EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ok yaydan çıktı canim daha bekleyemem :KK70:
5 te olsa cikar artik 6.gun yoksa zaten 1 2 3 neyse o cikar
Test gününü bekle cidden bak ne olacağını bilemezsin benm arkadaşım 10. Gün bile çıkmadı hala devam etti 12. Pozitifi gördü geç tutunmuş biz onada baskı yaptık ilaclarini kullan devam et diye

Benim ilk tedavimde 3. Güne kadar gelebildiler bu sebepten iptal olmuştu. O sebeple 4. Gün belki yine 5 e gidemezler diye 2 tanesini dondurdular tedbir amaçlı iyiki de yapmışlar nitekim kalanların hiçbiri gidemedi 5. Güne beklesek belki bu ikisi de gtmeyecekti ama bakalım artık hayırlısı diyoruz
Cok uzuldum canim..benimde 2 tane var suan..biz 5. Gunu beklicez..cok korkuyorum..bugun 3. Gunu.neden gidemiyor acaba..dilerim dondurulmuslarin.tutunur..benim cok embriyom olusmadigi icin..dondurma gibi luksum yok..daha oncede 3. Gun transferi oldum negatif o yuzden bu sefer 5. Gune gitme riskini aldim..rabbim insalllah nasip eder..

dikkat et kuzucm bimde, naptn oldun mu iğneni bugün,benim bugün bi arkdşm vurdu o kadar iğne agrım yok bugün🥰🥰
Tamam kuzum sen merak etme ben gidene kadar millet alcagni alir bana bisey kalmaz😀😀 Benimde cok acimadi artik vucut alisti sanirim ama cok kanadi niyese

Hiç öyle deme canım, Allah kimseye kaldıramayacağı yük vermez, daha çok dua edip daha çok tevekkül etmeli🙏 İmtihanımızın nasıl olacağını bilemeyiz ki☺️ Hep hayırlısı için dua ettik , hayırlı evlat için..vakti zamanında evladını kucağına alıp kavuşursun inşallah.. Sabret arkadaşım, göremediğimiz bilemediğimiz şeyler olabilir.. Allah sabredenlerle birliktedir..
Amin canım inşallah , çok teşekkür ederim 🙂Rabbim isteyen herkese hayırlısını be sağlıklısını versin inşallah

• Beğen
Reactions: Z P
Benim ilk tedavimde 3. Güne kadar gelebildiler bu sebepten iptal olmuştu. O sebeple 4. Gün belki yine 5 e gidemezler diye 2 tanesini dondurdular tedbir amaçlı iyiki de yapmışlar nitekim kalanların hiçbiri gidemedi 5. Güne beklesek belki bu ikisi de gtmeyecekti ama bakalım artık hayırlısı diyoruz
Sizdeki problem neydi canim.esinizdede bi problem varmiydi..bizde hem yas hemde amh dusuklugu faktoru var..

Erkek faktörü canım .Kullanmadığımız takviye kalmadı .Malesef etki etmiyor eşime
Canım Kaan Aydos’un tavsiyelerini okudun mu? Erkeklere diyor ki: Haftada iki kez nohut ye, kırmızı eti bırak, paketli hiçbir şey tüketme, yeşillik ye gibi şeyler öneriyor. Sigara ve alkol zaten olmamalı. Bunların yanında da antioksidanlar kullanınca fayda eden çok kişi var

yarın son inşallah benim🥰🥰 alablrsem yarın raporda alcm
kuzum benimde pazartesiye kadar var elimde ignelerim. Pazartesi kan tahlili verecegim ilaçları degiştircez insaAllah. Kararsızım yinede. ignelerle ilaclar aynı derse direk alırım ilaçları

Eşim soruyo “sen bütün gün ne okuyosun öyle” diye 🤣 Dedim kader arkadaşlarımla hasbıhal ediyoruz. “Etkilenmiyosun di mi” diyo... Bilmiyor ki burayı okuya okuya test yapmamak için kendimi zor tuttum 5gündür 🤪
Ahah 😂 kızzzz sen test yapmadın mı hiçç püüü sana 😄😄😄

Canım Kaan Aydos’un tavsiyelerini okudun mu? Erkeklere diyor ki: Haftada iki kez nohut ye, kırmızı eti bırak, paketli hiçbir şey tüketme, yeşillik ye gibi şeyler öneriyor. Sigara ve alkol zaten olmamalı. Bunların yanında da antioksidanlar kullanınca fayda eden çok kişi var
Kuzum yazın Kaan Aydos a gittik 😂Denemediğimiz şey kalmadı , zaten doktora da kullandığımız takviyeleri söyleyince hiç artış olmamış doğru dürüst dedi , doğuştan böyle olabilir dedi .Dna hasar testi Bile istemedi o derece .Bizim sperm sayımız en fazla Ml de 500 bin ve %5 yerinde hareketli genelde .Spermden bakılan bir test yaptırdık gerçekten eşimin doğuştan sperm üreten kök hücreleri zayıfmış , Buda ne kadar takviye kullansa da sonuç pek etkilenmezmiş.Doktorun yorumu bu .Ama bu da sebepsiz çünkü genetik bir durumu yok eşimin .Bir kaç ilaç verdi , pek fayda görmedik .İnşallah biraz kalitesi yükselmiştir , bayadır takviye kullanıyor yine .İnşallah 5.güne bir kaç tane embriyom gider .Geçen sefer 2 tane 5.güne gelmişti Ama geriden geldiği için 1 tane 6.günden donduruldu tutmadı , 1 tane 3.günden 8 hücreli iyi kalite dondurdular riske atmamak için oda tutmadı işte 🤷‍♀️

X