yaptım yapacagim gücüm yettikce de..Gercekten tek sıkıntım maddiyat..yoksa manevi olarak gücüm var 3 5 kez daha denemeye...

Bence yanlış düşünüyorsun,doktorlar boşuna 12.gün demiyor.Düşünüp düşünüp yıpranıyorsun.Belirti arıyorsun.Benim bugün 15.gün bir tek adetim gecikti.Başka hiç bir şey yok..Lütfen ilaçlarına devam et doktorunla konuş.Biz doktor değiliz.Kaç günde yerleşiyor kaç günde o hormon salgılanıyor bilmiyoruz ki bu bile kişiden kişiye değişiyor..Sonra en azından keşke dememek için gününü bekle

Allah guc versin imkan versin canim biraz bekle bidaha denersiniz maddi acidan toparlanin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…